Brain Teasers Indir

5/5 - (1 vote)

Brain Teasers Indir

Gri cevherinizi kullanma zamanı!  Düzinelerce yüksek kaliteli oyun arasından ücretsiz Zeka Oyunları oyunlarından birini seçin  , bu küçük gri hücreleri kullanmak ister misiniz? At gözlüklerini çıkar? Ardından ücretsiz zeka oyunları oyunlarımızla her türden mantık bulmacasını çözmek için beyninize meydan okuyun. Yaşı veya yeteneği ne olursa olsun herkes için bir şeylerimiz var, öyleyse neden bugün My Real Games’teki oyunlarımızı incelemiyorsunuz?

Kelime oyunları, beyin jimnastiğine bakarken her zaman popüler bir seçimdir ve sizin için birkaç harika ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var. Word Quest’te zamana karşı çalışın ve rastgele 6 harften kaç kelime çıkarabileceğinizi görün, baskı artıyor! Veya Kraliyet Bilmecelerindeki karmaşık Japonca bulmacaları deneyin ve tamamlayın. Ve çocukları da unutmadık, büyülü peri masalı kelime oyunu Jabber ile büyülenecekleri kesin.

Brain Test, bir dizi zor zeka oyunu içeren, bağımlılık yaratan ücretsiz, zorlu bir bulmaca oyunudur. Farklı bilmeceler ve zorlu testler zihninizi zorlayacak. Bu yeni bulmaca oyunu sağduyu kırabilir ve yeni beyin zorlama deneyiminizi getirebilir! Bu bağımlılık ve komik ücretsiz IQ oyunu ile arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Kutunun dışında düşünün, bulmacaları çözün ve sınava girmeye hazırlanın! Bu komik ve zorlu testten keyif alacaksınız.

Zeka Oyunları Indir

Kelime oyunlarının, kelime arama oyunlarının, bulmacaların, sudoku bulmacalarının, bilmece oyunlarının veya diğer test oyunlarının hayranıysanız, zorlu test Beyin Testi en iyi seçiminizdir! Klasik aptal testlerden, aptal testlerden, aptal testlerden, aptal test oyunlarından çok daha komik.

Windows PC ve MacBook’ta Cevaplar ve Zeka Uygulaması ile Tricky Riddles Nasıl Kurulur

NOX APK oynatıcı veya BlueStacks gibi en güçlü ve en güvenilir Android Emülatörü ile PC için Tricky Riddles with Answers & Brain Teaser yazılımını indirin. Tricky Riddles with Answers & Brain Teaser’ı Windows 10, 8, 7, bilgisayarlar ve Mac’te kullanmak için tüm Android emülatörleri tamamlanabilir.

  1. Windows PC için Emülatörleri yüklemek için aşağıdaki resmi sayfalardan indirin.
  2. En iyi emülatörler burada: BlueStacks.com; Veya alternatif bir BigNox.com olarak.
  3. Android emülatörünü açın ve Google hesabıyla giriş yapın.
  4. Tricky Riddles with Answers & Brain Teaser uygulaması Play Store’da mevcuttur. Öyleyse arayın ve bulun.
  5. Tricky Riddles with Answers & Brain Teaser logosunun altındaki kurulum seçeneğini seçin ve keyfini çıkarın!

Cevaplar ve Zeka Oyunları ile Tricky Bilmeceler Hakkında SSS – Özellikler ve Kullanım Kılavuzu

Zor bilmeceler ve cevaplarla beyninizi eğitin. Neyim bilmeceleri, matematik bilmeceleri, çocuk bilmeceleri ve daha fazlası dahil olmak üzere çocuklar için en popüler bilmece koleksiyonunu alır.★  Ne hep ayakkabısıyla yatar? Cevap “bir at”
★ Adımda  üç harf olan bir tohumum. Son ikisini alın ve hala aynı ses çıkarıyorum. Ben neyim? Cevap “bezelye”.
★  Zararsız olan ama sizi öldürebilir nedir? Cevap “Zaman” dırKullanım Senaryoları:
★ Bu uygulamayı arkadaşlarınızı, sınıf arkadaşlarınızı ve ailelerinizi test etmek ve bilmeceyi çözüp çözemeyeceklerini görmek için kullanabilirsiniz.
★ Bu uygulamayı bir partide başkalarını test etmek ve cevabı tahmin edemezlerse onları cezalandırmak için test olarak kullanabilirsiniz.
★ Ayrıca özgür olduğunuzda kendinizi test edebilirsiniz.
★ Bu bilmece uygulamasıyla IQ’nuzu ve beyin gücünüzü test edin.

Temel Özellikler:
– Her zeka bilmecesinin cevabını tahmin etmeniz için yeterli zaman
– Yanıtı tek bir tıkla kontrol edin
– Farklı kategorilerde tonlarca bilmece
– Parti, arkadaşlar, sınıf arkadaşları, aileler ve kişisel eğlence için kullanışlı
– Beyninizi test edin ve IQ
– Günlük bilmece önerisi: tahmin etmeniz için birkaç bilmece önerin. Bu günlük bilmece özelliğinin manuel olarak etkinleştirilmesi gerekiyor ve reklamlar içeriyor.

Bilmece Kategorileri:

★ Hayvan
★ Yiyecek
★ Çocuklar
★ Komik
★ En İyi
★ Bilim
★ Aşk
★ Spor
★ Zaman
★ İyi
★ Matematik
★ Zeka Oyunları
★ Zor
★ Ben neyim?

Bilmeceleri sürekli güncelleyeceğiz. Herhangi bir öneriniz varsa veya bize bu uygulamanın tüm kullanıcılarıyla paylaşmak için ilginç ve eğlenceli bilmeceler sağlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sadece cevabı tahmin edin ve keyfinize bakın.

Cevaplar ve Zeka Oyunları ile Tricky Bilmecelerin Yeni Sürümündeki Yenilikler

feragat

Bu uygulama, geliştiricisinin / inc. Tricky Riddles with Answers & Brain Teaser’ın bağlı ortağı değiliz. Tricky Riddles with Answers & Brain Teaser uygulamaları hakkındaki her öğe, resimler ve ticari markalar vb. Gibi Tricky Riddles with Answers & Brain Teaser’ın ilgili sahibinin mülkiyetindedir.

Ayrıca, Tricky Riddles with Answers & Brain Teaser uygulamalarını indirmek için sunucumuzu kullanmıyoruz. İndirme, Tricky Riddles with Answers & Brain Teaser uygulamasının yetkili web sitesinden başlar.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...