Brackets Indir

5/5 - (1 vote)

Brackets Indir

Parantezler ayrıca, kod düzenlemelerini anında iletmek için doğrudan tarayıcınızla çalışan Canlı Önizleme adlı gerçekten kullanışlı bir özelliğe sahiptir. Değişikliklerinizi görmek için kaynak kodunuz ve tarayıcı görünümü arasında ileri geri atlayabilirsiniz.

Brackets sağlam bir düzenleyicidir ve dosyalar ve dizinlerle çalışmak ve yeni dosyalar oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Kod tamamlama özellikleri, tam sözdizimini bilmeden uygulamaları hızla bir araya getirmenize olanak tanır. Yardım kodu sözdizimi ve kod seçeneklerine ihtiyacınız varsa, Hızlı Düzenleme seçeneği yol boyunca yardım sağlar.

Brackets ayrıca güçlü bir uzatma çerçevesi sunar. Dosya menüsünde bulunan Extension Manager aracılığıyla veya ana arayüzün sağ üst köşesindeki simgeye tıklanarak göz atılabilen ve yüklenebilen çok sayıda uzantı mevcuttur.

Genel olarak, Parantezler ile kodlamak bir zevktir. Arayüzde gezinmek kolaydır ve uzantılar çeşitli seçenekler sunar. Canlı Önizleme seçeneği gerçekten yararlı bir araçtır çünkü kodunuzdaki herhangi bir değişiklik hakkında anında geri bildirim alırsınız.

Adobe’ye göre, en iyisi, Brackets açık kaynak olduğundan ve HTML, CSS ve JavaScript ile oluşturulduğundan, onu kullanarak web için en iyi kod düzenleyiciyi oluşturmanıza yardımcı olabilirsiniz (isterseniz).

Brackets  web geliştiricileri ve ön uç geliştiricileri için hazırlanmış açık kaynaklı, modern bir metin düzenleyicidir. Bu uygulama, kodlama sürecini basitleştirerek kodlayıcıların çalışmalarını  çeşitli platformlar üzerinden paylaşmalarına olanak tanır  . Görsel araçları editöre harmanlayan hafif ama güçlü bir geliştirme aracıdır, böylece  yaratıcı sürecinizi sınırlamadan istediğiniz yardımı alabilirsiniz 

Temiz ve Kullanıcı Dostu Arayüz

Brackets uygulaması, HTML , CSS ve  JavaScript ile çalışmak  için özel olarak tasarlanmıştır  .  Araçların yolunuza çıkmayacağından emin olmak için net ve temiz bir arayüzle birlikte gelir  . Kodlama ortamınızı karmaşık hale getirmek yerine içeriğe özgü kod ve araçları sıraya koyan bir  Hızlı Düzenleme Kullanıcı Arayüzüne sahiptir.

Uygulama ayrıca,  doğrudan tarayıcınızla çalışan ve böylece kod düzenlemelerini anında gerçekleştirebilmeniz için gerçekten kullanışlı bir özellik olan Canlı Önizleme işlevine  de sahiptir  . Bu özellik,  Brackets’i tarayıcınızla senkronize   ederek gerçek kaynak kodu ile tarayıcı görünümü arasında ileri ve geri gitmenize olanak tanır 

Brackets Indir

Belirli bir kimlik için geçerli olan CSS üzerinde çalışmak isterseniz, bunu Parantez kullanarak yapabilirsiniz. Sadece fare imlecinizi bu kimliğe koymanız ve Command / CTRL + E tuşlarına basmanız yeterlidir. Uygulama daha sonra bu kimliğe sahip tüm CSS seçicilerini bir satır içi pencerede gösterecektir. Bu şekilde,  herhangi bir açılır pencere olmadan kodunuz üzerinde  yan yana çalışabilirsiniz.

Parantezler  , ön işlemcilerle  yeni bir şekilde çalışır. Quick Edit ve Live Highlight’ı LESS ve SCSS dosyalarıyla kullanmanızı sağlayarak onlarla çalışmayı kolaylaştırır. 

Diğer Uygulama Özellikleri

Brackets, dosyalar ve dizinlerle çalışırken ve yeni dosyalar oluştururken ihtiyacınız olan her şeye sahip sağlam bir düzenleyicidir. Kod tamamlama özellikleri  , tam sözdizimini bile bilmeden uygulamaları hızla bir araya getirmenize olanak  tanır. Ve yardım kodu sözdizimi ve kod seçeneklerine ihtiyacınız  olursa, Hızlı Düzenleme seçeneği yol boyunca size yardımcı olacaktır. 

Uygulama, kodlama görevleriniz için basit bir çalışma alanı sağlamanın yanı sıra, işinizi kolayca tamamlamanıza yardımcı olacak başka özellikler de sunar.  Sağladığı güvenilir araçlar listesi arasında,  linting, tanıma atlama, otomatik güncelleme hata düzeltmeleri ve belirli platformları hedefleyen güncelleme bildirimlerini içeren parametre ipuçları yer alır. Uygulama ayrıca dil sunucusu protokol destekleri  ve  PHP araç desteği ile birlikte gelir  .  

Ayrıca, uygulama güçlü bir uzantı çerçevesiyle birlikte gelir  .  İhtiyaçlarınıza bağlı olarak çok sayıda uzantıya göz atmanıza ve yüklemenize izin veren bir uzantı yöneticisine sahiptir  . Uzantı yöneticisini bulmak için, Dosya menüsüne gidin veya ana arayüzün sağ üst köşesindeki simgeye tıklayın. 

Brackets, web geliştiricilerinden oluşan bir topluluk tarafından yapılan bir uygulamadır. Açık kaynak olduğu için, diğer kullanıcıların daha da iyi hale getirmek için değişiklikler  yapmasına izin verir  . Aslında uygulama,  kodlamayı daha hızlı ve daha kolay hale getirmek için sistemini aylık olarak günceller 

Kodlama Zamanı

Genel olarak, Brackets, kodlamanın zevkli olduğu harika bir araçtır  . Açık kaynak yetenekleri ve zengin özelliklere sahip tasarımı, çeşitli geliştiriciler için harika bir yardımcıdır. Uygulama aynı zamanda kullanıcı dostu bir arayüz  ve   ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli genişletme seçenekleriyle birlikte gelir  . Uygulamayı kullanmanın tek gerçek dezavantajı,  kurulumunun zaman alabilmesi  ve muhtemelen sabrınızı test edebilmesidir. Ancak, bu engeli aştığınızda, uygulamanın  tam olarak aradığınız şey olduğunu göreceksiniz .

Artıları

  • Kullanıcı dostu arayüz
  • Özelleştirilebilir
  • Birden Fazla Uzantı Kullanılabilir
  • Özgür ve Açık Kaynak Yazılım

EKSİLERİ

  • Yüklemesi Çok Uzun Sürüyor
  • Üçüncü Taraf Eklentileri Desteklenmez
  • Bazı Hata Sorunları
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...