Borderlands 3 Torrent Indir

Borderlands 3 Torrent Indir

Borderlands 3 Indir

Uploaded, Share-Online, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfayı kullanarak Borderlands 3’ü şimdi daha kolay indirin, şimdi indirin ve son sürüme kadar güncellenmiş oyunu edinin.
Orijinal atıcı-yağmacı geri döner, bazilyonlarca silah ve kargaşa ile beslenen bir macera! Yeni dünyalar ve düşmanlar ile ateş edin ve evinizi galaksideki en acımasız kült liderlerinden kurtarın.

Borderlands 3 Torrent İndir

Ödüllü oyun “Borderlands masalları” 3. sırada devamı Evet! Borderlands 3’ün Eylül 2019’da piyasaya çıkacağı duyuruldu ve fragman zaten piyasaya sürüldü. Borderland 3, aksiyon dolu dolu patlamalar ve çılgın araçlar ve keşfetmek için bir milyardan fazla silah içeren açık dünya rol oynayan birinci şahıs nişancı oyunudur. Borderlands 3, 4 oyunculu bir kooperatif içeriyor ve ilginç bir şekilde, bu sezon çok daha havalı görünen görünümlerinde bir değişiklik ile Borderlands 2 ve Borderlands 1 karakterlerini içeriyor. Ve birçok yeni harita, keşfedilecek yeni hareketler ve yeni kötüler “calypso ikizleri” diğer gezegenlerdeki tonozları bulmak için durdurulurken oyunun kahramanları bunu engelleyecek. Borderland 1 ve 2’yi seven insanlar, borderland 3’te neler olduğunu görmek için büyülenecekler, çünkü önceki sürümlerden çok daha fazlası var.

Orijinal atıcı-yağmacı geri döner, bazilyonlarca silah ve yepyeni kargaşa yakıtlı bir macera sunar! Her biri derin beceri ağaçlarına, yeteneklere ve kişiselleştirmeye sahip Borderlands’in nihai hazine arayan badasseslerinden biri olan dört yepyeni Vault Hunter’dan biri olarak yeni dünyalar ve düşmanlar ile patlayın. Tek başına oynayın ya da çılgın düşmanları ele geçirmek, ganimet yükleri kazanmak ve galaksideki en acımasız kült liderlerinden evinizi kurtarmak için arkadaşlarınızla katılın.

Fanatik Calypso Twins’in eşkıya klanlarını birleştirmesini ve galaksinin nihai gücünü talep etmesini durdurun. Heyecan arayan bir Apps Kasası Avcısı olan sadece sen, cephanelik ve müttefikleri onları devirecek.

Borderlands 3 Torrent İndir

Her biri benzersiz yeteneklere, oyun tarzlarına, derin yetenek ağaçlarına ve tonlarca kişiselleştirme seçeneğine sahip dört olağanüstü Vault Hunter’dan biri olun. Tüm Apps Kasası Avcıları tek başına harika kargaşa yapabilirler, ancak birlikte durdurulamazlar.

Bazilyonlarca silah ve aletle, her dövüş yeni teçhizat kazanmak için bir fırsattır. Kendinden tahrikli kurşun kalkanlı ateşli silahlar? Kontrol. Ateş püsküren volkanlar çıkaran tüfekler? Açıkçası. Bacakları büyüten ve sözlü hakaretlere zarar verirken düşmanları kovalayan silahlar mı? Evet, anladım.

Borderlands 3  , birinci şahıs nişancıların mega-popüler serisini devam ettiren bir bilgisayar oyunudur. Gerçek şu ki, geliştiriciler ikinci ve üçüncü bölümler arasında gelişimde oldukça uzun bir mola verdiler, çünkü aslında, bu diziyi yarattıkları andan beri uzun yıllar geçti ve oyuncuların franchise’ı unutmadığı ve her şeyin devam ettiği şaşırtıcı. ve birinci ve ikinci kısımdan geçmek. Şimdi, nihayet, franchise’ın üçüncü ve muhtemelen son bölümünün tam gelişimini duyurmanın zamanı geldi. Bunun için geliştiriciler, açık alanlarda, neredeyse her bakımdan öncekini aşan tamamen yeni bir oyun motorunun yeteneklerini gösterdikleri tüm bir etkinlik hazırladılar.

Oyun Borderlands 3  , RPG unsurlarının organik iç içe geçmesiyle zaten sevilen kooperatif nişancı oyununun bir  sonraki bölümüdür. Kullanıcılar, kasvetli bir ortam ve umutsuzluk duygusu için yer olmayan kıyamet dünyasının canlı ve canlı manzarasında başka bir heyecan verici maceranın tadını çıkaracaklar. Yeni bölümün geliştirilmesinin başlaması 2015 yılında açıklandı, bazı raporlara göre, oyunun yakın gelecekte beklenmesi gerekiyor.

Borderlands 3 Torrent İndir

Ana karakterler zaten tanıdık karakterlerden gelecek – Depo Arayanlar. Şimdiye kadar, savaş müfrezesindeki katılımcıların sayısı hakkında kesin bilgi bilinmiyor, ancak bu takım en cesur ve savaşçı olmalı. Yeni bölümün katılımcıları, çok sayıda istenen Depo’nun bulunduğu sonsuz galaksiyi keşfetmek için yola çıktı. Mümkün olan tüm düşmanların şiddetli direnişini karşılayarak bu yerlerden birine düşmek zorundalar. Oyuncular bir ya da birkaç gezegene inerek yabancı dünyayı keşfetmelidir. Arsa detaylarının geri kalanı gizli tutulur ve geliştiriciler, hayranları, yayınlanmadan birkaç ay önce ana hattın iniş ve çıkışlarıyla tanıştırmaya söz verir.

minimum sistem gereksinimleri

 • CPU: AMD FX-8350 veya Intel i5-3570
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 6 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit | Windows 8 64 bit | Windows 10 64 bit
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 680 / AMD Radeon HD 7970
 • GÖLGE: 5.0
 • VİDEO RAM: 2048 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: AMD Ryzen 5 2600 veya Intel i7-4770
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 16 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit | Windows 8 64 bit | Windows 10 64 bit
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 590
 • GÖLGE: 5.1
 • VİDEO RAM: 3072 MB

Leave a Reply