BMW M3 Challenge Indir

2.2/5 - (6 votes)

BMW M3 Challenge Indir

1987 Nissan Sunny’imden tekerlekler düştüğünden beri, civcivleri etkilemek için yeni bir motor arıyordum, ancak şimdiye kadar hiçbiri eski hayalimdeki makineyle tam olarak eşleşmedi. Yaklaşık üç yıl avlandıktan sonra, yeni BMW M3 sonunda benim için faturaya uyacak gibi görünüyor. Muhteşem Coupé hakkında övgü dolu eleştiriler duydum ve nasıl işlediğini görmek istedim. Gerçek bir test sürüşü yapmak ve bir tuğla duvarın her iki yanında bitme riskini almak yerine, sizi BMW’nin yeni arabasının sürücü koltuğuna oturtan M3 Challenge’ı kurdum.

Araba, bilgisayar formatında güzelce işlendi ve bir dizi renk arasından seçim yaparak onu kişiselleştirebilirsiniz. Gerçek arabanın tüm özellikleri, içeriden dışarıya titizlikle yeniden oluşturuldu ve yeterince güçlü bir işlemciye sahip olmanız koşuluyla, animasyon çok pürüzsüz.
Aksiyon, oyun için aslına sadık kalarak yeniden üretilen ünlü Nürburgring pistinde gerçekleşir. Ses de harika ve M3’ün motorunun kükremesi, kendinizi gerçekten aracın içindeymiş gibi hissetmenizi sağlıyor.

BMW M3 Challenge Indirin

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...