Blur Torrent İndir

Blur Torrent İndir

Blur Torrent Indir

Ünlü dizi projesi Gotham Racing’in yaratıcılarından yeni bir projede “gerilim altında yarış”. Blur dünyasına hoş geldiniz! New York, Barselona, ​​Tokyo, Los Angeles ve gezegendeki diğer şehirlerin sokaklarında olacaklar, yarış ve trafik kuralları hakkındaki olağan fikirleri sonsuza dek değiştirecek! Yönetilen sürüklemeler, dik dönüşler, en yüksek hızlar, rakiplerle savaşlar – tüm bunlar dünyaca ünlü markaların lisanslı arabalarında.

Blur Torrent İndir

 

 

Çelişkili görüşlere rağmen, Blur bazı erdemlerle övünebilir veya Blur Free Download oyununun açıkçası zayıf unsurlarından utanabilir.
Örneğin, arsa, varıştan varışa kadar bir banal koridor geçişine açıkça sadeleştirilmiştir. Kampanyanın tek yönde zayıf gelişimi. Oyuncu 9 anahtar patronuna karşı kazanmak zorunda kalacak. Patronlara erişim, belirli sayıda işaretçi biriktirmekle açılır (başka bir deyişle, kazanmak için para ödülü).
Ancak arsanın açıklanması oyunun ana bileşeni değildir. En büyük dikkat yarış savaşlarının ortamına dikkat edilmelidir. Yıldırım atma, koruyucu alan kullanımı, roket hızlandırma, tuzaklar vb. Gibi standart olmayan bir dizi özellik sayesinde, bir daire içinde sıradan sürüş rakipler arasında bir savaşa dönüşebilir.
Bu oyundaki son rolün kahramanı kullanan taktikleri yok. Herkes kendini seçebilir veya yolundaki her şeyi yok etmeye ya da çabucak takipçilerinden uzaklaşmaya ya da savunmaya girmeye çalışabilir. Ancak Blur kesinlikle iyi bir yarışçının becerisini göstermeyi teklif etmeyecektir. Her şey için suçlama, son derece basitleştirilmiş parkurlar, yumuşak dönüşler, otomobillerin tembel kontrol edilebilirliği ve rotanın pratikte rotadan çıkma şansı bırakmayan aşılmaz soyut sınırlarıdır.

Blur Torrent İndir
Genel olarak, Blur, oyuncuların iki kampa bölünmesini provoke edebilen kreasyonlara atıfta bulunur; oyunun geçtiği insanlar zevk verir ve oyunun boş ve ilgisiz göründüğü insanlar için.

 

Blur (bulanıklık olarak ayarlanır), Bizarre Creations tarafından yapılan  ve Kuzey Amerika ve Avrupa’da Activision  tarafından dağıtılan  Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için bir arcade yarış video oyunudur  . Gerçekleştirilebilir otomobilleri ve aralıkları, arcade tarzı ve araç savaşıyla birleştiren bir yarış stili içeriyor. Blur Oyun Bedava Doğrudan İndir Skidrow.

Blur’un kariyer modunda, oyuncu Dodge Vipers’den Lotus Exiges’e, hepsi de tam hız ve gösterme ve bağlantı kesme özelliklerine sahip, örneğin Hızlanma, Hız, Sürüklenme özellikli F1 motorlarına sahip Ford Transit minibüslere giden birçok karakter ve birçok onaylanmış otomobille karşılaşacak. , Kavrama ve Kararlılık. Bazı olağanüstü otomobil modelleri Bizarre Creations’ın kendisi tarafından düzenlenmiştir. Blur Ücretsiz İndir PC Oyunu Son Derece Sıkıştırılmış Tam Sürüm. Geliştirilebileceği gibi, pistler, sertifikalı koşullar, örneğin Los Angeles boru siperleri ve Londra’nın birkaç kesimi ışığında benzer şekilde. Blur Oyun Tek Kurulum Ücretsiz Doğrudan Torrent İndir. Oyuncunun toplam yarışlarda yarıştığı veya kapandıktan sonra aldığı karakterlere bağlı olarak. Blur Tam Oyun Torrent indir.

Blur Torrent İndir

Blur, uzun süredir düşünülen soruyu cevaplıyor: Hızlanan bir Renault, 130 mph hızında bir Nissan’ı önüne bir kara mayını düşürürse ne olurdu? Cevap, elbette, büyük bir enkaz, ama şimdi sadece Blur, Project Gotham Racing’in gerçek hayattaki arabalarını, Mario Kart serisinde daha yaygın olarak bulunan üst düzey silahlarla birleştirdi. sonsuza dek dinlenmek. Bu garip kombinasyon, kesinlikle acımasız bir hızla canlandırıcı bir yarış deneyiminin yolunu açıyor, ancak popüler bir franchise’tan ödünç alınan bir başka unsur daha var.

Blur (bulanıklık olarak stilize edilmiş), Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için Mayıs 2010’da piyasaya sürülen bir arcade yarış video oyunudur. Blur’un kariyer modunda, oyuncu Dodge Vipers’tan Lotus Exiges’e ve Ford’a kadar birçok lisanslı araba ile karşılaşacak. F1 motorlu, tümü tam hasar modellemesi ve Hızlanma, Hız, Kayma, Kavrama ve Denge gibi ayrı özelliklere sahip olan transit ve minibüsler. Bazı özel otomobil modelleri Bizarre Creations tarafından tasarlandı. Basitleştirilmiş olsa da, parkurlar Los Angeles nehir kanalları ve Londra’nın çeşitli bölgeleri gibi gerçek dünyadaki ortamlara da dayanıyor. Oyuncunun yarıştığı karakterlere veya takım yarışlarında etiketlere bağlı olarak, kendi yarış stilleri, güçlendirme kurulumları, maç türleri, yerel ayarlar ve arabalar olacaktır.

Blur Torrent İndir

Blur’u İndirme ve Yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Blur için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir şifre girmeniz istenirse şunu kullanın: 
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Blur’un indirilmesi bittiğinde, dosyayı WinRAR gibi bir yazılım kullanarak çıkarın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

Blur Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  Microsoft (R) Windows (R) XP / Vista (R) / 7
 • İşlemci:  Intel (R) Pentium (R) D Çift Çekirdekli 3.4 GHz veya AMD Athlon ™ 64 x2 3800+
 • Bellek:  Windows XP için 1 GB RAM, Winodws Vista / 7 için 2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 3D donanım hızlandırıcı kartı gerekir -% 100 DirectX (R) 9.0c uyumlu 256 MB ekran kartı ve sürücüler (NVIDIA (Ge) GeForce® 6600 GT 256 MB RAM ve daha iyi yonga setleri / ATI Radeon ™ 1600XT 256 MB RAM ve daha iyi yonga setleri)
 • Depolama:  14 GB boş sabit disk alanı

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  Windows (R) XP / Vista (R) / 7
 • İşlemci:  Intel Core 2 Duo E4300 veya AMD Athlon 64 FX-60 veya üstü işlemci
 • Ekran  Kartı : 3D donanım hızlandırıcı kartı gerekir -% 100 DirectX (R) 9.0c uyumlu 256 MB ekran kartı ve sürücüleri (NVIDIA GeForce 7800GT 256 MB RAM ve daha iyi yonga setleri veya ATI Radeon 1800XT 256 MB RAM ve Shader 3.0 yetenekleri ve daha iyi yonga setleri)
 • Depolama:  14 GB boş sabit disk alanı
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply