Bluestacks Indir

5/5 - (3 votes)

Bluestacks Indir

BlueStacks  , favori mobil uygulamalarınızı bir Windows PC’de kullanmanıza izin veren ilk üretim yazılımıdır  . Angry Birds Space, Candy Crush Saga, Telegram, Temple Run 2, Evernote veya Documents to Go gibi uygulamaları doğrudan Yazılım’a indirebilir veya Cloud Connect Android uygulamasını kullanarak telefonunuzdan uygulamaları senkronize edebilirsiniz. Temelde bu uygulama bir  Android Emülatörüdür . BlueStacks App Player’da PubG veya Fortnite mobil oynayın  ! WhatsAppFree FireCoDMClash of ClansClash RoyalePUBG

gibi en iyi uygulama ve oyunlardan şimdiden tam ekran keyfi alan dünya çapında 200 milyon kişiye katılın veya  Fortnite . Sınıfının en iyisi “Layercake” teknolojisi, grafik açısından en yoğun oyunların bile bilgisayarınızda sorunsuz çalışmasını sağlar. Blue Stacks  ,  Intel, Samsung, Qualcomm ve AMD’nin yatırımlarıyla desteklenen PC için tek  Android emülatörüdür  .

2011 yılında mobil oyunların sınırlarını zorlamak için kuruldu. Bugün dünya çapında 200 milyondan fazla insan, patentli Layercake teknolojisini kullanarak PC’lerinde ve Mac’lerinde mobil oyunlar oynamak için App Player ürününü kullanıyor. Reklamveren tarafında, daha önce kimsenin yapmadığı şekilde her ikisini de maksimize etmek için dijital ve geleneksel reklam kanallarını birleştiren benzersiz bir platforma sahibiz.

BlueStacks, Android işletim sistemini masaüstünüze koyar. BlueStacks, favori mobil uygulamalarınızı bir Windows PC’de kullanmanıza izin veren ilk üretim yazılımıdır. Angry Birds Space, Temple Run, Evernote veya Documents to Go gibi uygulamaları doğrudan BlueStacks’e indirebilir veya BlueStacks Cloud Connect Android uygulamasını kullanarak telefonunuzdan uygulamaları senkronize edebilirsiniz. Temel olarak bu uygulama PC için bir Android emülatörüdür.

BlueStacks App Player for PC  , Android oyunlarını PC’de oynama imkanı sunan bir masaüstü emülatör yazılımıdır. BlueStacks App oynatıcı  herhangi bir Android uygulamasını çalıştırabilse de , özellikleri temel olarak Windows’ta Android video oyunlarının oyun deneyimini iyileştirmeye odaklanmıştır  .

Bluestacks Indir

BlueStacks App Player for PC hakkında

Bu uygulama, bir ortamdan diğerine dönüştürme için tasarlanmıştır. Mobil cihazlar  internet bağlantısı açısından masaüstü ve dizüstü bilgisayarları geride bıraktı  . Gelecekte, destekler arasındaki kullanım farkındaki bu eğilim genişleyecektir. Sonuç olarak, çoğu insan   cep telefonlarında çevrimiçi video oyunları oynuyor  .

Öykünücü olarak bilinen bu tür yazılımlar  bir şekilde geriye gider. Olan şey, son yıllarda cep telefonu oyunlarının büyümesine paralel olarak kullanımlarının hızla artmasıdır  . Bu, mevcut uygulamaların sayısının paralel olarak arttığı anlamına gelir.

BlueStacks App Player for PC uygulaması   , oyunu diğer cihazlara taşımak için bir alternatif sağlamayı amaçlamaktadır. Bu sistem,  Windows’a ve herhangi bir PC’ye yüklenmek üzere tasarlanmıştır . Bu nedenle, bu araç  piyasadaki çoğu masaüstü cihazla uyumludur  .

Bu yazılım yüklendikten sonra, cep telefonu oyunlarını bilgisayarınızda  tam ekran formatında çalıştırmanıza izin verecektir  . Grafik kalitesinde bir kayıp yok  , aslında ekran boyutu daha büyük olduğu için bir gelişme var. Bu, yazılımın pratik uygulamalarından biridir.

Uygulama, Android cep telefonlarında ve Windows PC’lerde kullanılmak üzere optimize edilmiştir  . Bunların en yaygın kullanılan iki işletim sistemi olduğu unutulmamalıdır. İki tür cihaz arasındaki uyumluluk hatasızdır çünkü  Google Play’i  kullanılırken etkinleştirebilirsiniz  .

BlueStacks App Player for PC’nin ana avantajları

Bu uygulamanın birçok avantajı vardır. İhtiyaçlarınıza uygun bir karar verebilmeniz için ne olduklarını bilmeye değer. Bu uygulama, aşağıdaki nedenlerden dolayı hevesli oyuncular için diğerlerinden daha kullanışlıdır:

Özellikler ve Öne Çıkanlar

Yeni ve Geliştirilmiş Keymapping
Keymapping özelliği, oyununuzu klavye ve fare ile kontrol etmenin daha basit ve daha hızlı bir yolunu sunmak için tamamen yeniden tasarlandı.

Daha Hızlı Oyun Performansı
BlueStacks 4, Android N’de sıfırdan yeniden tasarlandı ve oyun oynamak için bugün mevcut herhangi bir Android Telefondan 6 kata kadar daha hızlı. Ekranların yüklenmesi ve gecikme için bu kadar uzun süre beklemeyi bırakın ve oyunlarınıza atlayın.

İyileştirilmiş Oynanış Doğruluğu
Daha iyi performans, daha büyük ekran ve daha doğru kontroller, mobil oyun oynama şeklinizi değiştirir. Damlaları asla kaçırmayın veya baş parmaklarınızın ekranın yanlış kısmına dokunmasına izin vermeyin. Oyununuz asla aramalar veya kısa mesajlarla kesintiye uğramaz. Telefonunuz asla maç ortasında ölmesin.

Strateji Kılavuzları
BlueStacks uygulaması, kullanıcılarının oynadıkları oyunlarda başarılı olmasını önemsiyor. Bu nedenle, Blog’da en sevdiğiniz oyunlar için çok çeşitli En İyi Oynanış Stratejisi kılavuzları bulabilirsiniz.

BlueStacks Emülatörü Windows 10/8 / 7’ye Nasıl Kurulur?

  • Önce, FileHorse.com’dan “İndir” düğmesine tıklayın.
  • Yükleyici indirmeyi bitirdiğinde, yükleme işlemine başlamak için açın
  • İşlemi bitirmek için birkaç tıklama vardır, kullanım şartlarını kabul etmek için “İleri” düğmesine tıklayın
  • Varsayılan kurulum konumu iyi olmalıdır … ileri düzey kullanıcılar isterlerse konumu değiştirebilirler
  • En iyi şekilde aşağıdakiler etkinleştirildiğinde çalışır: Uygulama mağazası erişimi ve Uygulama İletişimi
  • Ardından işlemi başlatmak için “Yükle” düğmesini tıklayın, bu birkaç dakika sürecektir
  • “Bitir” i tıklayın ve Yazılım açılacaktır
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...