Bluestacks 3 Indir

4.9/5 - (57 votes)

Bluestacks 3 Indir

BlueStacks 3  , işletim sistemi Windows veya macOS olsun, Android uygulamalarınızı PC’nizde çalıştırmanıza izin veren  ücretsiz bir  bulut tabanlı,  platformlar arası  emülatördür . 2017’de piyasaya sürülen bu  yardımcı  yazılım, BlueStacks genel görünümünü yükselten yepyeni bir motora ve ön tasarıma dayanıyordu. BlueStacks’ın diğer sürümleri gibi BlueStacks 3’ün temel özellikleri  ücretsiz olarak indirilebilir ve kullanılabilirken , gelişmiş isteğe bağlı özellikler aylık ücretli bir aboneliktedir. 

BlueStacks 3 ve BlueStacks App Player, PC’nizdeki herhangi bir Android Uygulamasını kullanmanıza izin vermek için özel bir teknoloji kullanır. Başlangıçta,  BlueStacks 3  tescilli ve patentli “LayerCake” teknolojimize dayanıyordu. Teknoloji ilerledikçe, Virtual Box tabanlı açık kaynaklı bir modele geçtik. Bu bize daha yeni özellikler daha hızlı geliştirme ve açık kaynaklı Android topluluğunun büyümesine yardımcı olma esnekliği sağlar.

Yepyeni Bir Platform

Popüler medyadaki bir emülatör, bir bilgisayar sisteminin (ana bilgisayar) başka bir bilgisayar sistemi gibi davranmasını sağlayan bir donanım veya yazılımdır. Emülatörler genellikle konuk sistemine erişiminiz olmadığında veya sistemi kullanamadığınızda kullanılır, bu nedenle konuk sistemini hala çalıştırmanızı sağlayacak başka bir tane kullanırsınız. Oyunlarda bu yaygın bir kavramdır, çünkü çeşitli oyun konsollarına ve platformlarına kolay erişiminiz olmaz. En sık bilgisayarınızı bir oyun oynayabilmek için bir emülatör programı çalıştırmak için kullanacaksınız.  bulamazsanız PlayStation 1 gibi eski bir konsol için tasarlanmıştır. Bu uygulama aynı zamanda mobil uygulamalar gibi piyasadaki genel uygulama türlerinde de yaygınlaşmıştır. Yalnızca mobil uygulamalara erişmenizi ve bunları PC’nizde kullanabilmenizi sağlayan bilgisayar programları vardır. Böylece, çeşitli güçlü emülatörler platformlar arası  kitleye hükmetmek için yükseldi  ve bunlardan biri BlueStacks. 

Bluestacks 3 İndir

BlueStacks nedir?

BlueStacks,  diğer cihazların Android işletim sistemini çalıştırması için Android ortamını taklit eden bir  Android emülatör Yazılımıdır (Android Sanal Cihaz-AVD). Genellikle gerçek Android telefonlar dışındaki cihazlarda sanal olarak kontrol edilen bir sistemde çeşitli uygulamaları test etmek, hata bulmak, çalıştırmak için kullanılır.

BlueStacks App Player geliştirme geçmişi

BlueStacks App Player konsepti   25 Mayıs 2011’de San Francisco’daki Citrix Synergy konferansında başlatılmıştır. Citrix CEO’su Mark Templeton, App Player’ın sahnede erken bir versiyonunu gösterdi ve şirketlerin bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

Beta sürümü Nisan 2015 yılında 27 Aralık 2012’de serbest bırakılırken 27 Haziran 2012 tarihinde, şirket, Mac OS için onun App Player yazılımının bir alfa-1 sürümünü yayımladı, BlueStacks, Inc açıkladı yeni bir sürümü  BlueStacks Mac  için geliştirme aşamasındaydı. App Player’ın genel alfa sürümü 11 Ekim 2011’de kullanıma sunuldu.  BlueStacks  , 7 Haziran 2014’te beta sürümünden çıktı.

Bugüne kadar, mevcut BlueStack 3 , BlueStacks 1pc için BlueStacks 2  ve en son yayınlanan  BlueStacks 4 gibi erken BlueStacks eski  sürümleri dahil olmak üzere 4 farklı sürüm başlattı.  Bugün, size tüm özellikleri, yardımcı programları ve diğer kullanışlıları bildireceğiz  Pc için BlueStacks indir hakkında bilgi  .

BlueStacks 1

Temmuz 2015’te BlueStacks, Inc. macOS için yeni sürümü yayınladı. Daha sonra Mac geliştirme ve desteği Kasım 2017’de durduruldu. MacOS için geliştirme, Mart 2018 tarihli bir sürüm web sitesinden alındığı için yeniden başlatıldı.

BlueStacks 2

Aralık 2015’te, geliştirici şirket,  kullanıcıların aynı anda birden fazla Android Uygulamasını çalıştırmasına izin veren yeni BlueStacks 2 sürümünü yayınladı  . Mac OS X 10.9 Mavericks veya sonraki sürümleri için de kullanılabilir. Ve şu anda 2018’in en güncel sürümleri.

BlueStacks 3

Temmuz 2017’de  , yepyeni bir motor ve ön uç tasarımına dayanan BlueStacks 3 piyasaya sürüldü  BlueStack  , oyun önerilerini, bir muhasebe sistemini, sohbeti, yeni tuş eşleme arayüzünü ve çok eşgörünümlü kişiselleştiren App Center’ı ekledi. Çoklu örnek, kullanıcıların  aynı veya farklı Google Play hesabını kullanarak birden fazla BlueStacks App Player penceresi başlatmasına olanak tanır  .

BlueStacks 3  kullanıcı arayüzü kişinin ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir. Ayrıca, PC üreticileri tarafından tasarlanan ve geliştirilen özel yazılım deneyimleriyle entegre olabilme özelliğine sahiptir. Çok eşgörünüm, kullanıcıların  aynı veya farklı Google Play Store  Hesabını kullanarak birden fazla BlueStacks penceresi  başlatmasına olanak tanır  . LDPlayr  ve  Nox Player gibi diğer benzer emülatörler gibi  Android uygulamaları çalıştırıyor gibi  BlueStacks  Android Emulator’u Google Play Store hesabınızla çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz  .

Kolaylıkla Her Şeyi Oynayın

PC için diğer Android emülatörleri gibi BlueStacks, fare, klavye ve harici dokunmatik yüzey  denetimleriyle mobil uygulamaları kullanmanıza ve oyun oynamanıza izin verir  BlueStacks App Player  son derece başarılı oldu ve yıllar boyunca geliştirilmiş versiyonlarının iyi dizi oluşmasına neden. BlueStacks 3, şirketin dördüncü piyasaya sürülen ürünüdür ve birçok yeni özellik tanıtmıştır. Oyun Merkezi’ni sizin için oyun önerilerini kişiselleştiren bir bölüm ekledi  ;  çevrimiçi oyun platformlarına benzer bir  hesap sistemi ;  başkalarıyla sohbet etme yeteneği  ; yeni bir  tuş eşleme arayüzü ; ve  birden fazla BlueStacks penceresi başlatmanıza izin veren  Çoklu Eşgörünüm ve muktedir  aynı anda tüm hesaplarınızı oynamak . Yeni motoru ile daha hızlı performans süresi sunar ve özel içerik için oyun geliştiricileriyle işbirliği yapar. Bu sefer BlueStacks 3, sadece bir uygulama oynatıcısı veya emülatörü değil, gerçek bir oyun platformu olarak kabul edilir. Kullanıcı arayüzü bir web tarayıcısı gibi davranır  ve tıpkı farklı tarayıcı sekmeleri arasında geçiş yaptığınız gibi uygulamalar arasında hızla geçiş yapabilirsiniz. Uygulamalarınızı sorunsuz bir şekilde çalıştıracak şekilde nasıl yapılandırabileceğinizden dolayı, yeni kontrollerinizle hızlı tempolu oyunlarda avantaj elde edebilirsiniz. Hatta bir  akış  seçeneği vardır.

Sadece Donanım Kadar İyi

Kuşkusuz BlueStacks 3, diğer uygulamalar yerine Android oyunları için yoğun bir şekilde tasarlanmış ve optimize edilmiş bir emülatördür. Bunları yine de bu programla çalıştırabilirsiniz, ancak bu, mobil oyunlarınız için çok daha fazla önerilir. Bununla birlikte, belirli bir dezavantaj,  elbette bilgisayarınızın özelliklerine bağımlı olmasıdır . Sadece bilgisayarınız herhangi bir emülatörde olduğu gibi üst düzey oyun oynayabilirse iyi çalışır.

Bluestacks 3 özellikleri

  • App Center  – Bu size diğer oyuncular tarafından oynanan en yeni ve en popüler oyunu verir.
  • Hediye Merkezi  – Hediye merkezinde yüzlerce oyunda özel görünümler, karakterler, altın, değerli taşlar ve daha birçok hediye bulacaksınız.
  • BlueStacks Select  – Bununla, oyuncular doğrudan oyun geliştiricilerinden özel hediyeler, içerik ve diğer öğeleri alırlar.
  • BlueStacks Friends  – Diğer oyuncularla etkileşim kurmak için yerleşik bir sohbet uygulamasıdır. Stratejilerinizi planlamak ve oyunlarınızda daha hızlı ilerlemek için “Arkadaşlar” sohbetini kullanabilirsiniz.
  • Birinci Sınıf Oyun Platformu  – Yüksek kaliteli ekran ve yenileme hızlarıyla (144hz dahil) maksimum çözünürlükte oynamanıza izin veren patentli Hyper-G grafik API’lerini kullanan Oyun Platformunda çalışır.
  • Çok Eşgörünüm İşlevi  – Bilgisayarınızı kullanan her kişi için ayrı eşgörünümler oluşturun. Bu şekilde, herkes kendi Google Play hesaplarında çakışma olmadan oynayabilir. Farklı BlueStacks örneklerinde herhangi bir müdahale veya karışıklık olmadan aynı anda farklı oyunlar oynayabilirsiniz.
  • Adaptif Ortam Senkronizasyonu ile Oyun Motoru  – Android Nougat tarafından desteklenen oyun motoru, bilgisayarınızın benzersiz özelliklerine otomatik olarak uyum sağlar ve size en iyi performansı verir.
  • Daha Geniş Oyun Seçimi  – 1,5 milyondan fazla oyun ve 500.000’den fazla flash uygulaması içeren kataloglar
  • En İyi Entegrasyon  – Doğrudan Twitch veya Facebook’ta yayınlayın.

BlueStacks 3 sistem gereksinimleri

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...