BlueSoleil Indir

BlueSoleil Indir

5/5 - (1 vote)

BlueSoleil Indir

BlueSoleil, BT Sürüm 4.0’ı destekleyen ve Windows 8 / 8.1 / 10 ile uyumlu bir Bluetooth uygulamasıdır. Bilgisayarınızı, telefonlar, kulaklıklar, yazıcılar ve klavyeler gibi çeşitli aygıtlarla eşleştirebilirsiniz. Ayrıca bilgisayar ağları kurabilir ve kablosuz olarak veri alışverişi yapabilirsiniz.

Çeşitli dosyaları iletin

Cihazlar arasında kablosuz olarak dosya aktarın, fotoğraf gönderin, müzik, video ve diğer verileri paylaşın. Eğlenceli resimler, şarkılar, müzik videoları veya memleri herkesle paylaşın. Bluetooth kulaklığınızla arama yapın veya müzik dinleyin.

Ayrıca dosyaları cep telefonları arasında aktarabilir, belgeleri kablosuz olarak yazdırabilir ve klavye veya fare gibi cihazları fişe takmadan kontrol edebilirsiniz. Bu zaman içinde test edilmiş uygulama ile cihazlar arasında hızlı ve zahmetsiz iletişim kurun.

Birden çok cihazı kablosuz olarak bağlayın

Kablo karmaşası olmadan bilgi işlem yaptığınızı hayal edin! BlueSoleil kullanılarak herhangi bir Bluetooth cihazı bağlanabilir. Telefonunuzu bilgisayarınız için bir hotspot olarak kullanın, yazıcınızı kablosuz yapın ve kişilerinizi Bluetooth cihazları arasında senkronize edin. Kablolar veya konektörler olmadan daha rahat bir bilgisayar deneyiminin keyfini çıkarın, BlueSoleil işi sizin için yapar.

30 günlük ücretsiz deneme

Ne düşündüğünüzü görmek için 30 gün boyunca deneyin. VOIP ve Windows Multi-user’ı destekler ve bu sürüm, önceki BlueSoleil sürümlerinden alınan geri bildirimlere göre optimize edilmiştir. Bluetooth özellikli herhangi bir cihazla kablosuz bağlantının keyfini çıkarın ve aileniz ve arkadaşlarınızla fotoğraf, müzik ve video paylaşın. BlueSoleil  , Bluetooth 4.0’ı destekleyen ve Windows 8 / 8.1 / 10 uyumlu, önceki araç sürümlerine göre optimize edilmiş performansa sahip profesyonel bir Windows tabanlı  Bluetooth uygulamasıdır .

BlueSoleil Indir

BlueSoleil  , IVT tarafından büyük bir yenilik ve bağımsızlıkla geliştirilen en popüler profesyonel Windows tabanlı Bluetooth uygulamalarından biridir. Program, cep telefonları, kulaklıklar, yazıcılar, klavyeler vb. Gibi çok çeşitli Bluetooth özellikli dijital aygıtları entegre etme taleplerini karşılayabilir. Ayrıca diğer Bluetooth özellikli bilgisayarlarla ağlar kurabilir ve veri alışverişi yapabilirsiniz.

Telleri karıştırmaktan sıkılmadın mı? BlueSoleil  , yeni bir kablosuz Bluetooth deneyimi sunar. Cep telefonunuzdaki kişilerinizi bilgisayardan görüntüleyebilir ve yönetebilir ve kişilerinizi  yedekleyebilirsiniz. araç aracılığıyla kablosuz olarak. Uzun mesajları doğrudan uygulama mesajları diyaloğundan kolayca yazabilirsiniz. Dosyaları, fotoğrafları, müzikleri, videoları ve diğer verileri kablosuz olarak aktarabilirsiniz. Bu arada, Blue Soleil aracılığıyla diğer insanlarla bağlantı kurabilirsiniz  . Aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz değerli ve kullanıcı dostu bir araçtır.

BlueSoleil, mobil kullanıcıların akıllı telefonlarının Bluetooth bağlantısından yararlanmasına olanak tanıyan bir araç yazılım paketidir. BlueSoleil, dokuz farklı özelliği ile telefonunuzu eller serbest olarak veya masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızdan kullanmanızı kolaylaştırır. Esasen, telefonunuzun özelliklerini alır ve telefonunuzu kullanmak zorunda kalmadan bunları kullanmanıza izin verir. Bilgisayarınızdan metin mesajları gönderin, eşleştirilmiş kulaklıklarla ses dinleyin ve daha fazlasını yapın.

Bluetooth bağlantınızdan en iyi şekilde yararlanın

BlueSoleil, kullanıcıların Bluetooth bağlantılarını tam anlamıyla kullanmalarına yardımcı olan türünün tek örneği bir araç paketidir. Özellikle kulaklıkların ve kabloların olabileceği karışık tel karmaşasından bıkmış olanlar, BlueSoleil kurtuluş ve kullanımı kolay bir alternatif sunuyor. Kişilerinizi kablolar olmadan bilgisayarınıza bağlayın ve senkronize edin ve hatta SMS metinleri gönderin. Sesli arama işlevini kullanmak istiyor musunuz? Kablosuz Bluetooth kulaklığınızı bağlayın ve eller serbest deneyiminin keyfini çıkarın.

Daha yaygın olarak Bluetooth olarak bilinen IEEE 802.15.1 standardı, kullanıcıları arasında, örneğin mobil cihazların bağlanması gibi iletişimleri basitleştiren bir  teknolojidir . Bu,  Harald Blåtand’ın  (Bluetooth), onuncu yüzyılda Danimarka’nın Viking kralı, en büyük erdemiydi. Ve bu teknoloji adını onuruna aldı.

Bluetooth bağlantısını PC’nize getirin

Bu nedenle,  Bluetooth teknolojisi, cep telefonları gibi farklı cihazlar arasında ses ve veri aktarımına izin vererek kısa mesafeli kablosuz bağlantılara izin verir  . Ancak bu teknolojiyi kullanan tek cihazlar bunlar değil.

Herhangi bir tür Bluetooth cihazı arasında bağlantı kurmak ve veri aktarmak için  Bluesoleil adında bir uygulamamız var  .

Bluesoleil  , etkinleştirdiğimiz tüm Bluetooth teknolojisi cihazlarını yönetmemizi sağlar . Bunu yapmak için alanı tarar ve algıladığı cihazları gösterir. Bu yapıldıktan sonra, Bluesoleil kullanarak herhangi bir cihazla etkileşime  girebileceksiniz .

Özellikler ve Öne Çıkanlar

  • VoIP desteği;
  • Dosyaları cep telefonlarından / cep telefonlarına aktarın;
  •  Bluetooth kulaklık ile Skype üzerinden kişilerinizi arayın  ;
  • Her yerde, her zaman, hatta hareket halindeyken bile kablosuz internet erişimi
  • Aralığın herhangi bir yerinde bir Bluetooth kablosuz kulaklık kullanarak PC’de depolanan müziği dinleyin;
  • Resimleri herhangi bir kablo bağlantısı olmadan Bluetooth Dijital Kameradan bilgisayara aktarın;
  • Kablo bağlantısı olmayan başka bir odada bile Bluetooth yazıcı kullanarak bir dosya yazdırın;
  • Bilgisayarı kontrol etmek için Bluetooth kablosuz klavye ve fareyi kullanın;
  • Kişisel bilgileri, isim kartlarını vb. Diğer dizüstü bilgisayarlar, PDA’lar veya cep telefonlarıyla değiştirin veya senkronize edin;
  • Windows çoklu kullanıcıyı destekleyin.

Not : 30 günlük deneme sürümü. Bluetooth cihazınız bu BlueSoleil sürümüyle lisanslı değilse veya seri numarasına sahip değilse, yazılım 2 MB Sınırlama (Veri Miktarı) ile çalışacaktır.

Leave a Reply