Black Squad Indir

5/5 - (1 vote)

Black Squad Indir

Shooter Hayranları için Ücretsiz Oyun

Black Squad, oyunculara askeri askerlerin rollerini alma ve kötü adamları çıkarma şansı veren bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Aralarından seçim yapabileceğiniz ondan fazla farklı oyun modu var, bu da oyuncuların en sevdikleri stili bulmasına ve oyunu farklı şekillerde oynamasına izin veriyor.

Düşmanı Bulmak

Şaşırtıcı bir şekilde, çoğunlukla çekim ile ilgili bir oyun için, Black Squad oyunculara seçebilecekleri birçok farklı silah türü sunmuyor. Ancak, grafikler çok ayrıntılı ve oyuncuları hemen çekmeye yardımcı oluyor. Strateji oyunda gerçek bir rol oynar, çünkü oyuncular bazı modlarda takım kurma ve akıl yürütme güçlerini sadece rastgele işaret etmek ve ateş etmek yerine kötü adamları yok etmek için kullanma şansına sahipken, oyun çok düzgün ve gerçekçi dokunuşların yanı sıra yepyeni bir boyut eklemeye yardımcı olan harika ses efektleri ile birlikte.

Black Kadro İndir

Hepsini Vurmalı

Atış becerilerini geliştirmenin bir yolunu arayan insanlar, Black Squad oynamanın bunu yapmanın iyi bir yolu olduğunu düşünebilirler. Oyunda oyuncuları ayak parmaklarında tutmak için yeterli gerilim var ve farklı alanları keşfetmek çok eğlenceli olabilir, ancak harita boyutu oyunu daha ilgi çekici hale getirmeye yardımcı olmak için biraz artırılabilir.

Ücretsiz bir atıcı oynamak söz konusu olduğunda her zaman biraz şüpheliyim, ancak Black Squad, son zamanlarda biraz geri döndüğümü bulduğum bir oyundur. Oyunu bir şeyle karşılaştırmak zorunda kalsaydım, bunun CSGO ve Call of Duty arasında bir çarpı olacağını düşünüyorum , ancak göze çarpacak  kadar kendi işini yaptığını hissediyorum.

Anlaşma Nedir?

Black Squad’ın oynamak için yüzde 100 ücretsiz olduğunu söyleyebilirim. Oyunda bir şeyler satın alabilseniz de, bunun oyun tarzı kazanmak için bir ücret olmadığını söylemekten çok mutluyum. Şimdiye kadar oyunda bir kuruş harcamadım ve asla bir kez gerçekten haksız bir pozda olduğumu hissettim. Birinci şahıs nişancı oynamak ücretsiz olduğunda, gerçekten isteyebileceğiniz budur.

Oyun iki takıma ayrılıyor, ya terörist ya da terörle mücadele (Kara Kadro) olarak oynuyorsunuz ve sonra ölümle mücadele ediyorsunuz! “Hikayesi” açısından temeldir, ancak size savaşmanız için bir sebep vermek yeterlidir.

Oyun Modları Galore

Ücretsiz bir oyun oynamak için, Black Squad aslında oyun modları ile oldukça istiflenmiştir. En çok zaman geçirdiğim takım ölüm maçı. Bu oyuna Call of Duty, CSGO veya Battlefield’dan geliyorsanız, kendinizi oyunun oynadığı şekilde rahatlatmak için takım ölüm maçı ile atlamanızı tavsiye ederim. Modern bir birinci şahıs nişancıda beklediğiniz ve isteyeceğiniz rekabetçi maçlar, yıkımlar, arama ve yok etme ve diğer oyun modlarınız var. Geliştiriciler her zaman yeni şeylerin geleceğini belirtiyor, bu yüzden güncellemeler oldukça sık. Şimdiye kadar, bir oyuna girme konusunda herhangi bir oyun modunun yavaş olduğunu bulamadım.

Dişli Beceri

Kara Kadro ile ilgili gerçekten sevdiğim şeylerden biri, beceri tabanlı olma yoludur. Yeni silahlar alabilir, para kazanabilirsiniz vb. Ancak, bir kez savaşta olduğunuzda, gerçekten sadece birinci şahıs atıcılarda ne kadar iyi olduğunuza bağlısınız. Takım olarak çalışmanın kendi başına kaçmaktan daha iyi olduğunu gördüm ve oynadığınız her maçta her zaman bir savaş şansınız olduğunu hissediyorsunuz.

Oyun, oyun içi para birimi söz konusu olduğunda oldukça cömert ve bir zamanlar kendimi gerçek parayı harcamak ve harcamak için cazip buldum. Tabii ki, eğer isterseniz bu seçenek var ve oyuna gerçekten girdiğinizi fark ederseniz, burada veya orada birkaç dolar harcamakla ilgili yanlış bir şey görmüyorum.

Bu oyundan çok etkilendim. Orada birinci şahıs atıcılar oynamak için birçok özgür olduğunu biliyorum, ama Kara Kadro’nun en iyilerinden biri olduğunu hissediyorum. Sadece kazanmanın bedelini ödemediği için değil. Bunun iyi bir oyun olduğunu hissediyorum çünkü aslında iyi bir oyun! Oynamak eğlencelidir ve birinci şahıs nişancıda sevdiğim bir şey olan beceriye gerçek bir vurgu yapar. Oyunda iyi olmak biraz zaman alabilir, ancak her maç eğlenceli olduğu için öğrenme eğrisi bir angarya değildir.

sistem gereksinimleri

Black Squad Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi:  Windows 7
İşlemci:  Core2 Duo 2.4CHZ / AMD Phenom X4 820
Bellek Ram:  Duyurulacak
Sabit Disk Alanı:  5 GB boş disk alanı
Video Kartı:  Nvidia GTX 560 / Radeon HD 7790
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...