Bioshock Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Bioshock Indir

Uzun zamandır beklenen yenilikçi “akıllı atıcı” olayları, 1940’ların sonunda mucize bir madde keşfeden insanların yerleştikleri geleceğin sualtı şehri Vostore’da ortaya çıkıyor. Küçük dozlarını bile alarak, ortalama bir kişi bir dizi hızlı mutasyon geçirdi ve kelimenin tam anlamıyla gözleri daha hızlı, daha güçlü, daha akıllı büyüdü. Bir gün, genetik deneyler bir felakete yol açtı: akıllı arabalar çalışmayı bıraktı, yapay iklim sistemi yandı ve şehir güneşinin tüm nüfusu bir kerede nedenlerini kaybetti. Bu çılgın dünyada, oyuncuya tam bir hareket özgürlüğü verilir. O, oyunu kendisi geçirme stilini belirleme hakkına sahiptir, uzun listeden spetsumeniya’yı seçerek ve onları zamanında değiştirerek, düşmanı yok etmenin yüzlerce yolundan birini. Bir silah olarak, herhangi bir nesneyi kullanabilirsiniz, ve kendi bedenini değiştir. Büyüleyici bir grafik ve yenilikçi oyun mükemmel grafikler ve akıllı yapay zeka ile tamamlanmaktadır.

bioshock torrent

BioShock bir patlama ile açılır, ancak genel arsa patlayıcı olandan daha duygusal bir etki yaratmaya odaklanır. Yıl 1960 ve Atlantik Okyanusu üzerinden uçuyorsunuz. Bir gizemli uçak kazasından sonra, uçağın yanan enkazı ile çevrili, görünüşte yalnız kalan hayatta kalan suda yüzen. Ama küçük bir adada sadece görüşünüzün kenarında bir deniz feneri var. Aklı başında kim bu kadar deniz feneri koyar ki? Daha yakına yüzüyorsunuz ve sizi sualtına götürmeyi bekleyen küçük bir sualtı küresi denilen küçük bir dalgıç keşfediyorsunuz. Aşağıdakilerin nefes kesici bir görüntüsünü yakaladıktan sonra, gizli sualtı şehri Rapture’a gönderilirsiniz. Andrew Ryan adında biraz megalomaniacal bir işadamı tarafından beyin fırtınası yapan bu şehir, kendi özgürlük özgürlüğü,

BioShock, daha önce hiç görmediğiniz silahlar ve taktiklerle dolu, oynadığınız hiçbir şeye benzemez. Basit revolverlerden bombaatarlara ve kimyasal atıcılara kadar eksiksiz bir cephaneliğiniz olacak, ancak daha ölümcül bir silah oluşturmak için DNA’nızı genetik olarak değiştirmek zorunda kalacaksınız: siz.

bioshock torrent

Yeniden paketleme özellikleri:
BioShock 2 kesim çok oyunculu
Sadece en küçük klipler sıkıştırılır (plazmidler, ekran koruyucular ve menüden klipler), orijinalindeki diğer her şey
Metnin kodunu Zog
Oyun sürümleriyle yerleştirme yeteneği :
    – BioShock – 1.1
    – BioShock 2 – 1.002 (tabletten 1.0)
1xDVD5
Repak üzerine monte edilmiştir.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...