Bioshock Infinite Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Bioshock infinite Indir

BioShock Infinite Free Download oyununun arsa merkezinde, toplumsal eşitsizliği ilan eden iktidar partisi ile terörist yöntemlere izin veren işçi hareketi arasındaki çatışmada hayatta kalması gereken özel bir dedektif Booker DeWitt ve Elizabeth var. Bunu yapmak için, Elizabeth’in portalları açabileceği paralel dünyaların karmaşıklıklarını bulmaları gerekecek. Daha sonra, kahramanlar bu gerçekliklerin sayısının sonsuz olduğunu ve her birinin bir kez yapılan kendi seçimlerinin sonucu olduğunu öğrenecekler.

Bioshock Sonsuz Torrentle İndir
Ana karakter, Columbia boyunca ve şehrin yukarısındaki havada seyahat etmek zorunda kalacak – zeplin içinde, çeşitli görevleri yerine getirecek. Yolda yiyecek, ilk yardım çantaları ve silahlar bulabilir. Karakterin ölümü durumunda, sağlığı para kaybetme pahasına restore edilebilir. Oyunun önceki bir sürümü gibi, BioShock Infinite de enerjiye sahip ve kahramanı insanüstü yeteneklerle donatıyor.

BioShock Infinite, Irrational Games tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. Önceki BioShock oyunlarındaki sınırlı Rapture alanlarının aksine, Columbia’nın genişletilmiş ortamı Sonsuz’da daha dinamik savaş zorlukları sağlıyor. Booker olarak oyuncu, hedefleri tamamlamak için Columbia’dan silah ve çeşitli araçlar kullanarak savaşmak zorundadır. Oyuncu aynı anda sadece iki silah taşıyabilir ve yenilmiş düşmanlardan veya şehrin rastgele yerlerinden başka silahlar ve mühimmat toplayabilir. Sağlığına ek olarak, Booker da bir kalkanla donatılmıştır. Hasar görüldüğünde, kalkan birkaç saniye sonra yenilenir, sağlık tıbbi kitler veya yiyeceklerle doldurulabilir. Booker ölürse, oyuncu güvenli bir alanda canlanır, ancak az miktarda para kaybeder; Booker kısmi sağlığa kavuşur ve ek mühimmat verilirken, yerel düşmanlar da kısmen iyileşir. Oyuncular tüm paralarını kaybetmeleri durumunda ölümden kurtulabilirler.

BioShock Infinite  – Action-Shooter türünün kült oyununun, yetenekleri geliştirmenin rol öğesi ile devam etmesi. Studio IrrationalGames, bilim kurgu aksanı olan bir steampunk ortamında Rusça projesini yayınladı. Hikaye çizgisi, oyunun önceki bölümlerinin eylemleriyle vasat bir şekilde bağlanmış olsa da, bazı bağlantılar olsa da ve Bioshok Infinite’i PC’nize ücretsiz yükleyerek öğrenebilirsiniz. Her şey 1910-1912’de şehirde bulutların üzerinde dolaşarak başlar – Kolombiya. Booker Devitt, Elizabeth adında bir kızı bulmak için buraya gelen bir kahraman, dedektif. Muhteşem güzel şehir, bazı sırları gizler. Biraz sonra Booker, yetkililer ve isyancılar arasındaki çatışmanın merkezinde yer alıyor.

Bioshock Sonsuz Torrentle İndir

Uploaded, Share-Online, Googledrive, Openload ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfayı şimdi BioShock: Yılın Sonsuz Oyunu Sürümü indirin, şimdi indirin ve son sürüme kadar güncellenen oyunu alın.
BioShock Infinite’nin ana konumu, devasa balonlar, zeplinler ve Meissner-Ochsenfeld etkisine benzer bir prensip temelinde çalışan ve kuantum havalanmasına izin veren bir tür pervane tarafından havaya asılan Columbia adında bir şehirdir.

BioShock Infinite Full Oyuna Genel Bakış ve Hikaye

BioShock Infinite, Irrational Games  tarafından üretilen ve 2K Games tarafından yayınlanan  birinci şahıs nişancı video oyunudur  . Unifhomable, BioShock’un hareket tarzındaki üçüncü segmenttir ve yine de geçmiş BioShock oyunlarının hikayesinin hızlı bir parçası değildir, aynı zamanda oyun düşünceleri ve temaları içerir. BioShock Infinite Ücretsiz İndir PC Oyunu Son Derece Sıkıştırılmış Tam Sürüm. Anlamsız Oyunlar ve yaratıcı resmi Ken Levine, yirminci yüzyılın başlarında meşru olayların ışığında oyunun ortamını inşa ediyor. BioShock Infinite Oyun Bedava Doğrudan İndir Skidrow.

1912’de kuruldu ve goliath zeplinleri, şişme, reaktörler, pervaneler, pervaneler, pervaneler, ve “kuantum kaldırma”. BioShock Sonsuz Oyun Tek Kurulum Ücretsiz Doğrudan Torrent İndir. Konsey, Columbia’ya yüzen bir dünyanın mantıklı ve Amerikan istisnaiğinin başarısının evreninin sarsıcı kalıntılarına bir gösteri olarak doldurmasını önerdi. BioShock Infinite Tam Oyun Torrent indir.

Bioshock Sonsuz Torrentle İndir

sistem gereksinimleri

minimum sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista Service Pack 2 32-bit
 • İşlemci:  Intel Core 2 DUO 2.4 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHz
 • Bellek:  2 GB
 • Sabit Disk:  20 GB ücretsiz
 • Ekran Kartı:  DirectX10 Uyumlu ATI Radeon HD 3870 / NVIDIA 8800 GT / Intel HD 3000 Tümleşik Grafik
 • Ekran Kartı Belleği:  512 MB
 • Ses Kartı:  DirectX Uyumlu

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 Service Pack 1 64-bit
 • İşlemci:  Dört Çekirdekli İşlemci
 • Bellek:  4 GB
 • Sabit Disk:  30 GB ücretsiz
 • Ekran Kartı:  DirectX11 Uyumlu, AMD Radeon HD 6950 / NVIDIA GeForce GTX 560
 • Ekran Kartı Belleği:  1024 MB
 • Ses Kartı:  DirectX Uyumlu
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...