BFME 2 Rise Of The Witch King Indir

BFME 2 Rise Of The Witch King Indir

5/5 - (1 vote)

BFME 2 Rise Of The Witch King Indir

Yüzüklerin Efendisi: Orta Dünya Savaşı II: Cadı kralının Yükselişi, Electronic Arts tarafından Yüzüklerin Efendisi film serisine dayanan gerçek zamanlı bir strateji video oyunudur. Oyun yeni bir grup, Angmar, toplam oynanabilir grup sayısı yedi getiriyor. Ayrıca, Angmar’ın Cadı kralının yükselişini ve Arnor krallığının düşüşünü anlatan sekiz misyondan oluşan Angmar’a dayanan yeni bir kampanyayla birlikte geliyor. Mevcut altı gruba, hem yeni hem de iyileştirilmiş binalara ve kahramanlara yeni birimler eklendi. Angmar dışındaki her fraksiyona seçkin bir kahraman birimi de verildi. Elit kahraman birimlerinin az miktarda sağlığı vardır ve büyük miktarda hasar verir, ancak her taburda az sayıda vardır ve iyileşme yapısında sadece sayılarını doldururlar.

BFME II ve Cadı Kralının Yükselişi benzer görünse de, temel farkları Angmar’dır. Her iki oyunu da karşılaştıran Witch King, BFME II’de olmayan yeni birimlere, haritalara, kahramana ve tek oyuncu moduna sahip.

Cadı Kralı, kara lord Sauron’un birincil teğmeni ve ordusunun korkunç cüppeli generali Nazgul’un lideri. Filmin başında gösterilen destansı savaştan sonra The Ring Fellowship, genişleme ayarlanır. Cadı Kralının Yükselişi kampanyası, Cadı Kralının Sauron Mordor’a dönmeden önce ve savaş sırasında Angmar ve Arnor arasında üstleneceği hikayedir. Kampanya yedi yeni görev sunuyor.

BFME 2 Cadı Kralının Yükselişi İndir

Oyunun konusu, Angmar’ın Witch-King’in hiçbir şeyden bir bölge inşa etmesi ve kuzey insanlarından çoğu Kurt, Trol, Ork ve farklı Siyah Numenorean olan bir ordu toplaması; Arnor’un Dunedain krallığını yok etmek. Epilog, oyuncuların kendilerini iyi yarışların ayak izlerine yerleştirmelerini sağlar. Krallığınızı yaratmaya çalıştığınızda, destansı hikaye devam ediyor ve Gondor Kralı sizi durdurmak için düşüyor. Witch-King’in Yükselişi genişleme paketi Yüzüklerin Efendisi tarihine adalet verir ve hatta Sauron’un şeytani şemalarını sorunsuz bir şekilde birleştirerek geliştirir.

İşte bir sürpriz. Hayır, oyun tarihinin en uzun başlığından sonra bu sayfada bir incelemeye sığacak kadar yer olmadığı için değil, bu genişletme paketinin aslında orijinal oyundan daha iyi olduğu. Daha sonra, konsol odaklı Yüzüklerin Efendisi: Orta Dünya için Savaş II’nin aksine, bu eklentinin sadece PC için bir başlık olduğu göz önüne alındığında, belki de böyle bir şok değil  .

Farklı olan ne? Yeni başlayanlar için, BFME2’deki savaş alanları olarak kendilerini geçen sıkıcı, aşırı doğrusal ve tek boyutlu trollerin yerini, sizi daha önce hiç olmadığı kadar zorlayan stratejik yeteneklerinizi eskisinden çok daha fazla uzatan çok daha zor çatışmalar aldı. sınırlar. Arsa ayrıca, Angmar’ın Amor’u işgali için Cadı kralı olarak takdir edilen bir şerefli bir değere değer.

Düşmanları dolaşan ve süvari şarj eden lejyonlar gibi çekici kar trolleri gibi bazı mükemmel yeni birimler, bir dizi yaratıcı yeni Kahraman ile birleştiğinde bol miktarda çeşitlilik sağlarken, birçok haritadaki proaktif Al ve çok sayıda sıcak nokta, çılgın kenarın çok fazla eksik olduğu misyonlar veriyor tam sürüm. Ancak, dikkatli olun: Witch-King’in destansı savaşları selefinden çok daha fazla güç tüketiyor ve gerçekten eğlenmek için en az 256MB 3D karta ihtiyacınız olacak.

Ring Of The Ring dönüşlü kampanyası da bazı küçük ama etkili ince ayarlar alırken, bu bir slavering Warg gibi yakalamanız gereken bir eklenti paketidir. Şaşırtıcı Konsollar yoluna girmediğinde neler olabilir, değil mi?

LOTR: BFME II: Cadı Kralın Yükselişi

 • Yeni kampanya görevleriyle mücadele, Rekabet, Kontrol Noktası, görev türleri gibi ek oyun stratejileri sağlar.
 • Oyunun orijinal altı fraksiyonunun her biri için yeni ek gruplar.
 • Oyuncular yeni ordu ile gelişmiş ve genişletilmiş bir Yüzük Savaşı modu oynayabilirler – Savaş Aşaması çatışmalarında inşa edilen birimler Yaşayan Dünya Haritası’na getirilir.
 • Tarih Öğesinin Eklenmesi – Cadı-Kral’ın iktidara yükselişi.
 • Yeni kahraman yaratma.

Orta Dünya Savaşı ve Cadı Kralının Yükselişi Nasıl Yüklenir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Orta Dünya Savaşı: Cadı Kralının Yükselişi için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir şifre girmeniz istenirse şunu kullanın:  www.gametrex.com
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Orta Dünya Savaşı II: Cadı Kralının Yükselişi indirildikten sonra WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı çıkarın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

The Battle for Middle-earth II: Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows 98 / ME / 2000 / XP
 • İşlemci: 1.6 GHz Pentium III veya Athlon eşdeğeri
 • Rastgele  erişimli hafıza: 512 MB
 • Ekran  Kartı : 64 MB AGP / PCIe yalnızca NVIDIA GeForce3 veya üstü; ATI Radeon 8500, 9500 veya daha üstü
 • Yığın  hafıza / Bellek: 3 GB

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  Windows XP
 • İşlemci: 3.0 GHz Pentium 4 veya Athlon eşdeğeri
 • Bellek:  1 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 128 MB AGP / PCIe yalnızca NVIDIA GeForce 6600+ / ATI Radeon 9700+)
 • Yığın  hafıza / Bellek: 3 GB
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply