Beyond Two Souls PC Torrent Indir

5/5 - (2 votes)

Beyond Two Souls PC Torrent Indir

İki ruhun ötesinde – Şiddetli Yağmur gibi bir hitin yaratıcılarından interaktif bir psikolojik gerilim. Oyuncular doğaüstü güçleri olan Jody Holmes ile tanışmaya davet edilir. Hediyesi aynı anda yukarıdan bir hediye ve hayatını vermeyen gerçek bir lanettir. Paranormal yeteneklerle birlikte, ona her yerde eşlik eden görünmez bir varlıkla zihinsel bir bağlantı buldu. Kullanıcılar son 15 yılda ana karakterin hayatının en parlak anlarını yaşayacaklar. Biraz korkmuş bir kızın cesur bir CIA ajanı olmaktan nasıl kurtulduğunu görün, süper güçlerini kontrol etmeyi öğrenir ve gezegeni dolaşarak tehlikeli görevleri tamamlar. Her görev, en iyi dramalar seviyesinde beklenmedik bükülmelerle duygularla dolu. Ve neler olduğunu seçme hakkının varlığı, oyunu çeşitlendirmenize izin verir,

İki Ruh Ötesinde PC Torrent İndir

Beyond Two Souls  , Şiddetli Yağmur gibi bir hitin yaratıcılarından interaktif bir psikolojik gerilim. Oyuncular doğaüstü güçleri olan Jody Holmes ile tanışmaya teklif edilir. Hediyesi hem yukarıdan bir hediye hem de hayatını vermeyen gerçek bir lanettir. Paranormal olasılıklarla birlikte, ona her yerde eşlik eden görünmez varlık ile zihinsel bir bağlantı buldu.

İki ruhun ötesinde alışılmadık yeteneklere sahip Jody adlı bir kızın hayatını yaşamak zorunda kalacağınız interaktif bir film tarzı bir macera. Macera, entrika, bulmaca, bilmeceler ve sırlar ve çok daha fazlasını bekliyorsunuz. Hikayede, paranormal yetenekleri olan ve ölülerin dünyasına nüfuz edebilen Jody adlı bir kız için oynayacaksınız. Aynı zamanda, arsa kendisi yamalar tarafından servis edilir ve oyuncu her zaman bir zaman diliminden diğerine aktarılır. Küçük bir kız Jody rolünde yaşamak, sonra hayatının ergenlik dönemine girmek, daha sonra sadece devlet hizmetinde olmak zorunda kalacaksınız.

İki Ruh Ötesinde PC Torrent İndir

Oyuna gelince, interaktif sinema türüne tamamen karşılık gelir. Yani, hiçbir şey yapmayacaksınız. Bu bazen önemli kararlar alacak ve çevreyi keşfedeceksiniz. Ama bu sadece kız için oyun. Başka bir kahraman, Jody’nin yeteneklerini kullanabileceği bir ruh var – ve bu ruhun rolünde eylemlerin çoğunu yapacaksınız. Gizli odalara girme, dünyayı keşfetme, kilitleri kırma ve çok daha fazlası olabilir. Çelikte, İki Ruh’un Ötesinde, bu, anahtar öğeleri aramak, bulmacaları çözmek ve önemli anlarda karar vermek, böylece hikayenin kendisini değiştirmek zorunda kalacağınız tipik bir görevdir.

İki Ruh Ötesinde PC Torrent İndir

sistem gereksinimleri

MİNİMUM:

64 bit işlemci ve işletim sistemi işletim sistemi gerektirir
:  Windows 7 veya üzeri (64 bit)
İşlemci:  Intel Core i5-4430 @ 3.0 GHz veya AMD FX-6300 @ 3.5 GHz
Bellek:  4 GB RAM
Grafikler: 2 GB ile  Nvidia GeForce GTX 660 VRAM veya AMD Radeon HD 7870 ve 2 GB VRAM
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  49 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar:  720p, 30 FPS

ÖNERİLİR:
64 bit işlemci ve işletim sistemi işletim sistemi gerektirir
OS:  Windows 7 veya üstü (64 bit)
İşlemci:  Intel Çekirdek i5-6600K @ 3.5GHz veya AMD Ryzen 3 1300X @ 3.4GHz
Bellek:  8 GB RAM
Grafikler: 4 GB VRAM ile Nvidia GeForce GTX 970 veya 4 GB VRAM
DirectX ile AMD Radeon R9 390 :  Sürüm 11
Depolama:  49 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar:  1080p, 60 FPS

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...