Besiege Indir

Besiege Indir

Besiege Indir

Besiege, 2015 yılında Spiderling Studios tarafından dağıtılan PC için bir Simülasyon ve Fizik tabanlı Bina oyunudur. Düşmanlara saldırmak için kaleler üretin.

Asıl kalenizi planladıktan sonra, askerleri içine koyun. Bu noktada kaleye saldırı. Başarı elde etmek tamamen oyuncunun çizgisine dayanır.

Bu şekilde muazzam bir makine yapmak, biraz pahalı dişli gerekiyor. Bunları satın almak için, birincil seviyeleri etkili bir şekilde bitirmelisiniz. Kaydınıza biraz nakit eklenir. Mağazaya başvurun ve birincil tahkimat için gerekli olanı satın alın.

Oyun ortaçağda, bu yüzden gelişmiş bir makine beklemeyin. Ayrıca, askerler kılıç ve mızrak gibi örnek silahlarla savaşırlar. Düşmanca şatosuna, kara birliklerini türlerine göre girme seçeneğiniz vardı.

Rangers en baştan gitmeli çünkü kaplamaları diğerlerinden daha fazla topraklanmış. Tabii ki memurları düzenli hale getirmek seninle ilgili, Ama sonuna doğru bowmen göndermeyi unutma. Dövüşten hangi noktada döndüğünüzde, Kale onarılmalıdır.

Düzeltmek ve bir sonraki savaşlara hazırlanmak için biraz para ödeyin. Her zaman incelikleri hatırla. Açıkça anlaşılan incelikler o kadar önemli değildir, ancak bundan hoşlanmamaktadır. Gerçekten de, küçük bir karışım bile kaybetmenize neden olabilir. Bu yüzden yapılanma konusunda dikkatli olun.

İndirmeyi Yen

Saldırıda hangi noktada olursanız olun, Düşmanlar etkili bir şekilde kazanmanıza izin vermez. Korunan yapılarını, makineyi ve memurları öngörebilecek şekilde güncelleyecekler. Her kalenin korunan işlerde bir özelliği vardır. Saldırıdan önce, bu özellikleri kontrol edin. Makineyi bu özelliklere karşı inşa edin.

Her şey göz önüne alındığında, Oyuncular eskisinden daha şaşırtıcı olacak. Kuşatma, noktadan noktaya tasarımlara ve oyun içi malzeme biliminin büyük özelliklerine sahiptir. Bina ve İmha oyunlarına meraklı olmanız durumunda, en iyi karar Besiege olacaktır.

Besiege, ortaçağ kuşatma motorları inşa ettiğiniz ve muazzam kalelere ve huzurlu mezralara atık bıraktığınız fizik tabanlı bir yapı oyunudur. Yel değirmenlerini ezebilecek, cesur askerlerin taburlarını silebilecek ve değerli kaynakları taşıyabilecek, yaratılarınızı toplara, okçulara ve umutsuz düşmanların elindeki diğer her şeye karşı savunabilecek bir makine inşa edin. Bir devrilme devi yaratın ya da gökyüzüne beceriksizce gidin ve tamamen yok edilebilir ortamlarda katliamlara neden olun. Sonuçta, kalelerini sakat bırakarak ve erkeklerini ve hayvanlarını öldürerek, mümkün olduğunca yaratıcı veya klinik bir şekilde her Krallığı fethetmelisiniz!

Böyle büyük bir makine yaratmak, Pahalı bir ekipmana ihtiyaç var. Bu ürünleri satın almak için, ilk seviyeleri başarıyla tamamlamanız gerekir. Hesabınıza biraz para eklenecek. Mağazaya bakın ve ana kale inşa etmek için gerekli olanı satın alın. Oyun ortaçağda, Modern bir makine beklemeyin. Ayrıca birlikler kılıç ve mızrak gibi klasik silahlarla savaşır. Düşmanın kalesine girebildiyseniz, askerleri türlerine göre atın.

İlk başta süvariler gitmeli, çünkü zırhları diğerlerinden daha güçlü. Tabii ki askerleri düzenli hale getirmek seninle ilgili , Ama sonunda okçu göndermeyi unutma. Bir savaştan her geri döndüğünüzde, Kalenin onarılması gerekiyor. Onarmak ve sonraki savaşlara hazırlanmak için biraz para ödeyin. Ayrıntıları asla unutma. Görünüşe göre detaylar o kadar önemli değil ama öyle değil. Küçük bir hata bile kaybetmenize neden olabilir. Tasarım yaparken dikkatli olun.

Ne zaman saldırıya girerseniz, Düşmanlar kolayca kazanmanıza izin vermez. Makineyi ve askerleri önlemek için savunma binalarını yenileyecekler. Her kalenin savunma işçiliğinde bir özelliği vardır. Saldırmadan önce, bu özellikleri kontrol edin. Makineyi bu özelliklere karşı oluşturun. Bu durumda Oyuncular eskisinden daha güçlü olacak. Besiege detaylı grafiklere ve oyun fiziğinde gerçekten iyi özelliklere sahiptir. Bina ve Yıkım oyunları ile ilgileniyorsanız, Besiege en iyi seçim olacaktır.

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Kuşatması’nda bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Besiege.v1.05.12389.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Besiege klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP (latest SP)
 • İşlemci:  2.2Ghz Çift Çekirdekli
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 512mb Dedicated VRAM
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Depolama:  1 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply