Beast Battle Simulator Indir

5/5 - (1 vote)

Beast Battle Simulator Indir

Canavar Savaş Simülatörü, dinozorlar, hayvanlar ve insanları içeren fizik tabanlı bir savaş simülasyonu sanal oyunudur. Kamikaze Zebralar VS. Lazer silahlı T-Rex, makineli silahlı aslanlar VS. 50 martı sürüsü; herşey mümkün! Canavarlar parçalanırken ve birbirlerini kanlı ayrıntılarla parçalara ayırırken izleyin! BBS tamamen fizikle simüle edilmiştir, bu yüzden hayvanlar ortaya çıkan şekillerde birbirlerini parçalayabilir ve devirebilirler. Hatta vuruldukları veya ısırıldıklarına bağlı olarak uzuvları bile kaybedebilirler. Oyundaki her canavar benzersiz bir dövüş stiline ve saldırı düzenine sahiptir. BBS, şiddetli bir futbol oyunu için canavarları birbirine karşı koyabileceğiniz bir Futbol oyun modunu içerir. Kim daha iyi futbol oynar: Brachiosaurus veya Kutup Ayıları? Maçı ayarlayın ve kendiniz öğrenin. Makineli tüfek, alev atıcı ve bomba yeleği gibi silah ekleyerek canavarlarınızı özelleştirin.

Canavar Savaşı Simülatörü İndir

Fantezi saçma savaş simülatörü oluşturmak

Canavar Savaş Simülatörü, bir dizi hayvan içeren fizik tabanlı bir savaş simülatörüdür. Yüz zürafa karşı makineli tüfek ile dinozorlar çukur, 30’dan fazla zorlukları tamamlayın veya canavar futbol oyunuyla rahatlayın.

Fantastik kavga

Beast Battle Simulator, oyuncunun gülünç simülasyonlarla kendi eğlencesini yarattığı bir sanal alan oyunudur. Ana oyun modu, iki karşıt yaratık takımı inşa etmeyi, onları silah veya süper güçlerle donatmayı ve sonra katliamın başlamasını sağlamayı içerir. Savaşlar oldukça gerçekçi saldırılara ve hamlelere dayanıyor, her bir yaratığın kendi istatistikleri ve yetenekleri var. Bu modun ötesinde, Beast Battle Simulator, oyuncu tarafından oluşturulan takımların karşılaştığı bir futbol seçeneğine ve bir dizi zorluğa da sahiptir. Bunlar, oyuncuya büyük patronlarla veya küçük savaşçıların dalgalarıyla savaşmakla görevlendirir. Epik ve aptal savaşlar ve ekstra modlar yaratma eğlencesi başlangıçta ilginç olsa da, derinlik eksikliği, yaratma modları ve daha fazlası, oyunun oyuncunun dikkatini oldukça hızlı bir şekilde kaybetmesine neden olur. Ancak oyun hala erken erişime sahip olduğundan,

Aptal sanal alan

Canavar Savaş Simülatörü, yüz domuz ve bir T-Rex arasında kimin zaferle çıkacağına dair asırlık soruyu cevaplayan tuhaf bir sanal alan. Bununla birlikte, mevcut durumun çıplak kemik doğası, onu oldukça riskli bir satın alma haline getirmektedir.

Canavar Futbol

BBS, şiddetli bir futbol oyunu için canavarları birbirine karşı koyabileceğiniz bir Futbol oyun modunu içerir. Kim daha iyi futbol oynar: Brachiosaurus veya Kutup Ayıları? Maçı ayarlayın ve kendiniz öğrenin!

Silah Ataşmanları

Makineli tüfek, alev atıcı ve bomba yeleği gibi silah ekleyerek canavarlarınızı özelleştirin.

Mücadele modu

Meydan okuma modunda, her seviye için belirli bir görevi tamamlamak için bir canavarlar ekibi inşa etmelisin. Oyun 60 zorluk içeriyor. Sandık piramitlerini parçalamaktan, GIANT canavar futbolunda büyük dinozorları dövmekten korkmuş penguen kralıyla yüzleşmeye kadar, her meydan okuma benzersiz bir oyun deneyimi sunuyor.

Korumalı Alan Modu

Korumalı alan modunda, tek sınır hayal gücünüzdür. Her iki takımı, istediğiniz birimlerle özel bir savaş için ayarladınız. Süper güçlü bir köpek yavrusu veya katil bir domuz gibi benzersiz özel birimler oluşturmak için hayvanlarınızın sağlık ve hasar değerlerini bile düzenleyebilirsiniz.

Canavar Kontrolü

Savaş sırasında herhangi bir zamanda bir canavarı kontrol altına almak ve savaşa katılmak için sol tıklamayı kullanabilirsiniz!

 • Savaşta kullanılacak 50’den fazla farklı birim
 • Donatılabilir silahlar (Flamethrowers, Lazerler, Miniguns, vb.)
 • Fizik tabanlı simülasyon
 • Korumalı alan modu
 • Zorluk modu (60 Zorluk)
 • BEAST SOCCER oyun modu
 • Özel birimler: Hayvanlarınızın sağlığını ve hasarını değiştirin
 • Aşırı parçalanma ve kan
 • Saldırı modu: Canavarları gerçek zamanlı olarak doğurarak ve büyüleri yaparak kulenizi düşman dalgalarından koruyun
 • Canavar Kontrolü: Savaş sırasında herhangi bir zamanda kontrolü ele geçirebilir ve canavarlardan biri olarak oynayabilirsiniz

Canavar Savaşı Simülatörü Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Canavar Savaşı Simülatörü indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Beast.Battle.Simulator.zip’e Ayıkla” ya tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız).
 4. Canavar Savaşı Simülatörü klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Beast Battle Simulator Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Beast Battle Simulator Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 or newer
 • İşlemci:  3 Ghz dual core
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Geforce 5 series
 • DirectX:  Sürüm 9.0
 • Depolama:  4 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...