BearShare Indir

5/5 - (1 vote)
BearShare, müzik ve video dosyalarınızı sosyal medyada rahatça ve zahmetsizce paylaşmak için kullanabileceğiniz ücretsiz dosya paylaşım programıdır. Uygulama yasaldır ve dosyalarınızı istediğiniz herhangi bir sosyal ağ platformunda paylaşmanıza izin verir. BearShare, diğer benzer dosya paylaşım uygulamalarının aksine, genellikle virüs içeren yetişkin içeriğini paylaşmanıza izin vermez.
BearShare aracılığıyla, yalnızca video ve müzik dosyası formatlarını paylaşabilirsiniz ve dosyalar güvenliyse bunu da paylaşabilirsiniz. Programı indirip kurduktan sonra, web tarayıcınızın üstünde, farklı dosyaları ve hemen hemen her şeyi aramak için kullanabileceğiniz bir araç çubuğu biçiminde bir eklenti göreceksiniz. Programın arayüzü basit ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Daha da ilginci, beğendiğiniz müziği çalmak için programın ‘Keşif’ aracını kullanabilirsiniz.
BearShare, yeni arkadaşlar edinmenize ve hatta kendi profil sayfanızı oluşturmanıza, bir kişi listesi oluşturmanıza ve arkadaşlarınızla anlık mesajlaşırken eğlenmenize olanak tanıyan iyi bir platformdur. Kapatılmadığı takdirde LimeWire’a rekabet sağlayabilecek bir şey istiyorsanız, o zaman en iyi deneyim için BearShare’i kullanmayı düşünün. Kolayca indirebilirsiniz ve ücretsizdir.
BearShare Indir

Hangi Veriler Var?

İnsanlar bu uygulamadan birçok farklı dosya ve torrent alabilirler ve hepsi ücretsizdir. Bunlar,  lisanssız olan ve serbestçe paylaşılabilen ve tüm bilgisayarlara yüklenebilen P2P ve  Pirate Bay sellerdir . Bir kişi bunları taşınabilir bir müzik çalara veya CD’ye de yazabilir. Bu mp3’ler bir aramada yanlarında yeşil dairelerle tanımlanabilir. Elbette, çevrimiçi deneyiminizi dürüst bir şekilde gerçekleştirmek için herhangi bir telif hakkı yasasına uymanız gerekir.

Bir kişinin kullanmak için erişim elde etmesi gereken bazı telif hakkıyla korunan şarkılar vardır. Bunların yanında altın daireler var. Neyse ki, bu indirilenlerin bireysel bazda veya bir abonelik yoluyla ele alınması ucuzdur.

Müzik aramak kolay olabilir. Bir kullanıcı, çeşitli yeni sanatçılar bulmak için BearShare motorunu veya Keşfet özelliğini kullanabilir. Ayrıca ruh hallerine göre müzik aramaları, çalışanlarından bireysel seçimler ve hatta çeşitli sanatçıların tam diskografileri var.

Toplamda, on beş milyondan fazla şarkının kapılıp keyfini çıkarması var. Lisanslı  ve lisanssız içeriğin sağlıklı bir karışımına sahiptir  . Bu, herkesin kontrol edebileceği en büyük torrent koleksiyonlarından biridir.

Hizmete video dosyaları da dahildir. Bunlar, uzunlukları on beş dakikadan az olan çeşitli kısa dosyaları içerir. Bunlar, alan ve aktarım süresi nedeniyle BearShare tarafından desteklenen tek dosyalardır.

Hangi Dosya Biçimleri Vardır?

BearShare’i benzersiz kılan harika bir özellik, insanların kullanmayı tercih ettikleri farklı dosya formatlarına göre müzik ve film almalarına izin vermesidir. Geleneksel MP3  sesleri bittorrent istemcileriyle indirilebilir,  ancak site ayrıca Windows medyası ve ses parçaları da sunar. Bunlar, Windows Media Player’da işlenebilecek verileri içerir.

BearShare, WMV, WM, WMA, WMD, ASF ve AVI medya dosyalarını destekler. Diğer birkaç seçenek arasında MPEG, MPG, M1V, MP2V ve MPE film dosyalarını da destekler.

Çoğu dijital medya oynatıcı bu dosyaları işleyebilir. Apple’ın iPod’u bile sitedeki MP3’leri ve Windows dışı medyayı işleyebilir. İPhone ve iPod Touch yine de desteklenmiyor.

Kullanımı Kolay Bir Kitaplık

Harika bir P2P hizmetinden daha fazlasını sunar. Ayrıca, kişinin medya oynatma ihtiyaçlarına bir çözüm sunar. BearShare’in medya kitaplığı özelliği, insanların müzik ve film dosyalarını kolayca kontrol etmesine olanak tanır. Bu dosyaları diğer özelliklerin yanı sıra ada veya sanatçıya göre düzenleyebilirler.

Bir kullanıcı ayrıca kitaplıktaki dosyaları, kullanıcının bunları bir CD’ye yerleştirebileceği veya bir medya oynatıcıya aktarabileceği noktaya kadar işleyebilir. Arayüz, herhangi bir kullanıcıya farklı işlevlere net erişim sağlamak için netleştirilmiştir.

Kişiler ayrıca müziklerini özel çalma listeleri aracılığıyla çalabilirler. Bir kullanıcı, yakın zamanda indirilen veya satın alınan şeylere göre bir oynatma listesi düzenleyebilir. Bir kullanıcı, kendi tercihine göre ayrı ayrı dosyalar da ekleyebilir. Bir sistemde en çok çalınan şarkıları içeren bir çalma listesi de hazırlanabilir.

İnsanlarla Tanışmanın Bir Yolu

Bunu burada kullanan ve üzerine bir şeyler yükleyenlerin sayısı yıllar geçtikçe artıyor. Bugün BearShare indirmeyi kullanan kişiler kendi profillerini oluşturabilir. Bir profil, sevdiği müzik ve o kişinin nerede yaşadığı hakkında ayrıntılar içerebilir. Kullanıcının son zamanlarda indirdiği bilgiler de eklenebilir.

Bu bilgiler, birbirlerini tanıma şansı vermenin bir yolu olarak kullanıcılar arasında paylaşılabilir. Bu, insanların birbirleriyle eğlenmesini ve sitedeki herkesi tanımasını kolaylaştıran büyük bir avantajdır.

Tutarlı Güncellemeler

BearShare’in son özelliği, kullanıcıların girmesi için çeşitli güncellemeler sunmasıdır. Bu güncellemeler, deneyimi daha keyifli hale getiren çeşitli eklemeler içerir. Örneğin, program kısa süre önce açık ve okunması kolay yepyeni bir kütüphane arayüzünü tanıttı.

DJ özelliği de yakın zamanda tanıtıldı. Bu, kullanıcının bir şarkı veya sanatçı adını yazmasına ve ardından şarkıların sahip olduğu ilgi alanlarına göre çalınmasını sağlamasına olanak tanır.

Hizmet, yüksek çözünürlüklü videolar için bile destek aldı. HD videolar  harika görüntüler sunar ve görülmesi kolaydır. Hatta bir kullanıcı bu videoları programın içinde veya daha büyük bir görüntü için tam ekran modunda oynatabilir.

Etkileyici Genel

Bu özellikler onu herkesin bakabileceği en iyi programlardan biri yapar. BearShare, herkesin kolayca harika müzikler elde etmesine ve bunları kolaylıkla çalmasına olanak tanıyan harika bir hizmettir. Programda çeşitli farklı noktalara dayalı bir şeyler bulma yeteneği de çok etkileyicidir çünkü kullanıcıya birlikte çalışmak için daha iyi bir seçim sunar.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...