Beamng Drive Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Beamng Drive Indir

Bedava indir BeamNG DRIVE torrent. Bilgisayar oyunu BeamNG DRIVE bazen yumuşak vücut simülasyonları olarak adlandırılır. Sor – nasıl? Her şey çok basit. Oyunun odağı ürün hasar araba gövdesine verilir. Bu oyunun temeli oyun ürünleri, Rigs Of Rods oyunu ile sitede bulunan, kendimize oldukça benzerdir. İşte sadece yeni bir oyun fizik ve grafik çalışma daha fark edilir. Size yarışları sonunda kalacak onlardan öğrenmek için, özel parkurlarda sürüş, araba test etmek için fırsat sunulmaktadır. Ya da aracınızı ekleyin, daha fazla ilgi için özel bir editör kullanarak bazı simülasyon çalışmaları yapın. Ayrıca bu durumda size neredeyse sınırsız olanaklar sunan birçok ayarınız olacak.

Beamng Tahrikli Torrent

Oyunun tablete ihtiyacı yok. Size kolaylık sağlamak için bir metin var, ama iyi söyleyemeyeceğimiz gibi, bu amatör doğa. Kullanılmış motor Torgue 3D. Bu oyunun bir dezavantajı, bilgisayarınızın yetenekleri konusunda artan taleplerdir. PC zayıfsa, periyodik olarak oyunda gecikmeler veya diğer hoş olmayan anlar olacaktır. Bu nedenle, bilgisayarınız büyük oyunlara güvenle dayanıyorsa, indirmeyi başlatabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

BeamNG sürücüsü  – kural veya kısıtlamaların olmadığı ve ana ayırt edici özelliği gerçekten çılgın fizik olan ve araçlara inanılmaz hasar veren ölümcül bir yarıştır. En küçük ayrıntılardaki en küçük bile olsa herhangi bir çarpışma, hem dış parçaları hem de iç modülleri de dahil olmak üzere otomobilin durumunu etkileyecektir. Çarpışmalarda, hareket hızından darbe açısına kadar her şey dikkate alınır. Bu, meydan okuyan grafiklerin veya arsaların olmadığı basit bir oyundur, ancak hasar mekaniği ve araştırmalarla dolu bir dünya sayesinde, oyuncu ondan uzaklaşamaz.

Beamng Tahrikli Torrent

Oyun çok çeşitli arabalara sahiptir ve ana amaç onları bir hurda metal yığını haline getirmektir. Evet, evet, tek yapmanız gereken, her birini tanıma dışında kırmak, onlara hayran olmak değil. Ve oyunu daha da yutturmak için, geliştiriciler harita tasarımcısına baktılar ve rotayı kişisel takdirinize göre değiştirmenize izin verdiler. Geçilmez yağmurda pist boyunca düzensiz bir sürüş görmek ister misiniz, bunun yanı sıra çok sayıda engel var mı? Sorun değil, sadece başlangıçtan sonra ilk dakikada arabayı öldürmemeye çalışın.

BeamNG sürücüsü – herhangi bir kısıtlamaya sahip olmayacağınız yarış tarzında oluşturulmuş bir oyun. Ama her şey o kadar basit değil. Gerçek şu ki, buradaki temel, eylemlerin fiziğine dayanıyor, çünkü arabanızın herhangi bir engelle çarpışması, dış ve iç durumunu önemli ölçüde etkileyecek. Hasar modeli çok gerçekçi hale getirildi. Burada arsa çizgisini bulamazsınız, ancak tam bir özgürlüğe sahip olacaksınız: istediğiniz yere gidin ve istediğinizi yapın. Seçiminizden önce her türlü yarış pistinde yaşayabileceğiniz çeşitli araba türleri olacak. Ana göreviniz demir atları kırmak, onları farklı taşlara, ağaçlara ve bilgiye itmek olacak. Grafikler yeterince basit ama çok gerçekçi. Büyük dünyayı keşfedin, çeşitli yerleri dolaşın ve her şeyi istediğiniz kadar parçalayın.

Beamng Tahrikli Torrent

Sistem Gereksinimleri

MINIMUM:
İşletim Sistemi:  Windows 7 Service Pack 1
İşlemci:  Masaüstü Intel i3
Bellek:  4 GB RAM
Grafikler:  GTX 550 TI
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  5 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN :
İşletim Sistemi:  Windows 10 64 Bit
İşlemci:  Üst düzey Intel i5 / i7 veya Üst Düzey AMD 6 Çekirdek veya daha iyisi
Bellek:  8 GB RAM
Grafik:  GTX 780
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  5 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar:  Oyun kumandası önerilir

Oyun Nasıl Yüklenir

  1. Torrent üzerinden oyun dosyalarını indirin.
  2. Kurulum dosyasını çalıştırın, talimatları izleyin.
  3. Diskte, oyunun yükleneceği bir yer seçin.
  4. Oyunun yüklü olduğu bildirimini bekleyin.
  5. Oyunun etiketine tıklayın, Oyna!
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...