Battlefield Vietnam Indir

5/5 - (1 vote)

Battlefield Vietnam Indir

Battlefield Vietnam, oyuncuları Vietnam Savaşı sırasında askerlerin işine yerleştiren ilk bireysel bir nişancıdır. Bu, Battlefield 1942’nin birincil doğrudan ayrılması ve Battlefield düzenlemesindeki ikinci tam bölümdü.

Bu, taburcu edildiğinde radarın altında uçan bir oyundur ve bu bir utançtır. Battlefield 1942’nin darbe noktalarından sıyrılmak için Battlefield Vietnam, sınıfta bir tarife dönüşebilecek olanları sistematikleştirdi. Oyun o noktada olağanüstü görünüyordu ve film müziği çarpıcıydı.

Oyun, genel olarak düzenlemede gerçekten çoğaltılamayan dengesiz bir çok oyunculu tarzı ile Vietnam’daki kavgaların havasını taklit edebilecek ölçüde gitti. Her şey dikkate alındığında, bu olağanüstü bir oyundu.

Ancak mesele şu ki kullanılabilir bir kelimeydi. Battlefield Vietnam için bir daha asla otorite çok oyunculu desteği yoktur, bu nedenle insan yarışmacılara karşı oynama şansınız sınırlıdır. Tarihli, en iyi senaryo gibi görünen resimlerle birleştiğinde, şimdi gerçek bir oyundan çok daha fazla bir dönem konteyneri alıyorsunuz. Eskiden bugün çok ötesindeydi ve bu gerçek bir utanç.

Battlefield Vietnam’ı indirmeniz iyi olur mu? Gerçekten de, sadece oyunlardan birinin gözden kaçırılmış olmasına rağmen, gerçekten de büyük bireyleri araştırırsanız. Bu inanılmaz bir oyun, ancak onun ihtişamıyla bütünüyle karşılaşmanın bu noktada marjinal olarak düşünülemez olması utanç verici.

Bununla birlikte, sizinle oynamak için hareketleri yapmaya istekli birkaç arkadaşınızı keşfedebilmeniz durumunda, bir dereceye kadar tarihli, oyun tarzında harika bir karşılaşmayla karşılaşan bazı olağanüstü anıları yapacaksınız.

Şimdi size çok popüler olan harika bir çekim PC oyunu ve bu oyunu oynamayı seven binlerce oyun oyuncusu sunuyoruz. Basit arayüzü ile oynamak kolaydır ve herhangi bir zorluk çekmeden indirmek kolaydır. Oyun asimetrik savaş oyununa sahiptir ve hem ABD hem de Vietnam gibi takıma farklı kitler ve araçlar verildi. ABD ağır tanklarla silahlanmış durumda. bombardıman uçakları ve helikopterler. Bu oyun, oyuncuya çok çeşitli silahlarla güç verir. Hava kaldırma araçlarını da içeriyordu ve araçlardaki müzikler kendi müzikleriyle değiştirilebilir. Bu, 3D haritaları benimseyen savaş serisindeki ilk PC oyunudur. Bu oyunun grafikleri ve görselleri oldukça yüklenebilir ses kalitesiyle gerçekten etkileyici.

Battlefield Vietnam İndir

Battlefield: Vietnam’da ormanda koşun

Battlefield: Vietnam, tarihi birinci şahıs nişancıların Battlefield serisinin ikinci taksitidir. Savaşçı silahlarının ve Vietnam savaşının gerçekçi rekreasyonlarına sahip, oyuncuların çeşitli ikonik silahları kullanma tanklarını uçakları ve helikopterleri uçurmasını ve hatta bir Vespa scooter ile savaşa girmesini sağlıyor. 1960’ların rock müziği çağı canlandırıyor, ancak müziği gerçekten takdir etmek için tuzaklardan ve patlamalardan kaçmakla meşgul olabilirsiniz.

Savaş asla değişmez

Savaş Alanı: Vietnam, selefi tarafından ortaya konulan ancak ilginç bir değişiklikle formülü takip ediyor: ABD ve Kuzey Vietnam kuvvetleri arasındaki çatışma asimetrik. Amerikalılar, düşmanlarını tank karşıtı silahlara ve hareketliliğe odaklanmaya zorlayan araçlarda ve ağır silahlarda bir avantaja sahiptir. Sonuç, dengeli olmasına rağmen kibritlerin bulunduğunuz tarafa bağlı olarak çok farklı olmasıdır. Haritalar Saigon’un düşmesi veya Khe Sanh’ın savaşı gibi gerçek hayat savaşları hakkında ayrıntılı ve gerçekçi çizimdir.

Kavgaya girmek

Savaş Alanı: Vietnam, eğlenceli, zorlu bir asimetrik birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyunun kalbi çok oyunculu oyunda. Çok oyunculu için resmi destek artık mevcut değil, ancak bir sunucuya bağlanabileceğinizi varsayarak oynamak hala mümkün. Bununla birlikte, çevrimiçi çok oyunculu topluluk büyük değildir, bu nedenle rakipleri bulmak zor olabilir.

Battlefield Vietnam’ın Özellikleri

 • Büyük ilk bireysel shooter oyunu.
 • Vietnam Savaşı oyunu ışığında.
 • Hilter kilter mücadele etkileşimini vurgular.
 • Geniş silah kapsamı sundu.
 • Sunulan araçların taşınması.
 • 3D haritaları benimseyen düzenlemedeki ilk oyun.
 • Şaşırtıcı tasarımlar.
 • Övgüye değer sesler.

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 98 / ME / 2000 / XP
 • CPU: Pentium 3 @ 933 MHz İşlemci
 • Rastgele erişimli hafıza: 256 MB
 • Sabit Disk: 2 GB ücretsiz
 • Video Belleği: 64 MB
 • Ses Kartı: DirectX Uyumlu
 • DirectX: 9.0
 • Klavye ve fare
 • DVD Rom Sürücüsü

Battlefield Vietnam Nasıl İndirilir

1. “Oyunu İndir” düğmesine tıklayın.
2. “Battlefield Vietnam” Yükleyicisini indirin (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyununu indirin.
5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...