Battlefield Bad Company 2 With Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Battlefield Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2, birinci şahıs nişancı video oyunudur. Ekim 1944’te, bir grup ABD komandosu olarak “Aurora Harekatı” nın bir parçası olarak Japonya Denizi’nde Japon İmparatorluk Donanması tarafından kontrol edilen bir adaya nüfuz ediyor. Gizli bir skaler silah üzerinde çalışan ve adadan bir denizaltıdan kaçan bir Japon bilim adamını güvence altına alıyorlar. Kadro ajan bulmak için Bolivya’ya gidiyor ve sonunda Aguire’yi kurtarıyorlar. Ekvador’da Aguire ile tanışmaya çalışırken, ekibin helikopteri düşürüldü ve ayrıldı. Marlowe, Redford onu durdurmadan önce göreve devam eder ve geri kalanını devam etmek için ikna eder. General Braidwood, yakın zamanda Alaska ve Kanada’dan gelen bir Rus saldırısına karşı ABD Ordusuna yardım edeceklerini bildirmek için geldi. 2 Mart 2010’da farklı platformlarda PlayStation 3, Xbox 360,

Torrent ile Battlefield Bad Company 2

Serinin en iyi geleneklerini koruyan Battlefield: Bad Company 2, oyun hayranlarının dikkatini birçok yeni ilginç fırsat sunuyor. Mücadele her türlü koşulda: karla kaplı ormanlarda ve geçilmez ormanlarda, sıcak çöllerde ve erişilemeyen dağlarda, uygun taktiklerin kullanılmasını içerir. Ayrıca oyuncular ATV ve UH-60 nakliye helikopteri dahil olmak üzere yeni ekipman türlerini kullanarak benzersiz taktik teknikleri gerçekleştirebilecekler. Buna ek olarak, proje, mevcut ekipman, silah ve savaş araçlarının sayısını önemli ölçüde artıracak ekipman ve çeşitli cihazların modifikasyonu için geniş fırsatlar sunuyor. Benzersiz grafik motoru Frostbite’deki geliştiriciler tarafından yapılan iyileştirmeler sayesinde, oyun gerçekçi bir hasar sistemi olan modern görsel efektler kullanıyor.

Birinci şahıs silah kullanan dövüşten hoşlananlar için çevrimiçi destinasyon sıkıntısı yoktur, ancak yüzünüzde başka bir oyuncuyu vurmak için ne kadar fırsatınız olursa olsun, her zaman bir tane daha yer vardır. Özellikle bu bir tane daha Battlefield: Bad Company 2 kadar heyecan verici ve yoğun olduğunda. Bu modern askeri atıcıdaki çevrimiçi çok oyunculu, büyük haritalar, inanılmaz yıkılabilirlik, güçlü araçlar ve mükemmel ses tasarımı içeren bir çarpıcıdır.

Torrent ile Battlefield Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2 , DICE tarafından 2011 yılında oluşturulan taktik bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyunun en başındaki olaylar 1944’teki Büyük Vatanseverlik Savaşı sırasında gerçekleşir. Amerikan özel kuvvetleri ekibi değişebilen bir bilim adamı bulmalıdır savaşın tüm seyri. Japon bilim adamı siyah silahlar hakkında bir şeyler söylemeyi başarıyor ve güçlü bir patlamadan sonra herkes ölüyor.

Bad Company 2 temelde birinci şahıs nişancı olsa da, oyuncunun ATV’ler, APC’ler, tanklar ve helikopterler de dahil olmak üzere belirli araçları kontrol etmesini sağlayarak eylem sırasında çeşitli oyunlardan sonra sürer. Oyunculara, örneğin, tuzak tüfekleri ve programlanmış silahlar gibi gezilebilir küçük silahların bir kombinasyonuna erişim sunulmaktadır. Ayrıca oyuncular atlayabilir, çömelebilir ve fırlayabilir. Battlefield Bad Company 2 Oyun Tek Kurulum Ücretsiz Doğrudan Torrent İndir. Bir temel silahı ve çok oyunculu bir ateşli silahı veya tek oyunculu iki ateşli silahı ve atışları ve diğer donanımları geçirebilirler. Oyuncular “kalçadan” salınabilir, ancak yakınlaştırma ve demir nişangahları, refleks nişangahları veya uzantıları (silaha bağlı) kullanmak çekim yaparken çok daha iyi bir kesinlik sağlayacaktır. Battlefield Bad Company 2 Ücretsiz İndir PC Oyunu Son Derece Sıkıştırılmış Tam Sürüm.

Torrent ile Battlefield Bad Company 2

Minimum sistem gereksinimleri

 • CPU: Core 2 Duo @ 2.0GHz
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 2GB
 • İşletim Sistemi: Windows XP
 • VİDEO KARTI: 256 MB Ekran Kartı (GeForce 7800 GT / ATI X1900)
 • PİKSEL GÖLGESİ: 3.0
 • VERTEX SHADER: 3.0
 • ÖZEL VİDEO RAM: 256 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • CPU: Intel Core 2 Quad veya üstü
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 2GB
 • İşletim Sistemi: Windows Vista or Windows 7
 • VİDEO KARTI: 512 MB Ekran Kartı (GeForce GTX 260 / ATI Radeon 4870)
 • PİKSEL SHADER: 4.0
 • VERTEX SHADER: 4.0
 • ÖZEL VİDEO RAM: 512 MB

Seri Tuşlar:

 1. ERSJ-CTZ2-B9J4-CB9Z-6RLD
 2. EHAA-A7TF-A6XV-QA6K-XRLD 
 3. PJGG-4JC9-4VAF-M4VX-GRLD
 4. NCDD-J97F-28Q9-X28E-BRLD 
 5. PA9Z-49N6-BRHR-ABR5-TRLD 
 6. DRSA-AXWS-FLCZ-YFLT-3RLD 
 7. WB4C-CAXC-T9C2-WT9Z-3RLD 
 8. K99Z-ETN3-EXBR-FEXY-SRLD 
 9. RHZH-JYYX-7VH3-D7VK-5RLD
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...