Battlefield 3 Torrent

5/5 - (1 vote)

Battlefield 3 indir

Battlefield 3, birinci şahıs nişancı oyunudur. Microsoft Windows için EA Digital Illusions CE bayrağı altında geliştirilmiştir. Bu serbest bırakıldı  25 inci  Ekim 2011’de  ve Elektronik Arts bu oyunu yayınladı. Battlefield serisinin üçüncü taksitidir. Ayrıca Battlefield 4’ü de indirebilirsiniz.

savaş alanı 3 torrent

Bu oyun 2014 yılında kuruldu ve oyunun kampanya modu hikayesini kapsayan dokuz aylık bir zaman göreceğiz. Kampanya modu öyküsünün çoğu İran-Irak bölgesinde geçiyor. New York, Paris ve Azerbaycan Sınırı gibi başka bir yer olmasına rağmen. Görevlerin çoğu Sargent Henry Blackburn’un bir çeşit geri dönüşü olacak. Bu oyunda dört karakter kontrol altına almak zorunda kalacak. Ancak görevlerin çoğu için Sargent Henry Blackburn’u kontrol edeceksiniz. Bu oyunda yer alan diğer birçok karakter var. Ana düşmanınız CIA’nın bir varlığı olan Solomon olacaktır. Oyun, aynı zamanda güzel bir bakış açısı ile açıklanan çok şaşırtıcı ve kalp sorgulama hikayesi ile hareket ediyor. Ayrıca Battlefield Vietnam’ı indirmek isteyebilirsiniz.

Battlefield 3’ün oynanışı Kooperatif ve Çok Oyunculu modlarını içeriyor. Bu oyunu Co-op modunda oynarsanız, oyunun ek içeriğinin kilidini açabileceğiniz gösterilmiştir. Paris, Tahran, Süleymaniye, Wake Adası, Umman ve Kuveyt’i de kapsayan bu oyunda haritalar göreceksiniz. Ayrıca bazı Araç Savaşları göreceğiniz bazı kentsel alanlar da içerir. Bu oyunda gelecekteki silahlara vizyon veren özel bir cephanelik seti de var, bu oyuna dahil çok sayıda görev var. Tamamen harika grafik detaylarıyla bu oyunu birinci şahıs nişancı hayranları için daha iyi bir seçimdir. Battlefield 2 Bad Company, indirebileceğiniz başka bir oyundur.

savaş alanı 3 torrent

Battlefield 3, geliştirilen birinci şahıs nişancı video oyunudur. Savaş, askeri operasyonlara dayanan bir oyundur. Battlefield 3 Sgt. Blackburn’un kadrosu, Irak Kürdistanı Süleymaniye’de bulunan doğaçlama bir patlayıcıyı araştıran ABD’li bir ekip Misfit 1-3’e güvenli bir şekilde geri dönmek istiyor, son pozisyonu Iraklı bir paramiliter isyancı grup tarafından kontrol edilen PLR topraklarında görüldü. Blackburn’un ekibi orada kayıp bir ekip bulur ve şehirden kaçmaya çalışırlar, ancak ani bir deprem şehri mahveder. Blackburn’un diğer takım arkadaşları Montes diğer kurtulanlarla şehir dışına çıkmaya çalışıyor. Bu oyunda çok daha fazla heyecan ve aksiyon var. 25 Ekim 2011’de farklı platformlarda PlayStation 3, Xbox 360, PC oyunları için Microsoft Windows’da piyasaya sürüldü.

Battlefield 3, DICE’ın yeni inanılmaz oyun motoru Frostbite ™ 2’nin gücü sayesinde tüm rakiplerini geride bırakıyor. Bu sanat eseri üzerinde, Battlefield 3’ün tamamı, oyuncuya mükemmel grafik kalitesi, inanılmaz ölçeklerin konumu, nesnelerin tamamen yok edilmesi, dinamik ses ve gerçekçi karakter animasyonu sunuyor. Savaş alanını daha önce hiç olmadığı gibi hissedebilirsin, etrafta ıslık çalan mermiler, duvarları parçalayıp seni patlamalarla yere sererek. Battlefield 3’te oyuncular ABD Deniz Piyadeleri’nin elitleri olacak ve kendilerini heyecan verici tek oyuncu misyonlarına ve Paris, Tahran ve New York da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki muhteşem çok oyunculu savaşlara sokacaklar.

Uzun süredir devam eden çevrimiçi savaş serisinin üçüncü büyük evrimi olan Battlefield 3 ile tam ölçekli savaşa hazırlanın. Frostbite 2 oyun motoru teknolojisinin gücünü kullanan Battlefield 3, üstün görsel kalite, büyük bir ölçek hissi, büyük yıkım, dinamik ses ve inanılmaz derecede gerçekçi karakter animasyonları sunar. Mermiler vızıldıkça, duvarlar parçalandığında ve patlamalar sizi yere attığında, savaş alanı her zamankinden daha canlı ve etkileşimli hissediyor.

Battlefield 3’te oyuncular, Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Amerika dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından çeşitli yerlere yayılan tek oyunculu misyonlar ve rekabetçi çok oyunculu eylemler yaşayacakları seçkin ABD Deniz Piyadeleri rolüne adım atıyorlar.

savaş alanı 3 torrent

Battlefield 3’ün Özellikleri

Aşağıda, İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceğiniz Battlefield 3’ün ana özellikleri verilmiştir.

 • Etkileyici 1 st  şahıs nişancı oyunu.
 • 2014 yılında kuruldu.
 • Dört farklı karakteri kontrol etmek gerekiyor.
 • Şaşırtıcı ve kalp sorgulama hikayesi.
 • Kooperatif ve Çok Oyunculu mod desteklenir.
 • Birçok görev dahil.
 • Özel cephanelik dahil.

Battlefield 3 neden torrent indirmeye değer?

Oyuncular sadece uygulama hakkında olumlu yanıt verir. Oyun  Battlefield 3 torrenti indir  , bir bilgisayarda kullanıcılara aşağıdaki avantajları sağlar:

 • çoklu kullanıcı modu. Bir seferde en fazla 64 oyuncu katılabilir. Çeşitli teknikler kullanmak: ağır tanklar, radyoaktif uçaklar. Oyuncular genellikle tek oyunculu moddan çok oyunculu modu tercih ederler, ancak her ikisi de sıkılmanıza izin vermez;
 • savaşçıların farklı yerlerde savaşmasına izin veren işbirliği modu;
 • gerçekçi grafik seçenekleri. Animasyon ve ses mükemmelliğe ulaştı;
 • eylem ölçeği. Oyuncunun kendisi askeri tesisleri yok eder. Ayrıca düşmanın yerini gösteren bir haritası var;
 • gerçekçi savaş etkisi. Yıkılan binaların, çığlıkların ve patlamaların sesleri gerçekte olduğu gibi görüntülenir;
 • Zırhlı bir personel taşıyıcı kullanarak, düşmanın pencerelerine veya herhangi bir binaya ateş edebilir ve camın uçtuğunu duyabilirsiniz.

Where Battlefield 3 torrenti indir

Sunulan oyun çok sayıda taraftar kazandı. İnanılmaz özel efektler, ilginç bir komplo, gerçek savaşlar sürümü popüler hale getirir.

uygulama  Battlefield 3 torrenti indir  sayfamızda olabilir. Makalenin altında tıklamak için bir düğme var. Kurulumda birkaç dakika geçirdikten sonra, dinamik savaşlar ve gerçek askeri operasyonlar dünyasına dalmış olacaksınız!

Battlefield 3 Sistem Gereksinimleri

Battlefield 3 Free Download’a başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8
 • CPU: 2GHz Intel Pentium Çift Çekirdekli veya üzeri.
 • Rastgele erişimli hafıza: 2GB
 • Sabit Disk Alanı: 20GB

https://www.youtube.com/watch?v=P4s58-cTrU8

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...