Battlefield 2 Indir

Battlefield 2 Indir

Battlefield 2 Indir

Battlefield 2, FPS türünden Battlefield 1942 ve Battlefield Vietnam başlıklarıyla ve Battlefield: Sabit konsol Sony PlayStation 2 için Modern Combat ile ilişkili olarak kız kardeşi ile son derece popüler PeCetowych gerçek zamanlı oyunlarının devamıdır. Bu nedenle rol katmanı sunar 20. ve 21. yüzyılın başında varsayımsal silahlı çatışma, rakip partiler arasında ise: ABD, Çin Halk Cumhuriyeti ve Orta Doğu ülkeleri koalisyonu. Tabii ki, her kampta tabancalar (M-4 tüfek, tabanca, M-9, vb.) Ve her türlü araç (M1A2 Abrams tankı, helikopter UH-60A dahil olmak üzere yaklaşık otuz makine) dahil olmak üzere zengin bir savaş araçları cephanesi vardır. Kara Şahin ve araç HMMWV).

Battlefield 2 İndir

Sanal savaş alanları (çok yüksek etkileşim ortamını ayrıntılı olarak detaylandırır) dünyanın çeşitli yerlerindeki gerçek yaşam konumlarına (kentsel alanlar, kompakt orman oluşumları, vb.) Atıfta bulunur ve aynı zamanda mücadele daha da fazla katılabilir. yüz kişi (haritanın büyüklüğü belirli bir noktada bulunan asker sayısını belirler). Askerlik hizmeti sadece ön cephede değil, aynı zamanda olay yeri komutanının kadrosunda da tatmin edilmek için çekim meraklıları ve deneyimli stratejistler olmalıdır. İlerleme kaydedildiğinde, askeri rütbe kullanıcısında bir artış meydana geldi ve bu da kilitli gizli sürprizlere (ek silah türleri gibi) bağlandı.

Battlefield 1942’yi hatırlıyor musunuz? Bu Sequel ve çok daha iyi. Artık gelişmiş takım oyunu ve en yeni, teknolojik açıdan en gelişmiş araç ve silah sistemleri ile modern çağdasınız. Üç askeri süper güçten biri için savaşmayı seçeceksiniz: ABD, Çin veya Orta Doğu Koalisyonu. Oyuna bir asker olarak başlayacaksınız, ancak zaferler, savaşlar ve madalyalar elde ettiğiniz sürece Genel olana kadar rütbelere yükseleceksiniz. Daha iyi olduğunuzda daha fazla silah ve daha fazla araç kullanabilirsiniz. Yeni oyun motoru ve fizik sistemi sayesinde savaşlarda daha önce hiç olmadığı gibi olacaksınız.Son olarak, belki de daha iyi bir deneyim: PC’de 64 oyuncuya kadar Çevrimiçi çok oyunculu aksiyona izin verir. Indirin ve keyfini çıkarın!

Battlefield 2  ,  çeşitli Utilities (daha özel olarak Güncellemeler) alt kategorisine sahip PC oyunları kategorisine ait ve EA tarafından oluşturulmuş güzel, ücretsiz bir Windows oyunudur  .

Battlefield 2 hakkında daha fazla bilgi

Oyun 2011 yılında program ve uygulama seçeneklerimize eklendiğinden, 266.333 indirme elde etti ve geçen hafta 68 indirme kazandı.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply