Battlefield 1942 Indir

Battlefield 1942 Indir

Battlefield 1942 Indir

Battlefield 1942, oyuncuların piyade  savaşına girmesine ve denizaltılardan zırhlılara ve bombardıman uçaklarına kadar çeşitli araçların direksiyonuna geçmesine izin  veriyor. Oyun, DICE’ın Battlefield taş-kağıt-makas oyununu imzasını geliştirdiği ve oyuncuların  şimdi “Battlefield Moments” olarak bilinen benzersiz ve senaryosuz çok oyunculu deneyimleri ilk kez yaşadığı yerdir  .

Oyun ayrıca taktik oyun modu Conquest  ve takım oyunu işlevselliği gibi temel Battlefield kavramlarını tanıttı  . Düşmanları tespit etmek ve hasarlı araçları onarmak, o zamandan beri serinin parçası olan Battlefield unsurlarıdır. Dönemin diğer FPS oyunlarının aksine, takım oyunu çok önemliydi ve  ödüllendirildi , bu da başarısında büyük rol oynadı. Battlefield 1942, DICE’ı küresel beğeni topladı ve onlara dünya çapında bir hayran kitlesi verdi.

Battlefield 1942  , Battlefield serisinin on yılını kutlamak için artık tamamen ücretsiz. Yaşına rağmen, bu hala çok oyunculu bir mulitplayer oyunudur ve 32 oyuncunun iki takımını şimdi çeşitli klasik haritalarda birbirine karşı yuvarlamaktadır.

2002 yılında, Battlefield 1942’nin o zaman için yüksek özellikli bir bilgisayara ve hızlı internete ihtiyacı vardı. Artık durum böyle değil, yani neredeyse herkes bu harika 32 vs 32 oyuncu birinci şahıs nişancı tadını çıkarabilirsiniz.

Battlefield 1942 İndir

II. Dünya Savaşı’nda şimdi çeşitli klasik haritalarda yer alan Battlefield 1942, yaşına bakıyor, ancak gevrek grafikler mükemmel oyunu azaltamaz. Battlefield 1942’de bayrağı ele geçirmek, tüm zamanların en iyi çevrimiçi çok oyunculu oyunlarından biridir. Battlefield 3’ten çok daha erişilebilir ve üstün ateş gücüne sahip oyuncular tarafından daha üstün hissetmeyeceksiniz. Oynayabileceğiniz farklı asker sınıfları, keskin nişancılar, piyadeler vb.İle birbirine iyi dengelenmiştir. Bir oyun sırasında ciplerden savaş uçaklarına kadar çeşitli araçlar vardır.

Battlefield 1942, ister bir tank ve silah kullanmak için iki ya da üç oyuncu, ya da sadece keskin nişancı örtüsü olan bir üs depolayan piyadeler olsun, ekip çalışmasını teşvik ediyor. ‘Yalnız kurt’ olarak oynayabilirsiniz, ancak birlikte oynamak çok daha eğlenceli ve ilginç. Bayrak direğine yakın olarak üslerdeki bayrakları yakalarsınız ve bir bayrak yakınında ne kadar çok oyuncu yakalarsanız o kadar hızlı yakalarsınız. Öldürmeleriniz, ölümleriniz ve yakalamalarınız kaydedilir, böylece başarılarınızı diğer oyuncularla karşılaştırabilirsiniz.

Tek kişilik bir kampanya var, ama bu gerçekten zamanın testini geçmedi. Düşman AI gülünç ve modern tek oyunculu kampanyaların dramlarından yoksundur. Ancak, bir dönüm noktası video oyunu olan şeyden sapmasına izin vermeyin. Çevrimiçi, Battlefield 1942 esastır.

Battlefield 1942’de, Normandiya plajlarını kahramanca fırtına ederken, Kuzey Afrika çöllerinde bir tank sürdüğünüzde, Midway Savaşı sırasında bir savaş uçağına pilotluk yaparken, Guadalcanal’da bir savaş gemisine komuta ederken veya paraşüt ve komutan olarak savaşın sıcaklığını yaşayacaksınız. Pazar Bahçe operasyonda bir cip. Sizi kontrolünüz altında 35 “savaş makinesi” ile öfkeli bir İkinci Dünya Savaşı savaş alanının ortasında yer alan tek ilk kişi, takım tabanlı aksiyon oyunu. İkinci Dünya Savaşı’nın en ünlü ve önemli savaşlarından bazılarında kara, deniz ve hava savaşına gitmek için seçtiğiniz silahları alıp çeşitli araçların, gemilerin ve uçakların direksiyonuna geçeceksiniz. . Tarihteki en büyük savaşı yeniden yaşayın.

Oyun, oyuncuların beş askeri sınıftan herhangi birinden rol oynamak zorunda olduğu önceki oyuna kıyasla çok özel. Bu oyunda oyuncu düşmanlara karşı savaşmak zorunda ve alan etrafında farklı kontroller yapmak için yeteneği vardır. Bu oyun, bilet sistemine odaklanan bir dizi zorlu mermiye sahiptir ve ayrıca diğer takımların tüm takımlarının üyeleri öldürülürse oyuncu kazanabilir. Bazı noktalarda diğer takım saklanır ve oyuncu olur ve takımı onları bulup öldürmek zorundadır. Basit iyi kontrollerle oynamak çok heyecan verici ve birçok eylem bu oyunun bir parçası. Bu, düşmanları ve bazen de araçları bulmayı içerir ve oyuncu tarafından onarılması gereken hasar alır. Bu oyunun grafikleri ve görselleri gerçekten etkileyici ve göz alıcı. Oyun tamamen dinamik ve özelleştirilebilir ve aynı zamanda çok oyunculu bir oyun. Bu oyunda oyuncunun düşmanlarla savaşması için kullanılan çok çeşitli güçlü silahlar var. Tamamen bu oyun çok ilginç ve kesinlikle bu oyunun tadını çıkaracaksınız.

Battlefield 1942 PC Oyunu Bedava İndir

Aşağıda, işletim sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceğiniz Battlefield 1942’nin ana özellikleri verilmiştir.

 • İlginç bir eylem first person shooter oyunu.
 • Basit kontrol ile oynamak kolaydır.
 • Etkileyici grafikler ve görseller.
 • Tek ve çok oyunculu oyun.
 • Tamamen dinamik ve özelleştirilebilir bir oyun.
 • Daha güçlü silahlar.

Battlefield 1942 PC Game Sistem Gereksinimleri

Battlefield 1942 Free Download’u başlatmadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

 • İşletim Sistemi: Windows XP / Window 7 / Window 8
 • CPU: Pentium 3 veya eşdeğeri
 • Rastgele erişimli hafıza: 256 MB
 • Kurulum boyutu: 911 MB
 • Sabit Disk Alanı: 2 GB

Leave a Reply