BarTender Indir

BarTender Indir

5/5 - (1 vote)

BarTender Indir

Barkodlar, büyük ve orta ölçekli envanterler için olmazsa olmazdır. Tasarım amacı için farklı yazılım araçları mevcuttur. En iyi yazılım söz konusu olduğunda, BarTender listenin başında yer alır. İnsanların barkodları, etiketleri ve RFID etiketlerini tasarlamak ve yazdırmak için kullandıkları dünyanın önde gelen yazılımıdır. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı var. Dört sürümü vardır ve her biri dikkat çekici özelliklere sahiptir. Bu nedenle farklı bütçesi ve ihtiyaçları olan herkes için uygundur. Bu yazılımı kullanmanın en büyük yararı, çevrimdışı bile olsa etiketlerin tasarlanmasına yardımcı olabilmesidir. Aslında, bir sunucudan elde edilen çoklu etiketleme ve paylaşımlı etiketleme formatlarını da destekler.

BarTender UltraLite for Intermec – ücretsiz olarak temin edilebilir – Seagull Scientific’in endüstri lideri BarTender yazılım paketini temel alan bir etiket tasarım ve baskı uygulamasıdır. BarTender’ın en sık kullanılan özelliklerini içeren program, karmaşık etiketler için bile tasarım görevlerini hızlı ve kolay hale getirir. Intermec’in InterDriver Windows sürücüleriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

BarTender, etiketleri, barkodları ve RFID etiketlerini tasarlamak ve yazdırmak için dünyanın önde gelen yazılımıdır. Bağımsız olarak veya hemen hemen her ERP uygulamasıyla entegre olarak çalışan BarTender, 150’den fazla ülkede yüzbinlerce insan tarafından kullanılmaktadır. Dikkat çekici bir dizi özellik sunan dört sürümle, her ihtiyacı ve bütçeyi karşılayan bir BarTender var.

Barkod, satışları ve envanteri takip etmek için en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Bu program, envanterinizi ve ürün satışlarınızı yönetmek için özelleştirilmiş barkodlar, etiketler, etiketler ve diğer öğeleri oluşturmanıza ve yazdırmanıza olanak tanır.

BarTender Indir

Program, onlardan barkodlar oluşturmak için kendi veritabanlarınızı kullanmanıza izin verir. Ayrıca, her bir etiket veya barkod için ayrı ayrı veri girebilirsiniz. Bunu yapmak için, veri giriş formları oluşturabilirsiniz, böylece herhangi bir etiketi veya bir dizi etiketi yazdırmak isteyen kişinin, barkoda kodlanacak verileri doldurması gerekir.

Uygulama ayrıca ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebileceğiniz farklı şablonlara sahiptir. Ayrıca, sürecin bölümlerini otomatikleştirmek ve zamandan tasarruf etmek için kendi şablonlarınızı oluşturabilirsiniz.

Programın birçok farklı özelliği var ve kullanımı çok kolay değil. Tüm işlevlerinden nasıl yararlanacağınızı öğrenmek için, özellikle envanter yönetimi süreçlerine aşina değilseniz, kılavuzu ve yardım dosyalarını incelemeye biraz zaman ayırmanız gerekecektir. Yine de, büyük envanterleri yönetirseniz ve bunları takip etmek istiyorsanız, bu uygulamayı denemek isteyebilirsiniz.

Demo sürümünü 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Lütfen bu sürümü indirmek için iletişim bilgilerinizi kaydetmeniz gerektiğini dikkate alın. Ayrıca, kurulum sihirbazı, kurulumu tamamlamak için ek dosyaların indirilmesini gerektirir. İnternet bağlantı hızınıza bağlı olarak bu biraz zaman alabilir.

İlginç özellikleri:

  • Kullanım kolaylığı
  • Kolay etiket oluşturma
  • Dost müşteri desteği
  • Bir kütüphaneci özelliği

Bir kullanıcının etiket oluşturmasına ve yazdırmasına yardımcı olabilir. Bu kütüphaneci özelliğini kullanmak, etiket devirlerini sağlamanıza yardımcı olur ve doğru bir şekilde izlenip yönetilebilir. Farklı yazıcılarla uyumludur ve daha yüksek kalite sağlar. İnsanlar, menüyle yönlendirilen değişiklikler, sihirbaz kurulumları, diğer sistemlerle entegrasyon ve diğerleri gibi diğer özellikleri kullanabilir. Özetle, tüm site yazıcıları için tek çözüm olarak düşünülebilir ve şirket genelinde uygun etiket standardizasyonu için çalışır.

Envanter ve barkod kategorisinin bir parçasıdır ve Windows 32 bit ve 64 bit platformu için paylaşılan yazılım olarak lisanslanmıştır ve deneme süresi sona erene kadar ücretsiz deneme olarak kullanılabilir. BarTender demosu, tüm yazılım kullanıcıları için, tam sürüme kıyasla potansiyel kısıtlamalarla birlikte ücretsiz olarak indirilebilir.

Leave a Reply