Ball 3D Indir

Ball 3D Indir

5/5 - (1 vote)

Ball 3D Indir

Yeni bir türdeki ilk oyun

Her gün binlerce oyuncu rekabet etmek için Ball 3D dünyasına giriyor. Sahadaki bir oyuncuyu kontrol edin ve topa yukarı veya aşağı vurun, eğri atın, zıplayın, zıplayın, top sürün ve numara yapın. Takımınızı oluşturun veya bulun ve turnuvalara katılın. 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan yeni bir türdeki ilk oyunu keşfedin.

Poolians’ı en iyi bilardo oyunlarından biri olarak görmemi sağlayan şey,  etkileyici grafikleri ve aynı derecede gerçekçi ses efektleri. Bilardo masasını, isteka topuna hangi taraftan vurmayı planladığınıza bağlı olarak her açıdan yakından ve her açıdan görebilirsiniz. Gerçekçi grafiklere sahip bir oyun oynamak, oyunu daha  sürükleyici ve ilginç hale getirir .  Bunun yanı sıra,  diğer gerçek hayattaki oyuncularla da karşılaşabilirsiniz. Onlara karşı rekabet etmek eğlencelidir çünkü oyun tahmin edilemez hale gelir ve rakibinizin size karşı hangi taktiği kullanmayı planladığını asla bilemezsiniz. Poolians, işleri daha iyi hale getirmek için diğer oyuncularla sohbet edebileceğiniz bir haberci kutusuna da sahiptir. Diğer insanlarla iletişime geçin ve onları arkadaş listenize dahil edin! Oyun, spor için aynı tutkuyu paylaşan dost canlısı bir bilardo oyuncuları topluluğu geliştirmeye yardımcı olur. Yeni arkadaşlarınızdan kaç ipucu ve püf noktası öğreneceğinize şaşıracaksınız! Bire bir oyunda rakiplerle yüzleşebilirsiniz, ancak bir takım oyunu da seçebilirsiniz. Pub modunda, bir seferde 6 oyuncunun tek bir bilardo topunda oynamasına izin verilir

Oynanış

Ball 3D, gerçek hayattaki futbolu oynuyormuş gibi hissetmenizi sağlamak için tasarlandı. Vuruşlarınızın açısı üzerinde% 100 kontrole sahipsiniz. Aldığınız her harika gol sadece becerilerinize bağlıdır, ancak dikkatli olun çünkü yaptığınız her hata aynı zamanda sadece sizin hatanızdır. Fizik, gerçekçi top davranışı sağlayan profesyonel fizik motoru tarafından desteklenmektedir.

Yeni oyunculara hoş geldiniz!

Oyuna girdikten sonra kısa bir eğitim sizi bekliyor. Size nasıl hareket edeceğinizi, atlayacağınızı, tekme atacağınızı ve eğileceğinizi öğretecek. Yeni oyuncuların oyunun temellerini öğrenmek için ortalama 3 dakikaya ihtiyaçları vardır. Öğreticide istediğiniz kadar eğitim almaktan çekinmeyin, daha sonra da geri dönebilirsiniz.

Botlar oynamaya hazır

Yeni öğrendiğiniz hareketleri eğitmek istiyorsanız, bir sonraki adımınız botlara karşı oynamak olabilir. 4 zorluk seviyesinden birini seçebilir ve forvet mi yoksa kaleci mi olmak istediğinize karar verebilirsiniz. Botlara “merhaba” deyin, asla cevap vermezler, ama her zaman dinlerler …

Çevrimiçi oyna

Botlarla oynamak çok eğlenceli ama bu çok oyunculu bir oyundur. Çevrimiçi olma zamanı. Yeni oyuncuları çok destekliyoruz. İlk 30 gün içinde bir başlangıç ​​statüsüne sahipsiniz. Yeni başlayanlar olarak işaretlenmiş özel odalarda oynamanıza izin verir. Kendi seviyenizdeki oyuncularla oynayarak bu zamanı oyuna alışmak için kullanabilirsiniz. Yeni başlayanlar için odalarda oynamak için çok iyi hissediyorsanız, her zaman tüm oyuncular için mevcut olan normal odalara katılabilirsiniz. 30 gün sonra bir uzman olacaksınız ve sadece uzmanlar için mevcut olan 3. tür odalarda oynayabileceksiniz.

Ball 3D Indir

Ağ oluşturma

Odalardan bahsetmişken. Özel odalarda oynayabilir veya diğer oyuncular tarafından barındırılan odalara katılabilirsiniz. Ayrıca kendi odanızı da oluşturabilirsiniz. Oyun, istemci tarafı tahmin gecikmeyi önleme sistemi dahil olmak üzere çok gelişmiş ve optimize edilmiş ağ kodu sunar.

Takımlar

Sooner or later you will meet some nice people in the world of Ball 3D. You may create a team with them. Choose a name and create it in the user panel, then invite your friends to join. Remember to create some nice-looking shirts for your new team.

Man of the match

Every move you make during the match is recorder in the form of statistics. Based on these statistics a ranking of players is formed. By the end of the match, the name of the best player will be featured and shown to others as the man of the match. Do your best to put your name there!

Replays

You can record all your matches and watch them later. There is already one replay in the game for you to watch and see how others are playing.

Soccer variations

The game contains many different stadiums and modes. If normal soccer is not enough for you, you can try modes like: Darts, Pong, Water Soccer and many others.

More than soccer

Ball 3D is not only soccer, but also other sports for you to enjoy. You will be surprised when you will see the other sports: Basketball, Handball, Hockey, Racing, Battle Royale and much more. Each of them has their own stadiums and unique rules.

Updates

The game has been already updated over 200 times. We are constantly adding new content and optimizing the existing features.

Support

You can contact us by email, on the forum, social media or discord. All the links are in the community section in the main menu of the game. Feel free to ask questions or make suggestions.

Become Ball 3D player

Topluluğumuza katılmaya hazır mısınız? Davetlisiniz, sizi oyunda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Leave a Reply