Badoo Indir

5/5 - (1 vote)

Badoo Indir

Badoo ile sosyalleşin

Badoo, yirmi birinci yüzyıldan kalma bir tanışma sitesi dışında herkesin arkadaş edinmesine ve çevrimiçi bağlantı kurmasına yardımcı olmak için tasarlanmış ücretsiz bir çapraz platform uygulamasıdır.

Neden Badoo hakkındaki heyecan?

Orada büyük sayılardır  sosyal ve iletişim uygulamalar  yaklaşık  Snapchat  için  Twitter , ama  Badoo  kullanıcıları çekmek için savaşta önemli bir yer edindi. Bunun nedeni büyük ölçüde sosyalleşme sitesinin bir milyar kullanıcının üçte birinden fazlasını çekmiş olmasıdır. Yeni insanlar arayan insanlar için, bu gerçek tek başına uygulamayı oldukça çekici kılıyor. O özel birini arıyorsanız, o zaman bu kadar çok aboneye sahip bir hizmeti kullanma şansınız artacaktır.  onu kullanan birkaç bin kişiye kıyasla. Sizi bölgenizdeki benzer ilgi alanlarına sahip diğer insanlarla eşleştirebilecek geleneksel bir flört servisi ile bu uygulama arasındaki fark, sosyal medya kullanıcılarının çok daha aşina olduğu bir şekilde çalışmasıdır. Örneğin, bir Facebook hesabında yaptığınız gibi kullanmaya devam edersiniz. Ancak bu uygulama ile yabancılarla “arkadaş” oluyorsunuz. Tıpkı Facebook veya Bebo gibi, insanları tanımak  ve orada gerçek bir cazibe olup olmadığını görmek için sohbet ve anında mesajlaşma işlevlerinden yararlanabilirsiniz  . Bu nedenle, ilke oldukça basittir ve onu  bu kadar popüler yapan bu  basit işlevselliktir .

Uygulamanın temel özellikleri

Sözde freemium modeli kullanarak   – örneğin Facebook’un  yaptığı gibi –  Badoo’nun yaratıcıları gelirlerini sitede reklam satarak elde ediyorlar. Bu, abonelerden ücret alan veya ücret ödemeyen kullanıcılar için kullanımı bir şekilde sınırlayan geleneksel arkadaşlık sitelerinin tam tersidir. Windows, Android ve iO’larda eşit derecede iyi çalışır, böylece hemen hemen herkesle çevrimiçi olarak flört edebilirsiniz. Sosyal ve iletişim işlevleri de coğrafi olarak modellenmiştir, bu nedenle biriyle sohbet etmeye başlarsanız ve daha sonra buluşmak isterseniz, muhtemelen yakınınızda olacaktır. Tinder’da  olduğu gibi sola ve sağa kaydırma işlemi  kullanılır , kullanıcılar arasında eşleşmeler oluşturmak için. Badoo, maçları ‘karşılaşma’ olarak adlandırır. Yaratıcılara göre, başarılı bir karşılaşmanın ardından birbirleriyle iletişim kurmaya başlayan kullanıcıların yarısından fazlası, daha sonra bir aşamada yüz yüze görüşmeye devam edecek. Avatarınız denetlenecek, bu nedenle gerçek ve saldırgan olmamalıdır. Site çok sayıda dili desteklemektedir, bu  da yurtdışındaki kullanıcılarla iletişim kurmayı seçerseniz sohbet ve anlık mesajlaşma işlevlerinin iyi çalıştığı anlamına gelir  . Yapımcılar, uygulama kullanıcılarının yalnızca küçük bir kısmının uygulamayı tarih bulmak için kullandığını iddia etse de, gerçek şu ki, bu öncelikle yetişkinlerin çevrimiçi olarak birbirleriyle tanışmaları  ve flört etmelerinin bir yolu  .

Profil oluşturmak mı?

Bu hizmetle bir hesap oluşturmak kolaydır ve isterseniz bunu Facebook hesabınıza bile bağlayabilirsiniz. Randevu arayan bekarlar için harika olan uygulama, basit bir sosyal medya deneyimi olarak sınırlı kullanıma sahiptir. Tüm flört uygulamalarında olduğu gibi, kişisel güvenliğinizi  ciddiye almalısınız  .

Badoo Indir

Dürüst bir şekilde buluşma yeri olan Badoo’ya hoş geldiniz 💜 Kendinden şüphemizden yararlanan

bir toplumda, Badoo gerçek, pişmanlık duymayan siz olmak için para ödediği yerdir. Modern flörtün belirsizliğiyle otantik, filtrelenmemiş sohbetlerle mücadele ediyoruz. Gerçek bağlantının kim olduğunuzda ve gerçekten ne istediğinizde dürüst olmaktan doğduğuna inanıyoruz.

Badoo’yu indirin ve flört yolculuğunuza başlayın! Bize güvenen 460 milyondan fazla kullanıcıyla dünyanın en büyük çevrimiçi flört uygulamasına katılın.

Dürüst olun
Anahtar, kendiniz olmaktır. Badoo’da ne aradığınız ve kimi bulmak istediğiniz konusunda net olun. Badoo, eşleşmenize ve bir partner bulmanıza veya insanlarla sohbet etmenize ve size yakın arkadaşlar bulmanıza olanak tanıyan bir sosyal ağdır. Çevrimiçi flört uygulamalarından çok daha fazlasıyız.

Emin ellerdesin 🤞
Badoo, topluluğumuz içinde sürekli olarak güvenlik ve saygı sağlayan bir platformdur. Bizimle en iyi flört deneyimini yaşamanızı sağlamak için herhangi bir uygunsuz davranışa tolerans göstermiyoruz ve katı kullanım kurallarının yanı sıra kapsamlı bir güvenlik özellikleri listesine sahibiz.

Badoo nasıl çalışır?
Yakınınızdaki insanlarla, onlarla tanışmak istediğiniz şekilde tanışmanızı kolaylaştırıyoruz …

✔ Yakındaki Kişiler: Çevrenizdeki dürüst bekarlarla tanışın

✔ Karşılaşmalar: Doğrudan hızlıca kaydırın, 😍 için sağa ve 🙅‍♀️🙅‍♂️ için sola kaydırın . Bugün flört etmeye başlayın!

✔ Görüntülü Sohbet: Yüz yüze görüntülü görüşme yoluyla eşleşmelerinize bağlanın

✔ Doğrulanmış profiller: Tamamlandığında, yalnızca diğer doğrulanmış profillerle etkileşime girmeyi ve arkadaş bulmayı seçebileceğiniz kapsamlı bir üç aşamalı doğrulama sürecimiz var

Yakın fotoğrafları bulanıklaştırın: Badoo aracılığıyla gönderilen müstehcen fotoğrafları otomatik olarak tespit eder ve kullanıcıları açılmadan önce uyarırız onları

Premium ol
dürüst kalma konusunda ciddi? Ardından Badoo Premium’u etkinleştirin. Uygulamamızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak birçok yeni, heyecan verici özelliğe erişebileceksiniz:

⭐️ Sizi favorilerine kimin eklediğini bulun ve bekarlarla tanışın.

⭐️ Profilinizi kimlerin beğendiğini görün. Yeni insanlarla tanışma ve arkadaş bulma zamanı!

⭐️ Önce mesajlarınızın okunmasını sağlayın.

⭐️ Hayallerinizdeki kişiyi sola mı kaydırdınız? Premium ile geri dönebilirsiniz!

⭐️ Ve çok daha fazlası …

Fiyat ülkeye göre değişir ve önceden haber verilmeksizin değişebilir, ancak uygulamada her zaman tam fiyatı görebilirsiniz. Geçerli abonelik sürenizin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yeniden yüklemeyi devre dışı bırakmadığınız sürece kartınızdan ücret alacağız ve aboneliğiniz otomatik olarak yenilenecektir. Badoo Premium esnektir ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanır – aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Çevrimiçinden Çevrimdışına
Her gün 13.000 kişi Badoo’yu siliyor çünkü Badoo’da birini buldular ki bu oldukça şaşırtıcı. Öyleyse, bir sebepten, bir mevsimden ya da bir ömür boyu birlikte olacak birini arıyor olsanız da, aradığınızı bulacağınızdan eminiz.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...