Bad North Indir

Bad North Indir

Bad North Indir

Sakin bir okyanusun ortasında, başınızın üzerinde berrak gökyüzü ve size eşlik edecek kasaba halklarından başka bir şey olmayan kendi adanız var. Dünyadaki tüm endişelerden uzakta, huzurlu bir yaşam için gelişiyorsunuz, ancak en azından beklediğiniz gibi, bilinmeyen düşmanlarla dolu bir tekne yavaş yavaş yerleşiminize doğru ilerliyor. Ordunuzu hazırlamak için sınırlı süreniz var ve uzaktan ateş eden oklarla hedef alıyorsunuz.

Bad North, başka bir savaşta hayatta kalmaya yetecek kadar insana sahip olduğunuzdan emin olurken, sizi bir sonraki adımınız hakkında düşünmeye zorlayarak zihninizi çalıştıracak gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.

Birliklerinizi konumlandırın ve oluşturduğunuz tehditlere her birinin kendi karşı tarafı olan Vikingleri savuşturmak için yerlerini değiştirin. Senin Seçim  savaşları  ve dikkatle tahliyelere planı! Bir komutanı kaybederseniz sonsuza dek giderler; her şeyi kaybet ve oyun bitti Savunmalarınızın geniş vuruşlarını yönetin ve gerisini askerlerinizin konumlandırmasını izleyin, Bad North Free Download PC Game  Repack-Games.com . eldeki  duruma yanıt olarak  sezgisel olarak gezinmek ve meşgul olmak  . Her ada, düzeninde hem stil açısından büyüleyici hem de benzersizdir.

Stratejilerinizi her köşe başında planlayın, çünkü onları düşman istilasından kurtarmak için yalnızca bir şansınız olur. Daha güçlü, daha akıllı bir savunma, daha büyük ödüller sağlar. Bunları süjelerinizi düzensiz milislerden  tecrübeli savaşçılara dönüştürmek için kullanın  Eviniz saldırı altında. Kral, Viking işgalcilerin elinde öldü. Umut, sisin içinde uzaktaki bir parıltıdır, her an hızla kaybolur. Yönetici olarak babanızın yerini almaya yükselirken, savunmanızı sahnelemek size düşecektir. Ama hata yapmayın – bu zafer için değil, hayatta kalmak için umutsuz bir kavrayış  .

Bad North  , büyüleyici ama acımasız bir gerçek zamanlı taktik roguelite. Halkınızın umutsuz göçüne liderlik ederken, pastoral ada krallığınızı Viking işgalcilerine karşı savunun. Her adanın benzersiz şeklinden tam taktiksel avantaj elde etmek için sadık tebaanıza komuta edin. Her şey tehlikede: başarısız olun ve deneklerinizin kanının zemini kırmızıya boyamasını izleyin.

Usule uygun olarak oluşturulmuş güzel adalar ve savaşın kanlı gerçekleriyle yan yana dizilmiş sevimli askerlerle büyüleyici bir acımasızlık. Savaşın geniş vuruşlarını kontrol ediyor, anın sıcağında onları gerçekleştirmek için ellerinden gelenin en iyisini yapan askerlerinize yüksek seviyeli komutlar veriyorsunuz.

Bad North, bir süredir fiziksel oyuncak yapısına sahip olmak için korkunç bir istek uyandıran birincil oyundur. Sanırım, şu anda çalışma alanımın etrafında mütevazı bir adaya sahip olmaktan daha fazla hiçbir şey sevmezdim, küçük savaşçılardan oluşan küçük ekipler ve düşmanlarımın mütevazı vücutları, küçük pontonlarını karaya oturdukları yere yakın bir yerde.

Askerlerinizi gelişigüzel yaratılan her birinin etrafında sıraladığınızda, sevimli küçük rüzgar adayı etkiledi, küçük asker sesleri çıkarıyorlar: evet! marş! Küçük botları yerin üzerinde pıtırdıyor. Bir adam için çok büyük tehlikeler yaratacaklardı, ancak bu küçük çocuklar için tozu ısırdığım için sorun değil. Adalarda, Warhammer figürlerinin üslerinde bulunan tuhaf talaşlı çimenleri olabilir. İnanılmaz olurdu. Savaş cehennem ateşidir.

Birliklerinizi konumlandırın ve oluşturduğunuz tehditlere her birinin kendi karşı tarafı olan Vikingleri savuşturmak için yerlerini değiştirin. Savaşlarınızı seçin ve tahliyelerinizi dikkatlice planlayın! Bir komutanı kaybederseniz sonsuza dek giderler; her şeyi kaybedersen oyun biter! Savunmalarınızın geniş vuruşlarını yönetir ve konumlandırmayı izlersiniz – gerisini askerleriniz halihazırdaki duruma yanıt olarak sezgisel olarak yönlendirir ve angaje eder. Her ada, düzeninde hem stil açısından büyüleyici hem de benzersizdir. Stratejilerinizi her köşe başında planlayın, çünkü onları düşman istilasından kurtarmak için yalnızca bir şansınız olur. Daha güçlü, daha akıllı bir savunma, daha büyük ödüller sağlar. Bunları, konularınızı düzensiz milislerden tecrübeli savaşçılara dönüştürmek için kullanın. Bad North, büyüleyici ama acımasız bir gerçek zamanlı taktik roguelite. Halkınızın umutsuz göçüne liderlik ederken, pastoral ada krallığınızı Viking işgalcilerine karşı savunun. Her adanın benzersiz şeklinden tam taktiksel avantaj elde etmek için sadık tebaanıza komuta edin. Her şey tehlikede: başarısız olun ve deneklerinizin kanının zemini kırmızıya boyamasını izleyin.

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Bad North indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Bad.North.v1.06.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız, 
 4. Bad North klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. 

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7+
 • İşlemci:  AMD Athlon X4 5350, Intel Core i3-2100T veya eşdeğeri
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : GeForce GTX 480M, Radeon HD 6790 veya eşdeğeri
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  200 MB kullanılabilir alan

Bad North Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Bad North Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

Leave a Reply