Avidemux Indir

5/5 - (1 vote)

Avidemux Indir

Avidemux,  Windows kullanıcıları için ücretsiz bir  video düzenleme yazılımıdır . Farklı video düzenleme projeleri üzerinde çalışmanıza yardımcı olmak için kesme, kırpma, kodlama ve filtreleme gibi birkaç temel işlevle birlikte gelir. Yazılım  , diğerleri arasında MP4, MPEG, DVD ve AVI gibi çeşitli dosya formatlarını destekler . Aracı, videoları sıkıştırmak  veya  ses parçalarını  doğru çerçeveyle senkronize etmek için kullanabilirsiniz  . Ücretsiz indirilebilen düzenleyici,  çok sayıda işlemi otomatikleştirir  ve ayrıca Mac  cihazlarında indirilebilir  .

Avidemux  , basit kesme, filtreleme ve kodlama görevleri için tasarlanmış ücretsiz bir video düzenleyicidir . Çeşitli kodekleri kullanarak AVI, DVD uyumlu MPEG dosyaları, MP4 ve ASF gibi birçok dosya türünü destekler. Görevler, projeler, iş kuyruğu ve güçlü komut dosyası oluşturma yetenekleri kullanılarak otomatikleştirilebilir  .

Avidemux nedir?

Windows için Avidemux  , çeşitli işlevlere sahip, kullanımı kolay bir  video düzenleyicidir. Video dosyalarını düzenlemek veya kesmek, kanal dışı sesleri senkronize etmek, dışa aktarmaları kodlamak, altyazı eklemek ve çok daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz. Yazılımın  indirilmesi ücretsizdir  ve ticari reklamlar ve sosyal medya  web siteleri için video düzenlemeye uygundur  .

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...