Astroneer Torrent Indir

5/5 - (2 votes)

Astroneer Indir

Astroneer  , galaksinin geniş köşelerini fetheden adam hakkında heyecan verici bir macera. Siz değerli kaynakları elde etmek için 7 eşsiz gezegeni keşfetmek zorunda kalacak olan uzay araştırmacılarından birisiniz. Yüzeylerine inin, manzarayı inceleyin, yerel flora ve fauna temsilcileri ile tanışın. Projenin bir özelliği, isteklerinize bağlı olarak uzay nesnesinin yapısını değiştirme yeteneğiydi. Deforme edin ve alışılmadık tepeler kazmaya, inşa etmeye veya oluşturmaya başlayın. Eğlence sevenler, tam teşekküllü bir sıçrama tahtası oluşturabilir, daha sonra sıfırdan yaratılan arabaların yardımıyla deneyimleyebilir. Ve yeni bir şey keşfetmek isteyenler için, gezegenin çekirdeğine erişim mevcuttur, ancak ona ulaşmak için zor mağaralar yolundan geçmeniz gerekecektir.

Astroneer Torrent İndir

Kentsel simülasyon hayranları, zevklerine göre fonksiyonel bir temel oluşturma önerisini duymaktan mutluluk duyacaklardır. Ve gizli anlamı arayanlar, muhtemelen bu dünyanın eski sakinlerinin bıraktığı bilinmeyen güç oyununun varlığında şaşıracaklar. Durum tespiti ile, bir bütün olarak oyunun tamamen yeni bir kavrayışının kapısını açacak olan onu durdurmak mümkün olacaktır.

 Eski çalışanlar 43 Industries, Valve, Disney, Ubisoft’tan oluşan Studio System Era adlı Astroneer oyunu  , sadece efsanevi Halo serisi gibi geliştiriciler, eski özellikleri sayesinde anında ilgi çekiyorUnreal 4 motoruna dayanan biraz çizgi film 3D grafikleri ve mükemmel bir fikir ile dikkat çekiyor. Arsa 25. yüzyıla gönderilir. Ve biliyorsunuz, orada kötü değil. İnsanlar uzayda ucuz bir şekilde uçmayı öğrendi, şimdi halka açık. Ve geleceğin birçok gezginleri, geçmiş ve şimdiki meslektaşları, servet ve şan gibi istiyorlar.

Oyuncu, yeni bir gezegeni incelemesi gereken yalnız bir astronot olarak yeniden canlandırılacak. Ve bunu bilim uğruna değil, sadece onun uğruna değil, her şeyden önce etkili bir kişi, gerçek bir yıldız baronu veya belki de bir kral olmak istiyor. Bununla birlikte, yeraltında gizlenen yüzey değerlerini getirmek için patlamalar kullanarak daha önce yapılması gereken çok şey var. Sadece mücevherlerden bahsettiğimizi düşünmeyin, ıssız bir gezegende endüstriyel üsler yaratmaya yardımcı olacak tüm malzemeleri kastediyoruz. Dur, belki, hala oturuyorsun? Öğren ve öğren! Doğru, Astroneer sel indir oyun çıkacak 2016 yılına kadar kullanılabilir olmayacaktır.

Astroneer Torrent İndir

Tabii ki, oyun, her gezegenin benzersiz bir güzellik ve terraforming için birçok fırsat olduğu için prosedürel bir üretime sahiptir, çünkü güzelliğin daha da çekici hale gelebilir. Geliştiriciler çok oyunculu ile ilgileniyorlardı. Biriyle yeni arazi keşfetmek iki kat (üçlü) hoş. Doğru, bu «birisi» bir gün başkasının sanal mülküne tecavüz edebilir. Ancak bu sadece eğlendirme sürecine katkıda bulunur.

Astroneer torrent pc’yi ücretsiz indirin. Personeli 43 Industries, Valve, Disney ve Ubisoft gibi şirketlerin eski çalışanlarından oluşan Studio System Era, Astroneer projesini sundu. Halo gibi çok popüler bir platform oyunu igrodelov olarak, yavrularına ilgi hemen ortaya çıktı. Yeni çocuk, Unreal motor 4’e dayanan yüksek kaliteli, üç boyutlu küçük çizgi grafiklerden oluşan ilginç tekniklerin bir kombinasyonunda geride kalmaz. Oldukça standart olmayan arsa hakkında söylenmelidir. . Oyuncular, teknolojinin daha önce görülmemiş yüksekliklere ulaşmakla kalmayıp aynı zamanda basit kasaba halkını da sunacakları XXV yüzyılda gelecekte gidecekler. Uzayda uçmak herkese açık hale geldi, uzay yolculuğu hedefi oldukça prosaik olmasına rağmen, şöhret ve servet istiyorlar.

Hedeflere ulaşmak için çalışma ile uğraşmak gerekir. Astronotun rolünü denemelisin. Yalnızlıktan üzülmeyin, çünkü inan bana, gerçek bir uzay baronu, hatta kral olmak için yapacak bir şeyiniz olacak. Uzak, keşfedilmemiş bir gezegen var. Toprak sitelerini patlatarak, mücevherlerin yüzeyine ve ıssız bir gezegene endüstriyel ve bilimsel temel inşa edebileceğiniz çeşitli kaynaklara ulaşacaksınız. Gezegenin yaşamının olmadığına dair bir garanti olmamasına rağmen. Sitemizin uygun bir menüsünü kullanarak torrent Astroneer’ı indirmeye karar verdikten sonra gerçeğe ulaşın. Kim bilir, belki, aslında yeryüzünde yaşamış, ama yerliler kim olacak?

Oyun çevrimiçi ve prosedürel bir nesil var. Önerilen gezegenin her biri benzersizdir ve altyapı oluşturmak için birçok fırsat sağlar, yeni evinizi rahat ve inanılmaz derecede çekici hale getirebilirsiniz. Oyuncuya çok oyunculu verilir, çünkü arkadaşlarla birlikte keşfedilecek yeni yerler çok daha eğlencelidir. Ancak, komşularınızın her zaman dostça olmayacağını ve birisinin mülkünüzü ve başarılarınızı gözetmeye karar vermesinin büyük bir risk olmayacağını unutmayın. Bu özellik, oyunu öngörülemez ve inanılmaz derecede büyüleyici kılıyor.

Astroneer Torrent İndir

Ağda nasıl oynanır:
2.1) Steam’i açın, herhangi bir hesaba gidin.
2.2) Yönetici adına yapılan oyunun başlatılması: 
Birisi şunu yazdı:
Oyuna bir sunucu oluşturma:
3.1) Yeni bir oyun başlatın veya çalışma başladı (mekik seçimi ile) = gt; Lands ve oyunu çevirin. Steam’e gidiyoruz ve bir arkadaş aracılığıyla davet gönderiyoruz.

Sunucu bağlantısı:
4.1) Daveti kabul edin ve karakterlerden birini seçin.

Sistem gereksinimleri:
OC: Windows 7/8/10
İşlemci: X64 Çift Çekirdekli CPU @ 2 GHz
RAM: 4 GB
Ekran Kartı: 1GB (ayrı grafik kartı) itibaren
Sabit disk: 1.3 GB

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...