assetto corsa indir torrentle

Assetto Corsa Indir Torrentle

Assetto Corsa Indir

Assetto Corsa  , Kunos Simulazioni stüdyosundan iyi grafik ve araba davranışı fiziğine sahip bir araba simülatörüdür. Şu anda oyun hala tamamlanıyor, yeni otomobil modelleri ve yeni ilginç parçalar üretiliyor. Oyunun tam zevkine rağmen direksiyon yardımı ile oynamaya başlayacaksınız, ancak yine de klavye veya gamepad yardımı ile kontrol en üst düzeyde yapılır. Şu anda Assetto Corsa, oyunculara çeşitli rotalarda en ünlü ve pahalı arabaları değerlendirme fırsatı veren en iyi yarış simülatörlerinden biridir. Her arabanın, gerçek olanlara tam olarak karşılık gelen kendi özellikleri vardır. Oyuna daha da gerçekçilik katan birçok ülkenin ünlü rotalarını bekliyorsunuz.

yarış torrent torrent

 

Assetto Corsa – yeni bir yarış simülatörü şirketi Kunos Simulazioni. Assetto Corsa’nın temel özellikleri arasında DirectX 11’e tam destek veren modern bir grafik motoru, gerçekçi bir fiziksel model, resmi olarak lisanslı arabalar ve lazer tarama ile yeniden yaratılan parçalar, simülatör topluluğunun bağımsız olarak çeşitli değişiklikler oluşturmasına ve uygulamasını sağlayan açık bir mimari. ve daha fazlası.

Assetto Corsa Competizione  – gerçek bir yarışçı olmak isteyen herkese, inanılmaz bir simülatörde, çeşitli oyun modlarında ellerini denemeyi mümkün kılıyoruz . İnanın, bunlar kesinlikle keyif alacağınız alışılmadık modlardır. Oyunun başlamasından hemen sonra, kullanabileceğiniz mevcut tüm arabaları tanımanız gerekecek. Tüm manevraları öğrenmek için eğitilebilirsiniz.

Hazırlık olmadan, otomobillerin parametrelerini anlamak gerektiğinden karayollarında sürmek oldukça zor olacaktır. Bu muhteşem projede elinizi denemek için zaten istekli iseniz, hızlı ve ücretsiz olarak web sitemizdeki torrentden Assetto Corsa Competizione oyununu indirin. Oyunda, pistlerde sürüş yaparken eğlenebileceğiniz gerçek profesyonel arabalar var.

yarış torrent torrent

Arsa. Başlangıçta, sıradan spor otomobiller sizin için mevcut olacak, bu da zamanla gelişecektir. Gerçek hızın ne olduğunu deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız. Yeni yerleri ve parkurları keşfedin. Becerilerinizi gösterme fırsatına sahip olacağınız sprint’e katılabileceğinizi unutmayın. Bundan sonra, gece gündüz bir yarışa katılabilirsiniz. Yani, hem gündüz hem de gece pistler boyunca gidebilirsiniz. İlk bakışta göründüğü kadar basit olmayan uzun bir yarışta araba kullanabileceğinizi unutmayın. Gördüğünüz gibi, yukarıdaki üç mod gerçekten ilginç. Becerinizi arttırmak için, aracı gerekli ayrıntılarla geliştirin. Doğal olarak, bu, yarışlardan birinde kazanırsanız kazanabileceğiniz oyun parası gerektirecektir. Yani, şimdi oyun indir Assetto Corsa Competizione torrent,

Oyun mekaniği.  Oyun sırasında pistlerde gerçekçi hasar fark etme şansınız olacak. Ayrıca, arabanızda size yakın dönüşleri bildirecek bir elektronik sistem olacaktır. Hızlı ve ücretsiz Web sitemizden Assetto Corsa Competizione oyunu indirin. Eşit olmayan gerçek bir yarışçı gibi hissedin. Üstelik tek başınıza ya da işbirliği modunda oynayabilirsiniz.

Assetto Corsa, sürükleyici bir ortam , dinamik aydınlatma ve gerçekçi malzemeler ve yüzeyler yaratan gelişmiş bir DirectX 11 grafik motoruna sahiptir  . Gelişmiş fizik motoru, lastik düz noktaları, tanecik ve kabarma dahil ısı döngüleri, aktif hareketli çok gelişmiş aerodinamik simülasyon gibi diğer yarış simülatörlerinde  hiç görülmeyen gerçek arabaların özellikleri ve yönleri de dahil olmak üzere çok gerçekçi bir sürüş deneyimi sağlamak için tasarlandı.  telemetri  giriş kanalları, kerseli hibrit sistemler ve enerji geri kazanımı simülasyonu ile gerçek zamanlı kontrol edilen aerodinamik parçalar  .

 

Tek Oyunculu ve çok oyunculu  seçeneklerle son derece ayrıntılı   olan Otomobil üreticilerinin resmi işbirliği sayesinde mümkün olan en iyi doğrulukla çoğaltılan özel  lisanslı arabalar  . ASSETTO CORSA, Vallelunga’nın uluslararası yarış pistinin hemen içinde yer alan KUNOS Simulazioni Ar-Ge ofisinde geliştirildi ve ekibin oyunu gerçek dünya yarış sürücüleri ve yarış takımlarının işbirliği ile geliştirmesine izin verdi.

yarış torrent torrent

Gereksinimler

Minimum Gereksinimler
SO: Windows 7 Sp1 – 8 – 8.1 – 10
İşlemci: AMD Athlon X2 2.8 GHz, Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Grafik Kartı: DirectX 10.1 (örn. AMD Radeon HD 6450, Nvidia GeForce GT 460)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Geniş Bant İnternet bağlantısı
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Ses kartı: Tümleşik
Önerilen Gereksinimler
SO: Windows 7 Sp1 – 8 – 8.1 – 10
İşlemci: AMD Altı Çekirdekli CPU, Intel Dört Çekirdekli CPU
Bellek: 6 GB RAM
Grafik Kartı : DirectX 11 (örn. AMD Radeon 290x, Nvidia GeForce GTX 970)
DirectX: Sürüm 11
Ağı : Geniş bant İnternet bağlantısı
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
Ses kartı: Tümleşik

Leave a Reply