Assassin’s Creed Syndicate Indir

5/5 - (2 votes)

Assassin’s Creed Syndicate

Assassins Creed Syndicate PC Game 1868 yılında kuruldu ve Endüstri Devrimi’nin kuyruk sonu. Assassin Kardeşliği neredeyse yok edildi, Jacob ve Evie Frye adında ikizler var. Her ikisi de Londra’ya gitmek için Crawley’den ayrıldı. Orada Tapınakçılar, Kilise ve Monarşi tarafından kontrol edilen bir şehir sonunda tüm gücünü kaybetti. İkizler, Creed’i takip etmek için suikastçı olarak yetiştirilmektedir. Şehri Tapınakçılardan geri almaya kararlılar. Onlara Charles Dickens ve Charles Darwin yardım ediyor. Assassins Creed Chronicles China’yı da indirebilirsiniz.

Bu oyunda Assassin Creed serisinin önceki şablon oyununda bazı değişiklikler ve eklemeler var. Seri olarak ilk kez iki kahraman arasında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca ilk oynanabilir Bayan kahramanı alırsınız. Yakup Kardeş sıcak bir kafa ve kız kardeşi zeki ve gizli olarak iyi iken yakın dövüşte güçlüdür. Herkesin iktidar için savaştığı ilkel Londra’nın biraz daha hikayesini ekleyecek bazı yan görevler de var. Tamamen bu oyun, önceki oyunları kadar şaşırtıcı. Assassins Creed Unity’yi de indirebilirsiniz.

İki katil on dokuzuncu yüzyıl Londra’sını keşfetti

Assassin’s Creed Unity olan suçtan sonra Ubisoft, geçmiş hatalarının üzerine çıkmaya ve Londra’ya uçuş yapmaya çalıştı. Serinin en iyisini elde etmeye çalışan  ve hatta bazı heyecan verici yeni özellikler sunmaya çalışan Assassin’s Creed Syndicate’e hazır olun  .

Kardeş (Kardeş) için her şey?

Syassicate Assassin’s Creed bize tekrar Tapınakçılar ile bitmek bilmeyen bir mücadelede kilitlenen Assassinlerin kardeşliğine ait karakterlerin hikayesini sunuyor  . Franchise’da ilk kez, hikaye boyunca yolculuklarında iki karaktere rehberlik edersiniz – Jacob ve Evie Frye’nin kardeş ikilisi.

Assassin's Creed Sendikası İndir

GTA V’de olduğu gibi, Assassin’s Creed Syndicate, görevleriyle uğraşırken karakterler arasında geçiş yapmanız için tasarlandı –  seçilen kardeşe bağlı olarak oyunun oldukça farklı hissetmesini sağlıyor . Jacob, Londra’yı fethetmek için bir çete oluşturmak, yol boyunca mücadele becerilerini geliştirmekle daha fazla ilgileniyor. Bu arada Evie, Assassins guildinin çıkarlarına ve cennetlerinin Eden Apple’ı bulmak için daha fazla odaklanmasına yol açarak gizliliğe daha fazla odaklanıyor.

Ana komplo görevlerine ek olarak, Assassin’s Creed Syndicate,   Victoria Londra’nın renkli karakterlerine yardımcı olmak için ikincil görevlerle doludur . Bunlar Kraliçe Victoria’dan Charles Dickens’a dönemin uygun ünlü isimlerini içerir.

Gerçek şu ki, daha önce Assassin’s Creed oyunlarını oynadıysanız, Syndicate’in  görevlerinde birkaç sürpriz  olacak – sadece son sekiz yıldır sahip olduğunuz şeyleri yaparken kendinizi bulacaksınız. Savaşın ve suikastların eğlencesi, bu durumda çetelerin eşlik ettiği eylemi sürdürmeye devam ediyor.

AC Brotherhood zaten bir çetenin fikirlerini içeriyordu, ancak Assassin’s Creed Syndicate’te bu daha çok bir yan not. Bunun yerine, oyun  iki kahramanın  (AC Unity’de gördüğümüz) rol yapma ilerlemesine ve ekipmanlarının geliştirilmesine odaklanıyor .

Aynı, ama daha güzel

Assassin’s Creed Syndicate, serinin oynanışını koruyor, ancak özellikle görünüşler cilalandı. Bir kez daha , oldukça basit ama Batman Arkham destanının teknik mükemmelliğine daha yakın olan  savaş sisteminde iyileştirmeler yaptılar .

Ancak en önemli yenilik, bir  kanca takmaktır . Bu, binalar arasında kanca yapmak, tırmanmak ve aşağı inmek için kullanılabilir – hepsi akıcı bir şekilde uygulanır.

Gizliliğe gelince, oyun AC Unity’de görülenlere dayanıyor. Bu , kapsamlı görevleri sessizce gizlemek için birçok farklı seçenek  sunarken, seçerseniz daha açık bir cinayetle uğraşmanızı durdurmaz.

Teknik olarak, Assassin’s Creed Syndicate   , kentsel yayılmanın güzel yeniden üretimi ile Assassin’s Creed Unity’nin gösterisini tekrarlıyor . Paris etkilendiyse, Londra da aynısını yapacağından emin olacak ve keyfinizi bozacak daha az hata ile.

Oyun ve dünya ayrıntılarla dolu. Yani, görev yapmaktan sıkılırsanız, durabilir ve sadece şehirde dolaşmanın basit bir eyleminin tadını çıkarabilirsiniz – bu sefer  şimdiye kadar serideki en büyük haritayı içeriyor  .

Ama parlayan her şey altın değil. Syndicate kesinlikle daha kararlı olsa da,  hala grafik ve performans hataları var . Bu noktada, sanırım hepimiz bu kusurların seri karakterine eklendiğini kabul edebiliriz.

Son olarak, oyunun çok oyunculu olmadığını belirtmek gerekir  . Ancak hikayenin büyüklüğü ve çeşitliliği göz önüne alındığında, kaçırdığınız gibi hissetmeyeceksiniz.

Birlik hayal kırıklığına uğrarsa Sendika’ya bir şans verin

Birçok oyuncu Unity’den sonra Assassin’s Creed serisinden hayal kırıklığına uğradı ve kendilerine başka bir tane almayacaklarına söz verdi. Ve yalan söylemeyeceğim: Sendika serinin evrimi değil, sadece  statükoya sağlam bir dönüş . Ama aynı zamanda destan inancını yeniden inşa edecek son derece keyifli bir oyun.

PC Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz veya AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
CPU HIZ: Bilgi
RAM’i: 6 GB
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit sürümleri)
VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon R9 270 (Shader Model 5.0 ile 2GB VRAM)
PİKSEL SHADER: 5.0
VERTEX SHADER: 5.0
SES KARTI: Evet
ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 50 GB
ÖZEL VİDEO RAM: 2 GB

Nasıl kurulur?

  1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
  2. İndir  “Assassin Creed: Syndicate”  Yükleyici (Destekler devam ettirilebilir İndirme).
  3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
  4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
  5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...