Assassin’s Creed Rogue Indir

5/5 - (1 vote)

Assassin’s Creed Rogue Indir

Bu seride, önceki bölümlerde olduğu gibi, sömürge Amerika temsil edilmektedir. Assassin’s Creed Rogue Bedava İndir. Belki de herkes bundan zaten bıkmıştır, ancak bu oyun serisinde bu, tüm önemli sorunların kapatılmasına yardımcı olacaktır. Shay Patrick Cormac oyunun kahramanı. Kariyerine sıradan bir suikastçı olarak başlar. Talimatlarda görevleri yerine getirir, düşmanları öldürür. Bir noktada önemli bir görev çok sayıda masum kurban haline gelir. O andan itibaren hayatı değişti.
Daha sonra Tapınakçılara gider. Ve şimdi eski meslektaşlarına karşı savaş başlıyor. Bir karakter hem karada hem de suda seyahat edebilir. Yakında Shay bir gemi satın alır, kendi çetesini toplar ve onunla denizlerin genişliklerini sürecek ve şehirleri yağmalayacaktır. Yenilikler arasında karakterin suya yağ döküp ateş edebileceği ve böylece düşmanı bir tuzağa çekebileceği tespit edilebilir. Oyuna eklenen tüm yenilikler sadece eski versiyonların arka planında bir süs. Oyunun kendisi neredeyse değişmedi.

Assassin’s Creed Rogue (Assassins Creed: Rogue) yakında PC’de başlatılacak. Franchise’daki Amerikan destanının son bölümü. Bu açık dünya macerasında, eski Kardeşliğine karşı intikam almak için Templar olmaya karar veren eski bir Assassin olan Shay Cormac’ı kontrol edeceksiniz. Suikastçılara neden ihanet etti? Bu çılgın taksitte öğreneceksin  .

Grafik Festivali

Assasin’s Creed Rogue’un PC lansmanını beklemeye değer mi? Bildiğimiz kadarıyla  , Rogue’un bu versiyonunun görsel kalitesi PS3 ve Xbox 360 olanlardan daha üstündür. Oyun PC’de 1080p yerel çözünürlük ve yüksek çözünürlüklü dokularının her bir bitini sıkmak için birçok seçenekle çalışıyor. Örneğin, kenar yumuşatma konsolu sürümlerinde görünen tüm pürüzlü kenarları kaldırır.

Assassin’s Creed Rogue PC’de daha akıcı. Bu fark, deniz dizilerinde özellikle belirgindir. In  PS3 ve Xbox 360  su efektleri, gemi hareket … In Rogue PC için deniz savaşları bir cazibe gibi çalışır: Bu diziler yüzünden ekranda elemanlarının yüksek miktarda yavaşlamalar yaşadı.

PC için AC Rogue, o kadar muhteşem olmayabilir, ancak görsel gösteriyi daha da iyi hale getirmek için bir araya gelen diğer iyileştirmelere sahiptir  . Örneğin, çekme mesafesi daha büyük olduğundan çimlerin artık hiçbir yerden dışarı çıkmadığını göremezsiniz. Yıldırımın daha fazla seçeneği var, toplardan duman çıkıyor.

Assassin's Creed Rogue İndir

Diğer her şey aynı kalır

İçeriğe gelince, Assassin’s Creed Rogue hala konsollarda gördüğünüz macerayla aynı: hikaye XIX yüzyılın ortalarında Yedi Yıl Savaşı sırasında gerçekleşiyor ve Shay Patrick Cormac olarak oynuyoruz ve Assassin Templar’ı döndü. Oyun, Assassin’s Creed 4: Black Flag’de görülen testere ait bir evrim: üçüncü kişide deniz savaşları ile gizli ve keşiflerin bir kombinasyonu.

Başlangıçta yaptığımız soruya geri dönüyoruz: Assassin’s Creed’in PC’nin başlatılmasını beklemeye değer mi? Grafik olarak evet: hiç şüphe yok. Yakında, AC’nin Amerikan Saga’sına veda edebilirsiniz.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...