Assassin’s Creed Origins Torrentle Indir

5/5 - (1 vote)

Assassin’s Creed Indir

Assassin’s Creed: Origins (Origins) oyununda, olayların tüm dünya için ölümcül olacağı bir dönüm noktasında, tarihin en gizemli imparatorluklarından biri olan Eski Mısır’a bir yolculuk yapmalısınız. Unutulmuş efsaneleri, eski piramitlerin sırlarını, son firavunların sırlarını ve anlamı uzun süredir unutulan hiyerogliflerle kaydedilen Assassins Kardeşliği’nin yaratılış tarihini öğrenin. Dört yıl boyunca, uzmanlar takımı – Assassin’s Creed IV Black Flag’in yaratıcıları – ünlü dizinin yeni başlangıcı olacak bir oyun geliştiriyordu. Tamamen yeniden düşünülmüş bir savaş sistemine hakim olmalısınız. Yakın dövüş ve menzilli silahların benzersiz silahlarını kolayca değiştirebilir ve aynı anda birkaç rakibe saldırabilirsiniz. Suikastçinizin becerilerini seçin ve çeşitli görevleri yerine getirin, Eski Mısır’ın genişliklerini keşfetmek. Medeniyet imajını şekillendiren olayların merkezinde olmak, kendinizi büyüleyici hikayelere kaptırırsınız.

suikastçının inanç kökenleri torrent indir pc

Bu oyun Assassin’s Creed serisinin 10. versiyonudur. Bu, 2015 yılında yayınlanan Assassin’s Creed Syndicate video oyununun devamıdır. Hikaye, Bayjay adlı Medjay etrafında dönüyor ve Assassins Kardeşliği arasındaki anlaşmazlık. Bayek oğlu Khemu ile birlikte dört maskeli adam tarafından kaçırıldı ve Amun Tapınağı’na götürüldü. Maskeli adamla savaşırken Bayek yanlışlıkla Khemu’yu öldürür. Daha sonra dört maske adamını bulur ve oğlunun ölümünden intikam almak için öldürür. İntikamı tamamladıktan sonra Bayek ve Aya, Mısır ve Roma’da Assassin Kardeşliği’ni kurdular ve Assassin’leri eğitmeye başladılar.

Bu şaşırtıcı oyun, MÖ 49’da Antik Mısır’ın yeri ile ayarlanır. Oyuncu oyunda ilerleme için görevi tamamlar. Dahası, oyuncu yürüyerek, deve sırtında, at sırtında ve diğer araçlarla şehirde dolaşabilir.

Assassin’s Creed Origins, Ubisoft Montreal tarafından yapılan ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur. Assassin’s Creed serisinin onuncu önemli bölümü ve 2015 Assassin’s Creed Syndicate’in halefi. 27 Ekim 2017’de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için dünya çapında piyasaya sürüldü. Oyun, Mısır’da Ptolemaic döneminin (MÖ 49-47) bitmesine yakın olarak ayarlandı ve onaylanabilir olayların gizli anlatı geçmişini anlatıyor. Hikaye, fırsat yaratmakla barış için savaşan Assassins Kardeşliği arasındaki yüzyıllarca süren çatışmanın kökenlerini araştırıyor. Assassins Creed Origins Oyun Bedava Doğrudan İndir Skidrow.

Oyuncular öykü boyunca ilerlemek, deneyim puanları kazanmak ve yeni becerileri artırmak için belirlenen hedefleri içeren düz senaryolar. Görevlerin dışında, oyuncu yerleri araştırmak, isteğe bağlı yan görevleri bitirmek ve silah ve ekipmanı açmak için gezintiye çıkarak, at sırtında, deve sırtında veya tekneyle açık dünya koşullarını kayıtsız bir şekilde dolaştırır. Assassins Creed Origins Oyun Tek Kurulum Ücretsiz Doğrudan Torrent İndir. Franchise tarafından oyuncuya düşman ve nesneleri dahil ederek bir bölgeyi gözetleme yetkisi vermek için kullanılan “yırtıcı kuş vizyonu” modu, Bonelli’nin Senu adlı bir amigo olarak satışıyla desteklendi. Assassins Creed Origins Full Oyun Torrent indir.

suikastçının inanç kökenleri torrent indir pc

Oyuncu, yaygın bir değişim döneminin ortasında Ptolemaic Krallığı’nın genel halkını güvence altına almak için Bayek ve diğer önemli Ayağı ile ilgilenir: Firavun, Ptolemy XIII, gözetimini sürdürmek için mücadele eder krallığını genişletme isteklerini barındırırken; genel olarak tahttan indirilen Kleopatra’nın kız kardeşi, Batlamyus’a karşı bir devrilme göndermek için sadık güçleri paylaşmaya başlar; ve Julius Caesar’ın sorumluluğu altında Roma Cumhuriyeti tarafından Krallığa yapılan standart saldırılar kaçınılmaz bir istila korkusu yaratıyor. Assassins Creed Origins Ücretsiz İndir PC Oyunu Torrent Tam Sürüm.

Sayesinde   Assassins Creed Origins  , kullanıcı insanlık üzerinde nöbet tutuyorlar ve evrenin en derin gizlerini koruyan, namlı kardeşlik tarihini öğrenir. Bu kez oyuncu Eski Mısır’a gidecek ve siyah Bayek ile özdeşleşecek. Kahraman, sarayları ve mezarları kötü niyetli kişilerden koruyan elit muhafızların bulunduğu bir kasttaydı. Kahraman, ünlü Kardeşliğin klanının oluşumunun başlangıcını işaret eden bazı etkinliklerde yer alıyor.

Assassins Creed Origins’i serinin önceki bölümleriyle karşılaştırırsanız, eylemin yeni bölümünde çıplak gözle, ciddi değişiklikler fark edilir ve şimdi programdan bahsetmiyoruz. Savaş, dikkatin ana odağıdır. Dövüş sistemi temel değişikliklere uğradı ve esas olarak rakibin vücudunun hangi kısmına vurduğuna dayanıyor. Dikkate değer olan, savaş sisteminin rakiplerle ilgili adaletidir – düşmanlar ayrıca en savunmasız yerlere ulaşmaya çalışan ölçülü ve kasıtlı saldırılar yapar. Bu da kullanıcıyı süpürme saldırılarına ve savunmalarına daha duyarlı hale getirecektir.

Oyuna, kahramanın benzersiz karakterine katkıda bulunan RPG öğeleri olarak adlandırılan bir pompalama sistemi de eklendi. Diğer bir deyişle, her kullanıcı uygun gördüğü yönde kontrollü bir karakter geliştirmekte özgürdür. Rol tabanlı öğelere dayanarak, oyuncular karakter için ekipmanı doğru bir şekilde seçebilecek, böylece güçlü yönlerini artıracak ve zayıflardaki boşlukları kapatabilecekler. Uzun yıllardır, geliştiriciler bakış açılarından kurtulmaya çalışıyorlar ve bu bölümde bunu başardılar. Şimdi, Bayek bölgeyi görmek için yüksek bir kuleye tırmanmak zorunda kalmayacak – alan Seine kartal pahasına araştırılıyor.

suikastçının inanç kökenleri torrent indir pc

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz veya AMD FX-6350 @ 3.9 GHz veya eşdeğeri
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 6 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD R9 270 (Shader Model 5.0 veya üstü ile 2048 MB VRAM)
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 45 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2048 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core i7- 3770 @ 3.5 GHz veya AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD R9 280X (Shader Model 5.0 veya üstü ile 3GB VRAM)
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 45 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 3 GB

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...