Assassin’s Creed Revelations Torrentle Indir

5/5 - (1 vote)

Assassin’s Creed Indir

Bir oyunun özü Assassin’s Creed Revelations Free Download’ın bir suikastçının anahtarları almasına ve Knights Order Templar’ın Bizans İmparatorluğunu canlandırmasını önlemesine yardımcı olmaktır. Anahtarlar veya mühürler, bilginin depolandığı kütüphanede kapıları açar. Oyuncu yolda çok sayıda rakip ve engelle karşılaşır. Ana karakter Ezio, hedefe ulaşmasına yardımcı olacak önemli becerilere sahiptir.
Bu oyunda kahramanın parkuru çıkıntılara tutunmayı sağlayan özel bir bıçak sayesinde çok daha profesyonel. Silah da daha mükemmel. Sandıkları bulan kahraman çeşitli bombalar yaratabilir.
Oyun strateji unsurları vardır. Bölgeyi kazandıktan sonra, bir süre Tapınakçılardan korumak gerekir. Kahraman, zor durumlarda ona yardımcı olan çok keskin bir sezgiye sahiptir.
Oyunun grafikleri özel bir övgüyü hak ediyor. Her şey çok gerçekçi görünüyor ve en küçük ayrıntılar görülebilir. Ses de yüksek seviyede. Oyun, en baştan kaçırmaya izin vermeden taşır.

Assassin's Creed Revelations

Oyun Assassin Creed: Vahiy ücretsiz indirin. Web sitemizden Assassin’s Creed: Revelations torrent indirimi tüm kullanıcılara sunulmaktadır. Son zamanlarda çıktı ve Assassin’s Creed adlı bu dizinin en sonuncusu. Stüdyo ve iştirakleri Ubisoft’u temsil eden profesyonel geliştiricilerle uzun süre oyun ürünlerinin geliştirilmesi. Göreviniz, önceki bölümlerde bulunan kahramanların anısına yolculuğa katılacak. Bu bölümde, ilk bölümde size işkence eden soruların cevaplarını bulacaksınız. Ayrıca Altair’in hayatını nasıl tamamlayacağınızı ve daha fazlasını öğreneceksiniz. Bununla birlikte, sonraki bölümlerde açılması planlanan birçok tamamlanmamış şey var. Geliştiriciler, bu oyun serisi üzerinde çalışmaya devam edebileceklerini umuyorlar.

Karakteriniz, her zaman olduğu gibi, büyük şehirler Ezio’nun restorasyonu ile uğraşan sanatların hamisi olacak. Daha önce onu genç olarak görmüştük, bu bölümde, bizden önce yaşlı olarak ortaya çıktı. Farklı bir biçimde ortaya çıkacak ve beyaz kaput ve traşlı yüz yerine koyu renkli bir kıyafet görebilirsiniz ve yüzü korkunç bir sakal aldı. Ancak görünüşteki sert değişiklikler bile onun çevik kalmasını engellemez. Kahramanın olduğu silahların yanı sıra, yaratıcılar bir tabancanın cephaneliğine ekledi ve ona bomba atma yeteneği verdi. Konstantinopolis’te olaylar açılacak. Ana göreviniz Templar Düzeni’nin üstesinden gelmek ve yok etmek olacak. Buna ek olarak, Avrupa topraklarının kontrolü – ikinci işiniz.

Assassin’s Creed: Revelations  , Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan 2011 aksiyon-macera video oyunudur.  2010’un Assassin’s Creed: Brotherhood’ın doğrudan devamıolan Assassin’s Creed serisinin dördüncü büyük bölümüdür. ve ‘Ezio üçlemesi’nin üçüncü ve son bölümü. Oyun Kasım ve Aralık 2011’de Playstation 3, Xbox 360 ve Microsoft Windows’da piyasaya sürüldü.Parça, belgelendirilebilir olayların anekdotsal bir geçmişinde geçiyor ve sınırsız barış için savaşan Assassinler arasındaki yüzlerce yıllık savaşın ardından seçim ve kontrol yoluyla barış isteyen Tapınakçılar. Çevredeki hikaye 21. yüzyılda geçiyor ve Animus olarak bilinen bir makinenin kılavuzuyla 2012 son zamanlarını nasıl saptıracaklarını anlamak için öncüllerinin hatırlamalarını hatırlayan düzenleme kahramanı Desmond Miles’ı içeriyor. Assassins Creed Revelations PC Oyunu Bedava İndir.

Assassin's Creed Revelations

ElAmigos sürümü, oyun kurulumdan sonra zaten çatlamış (Theta veya Skidrow tarafından çatlak). 1.03 sürümüne güncellendi; DLC: Kayıp Arşiv, Impaler’in Hapishanesi Vlad, Mediterranean Traveller Harita Paketi, Atalar Karakter Paketi, Türk Suikastçı Zırh Kıyafeti, Brutus Kıyafeti Zırhı, Altair Deri Kıyafeti, Tatar yayı ve tabanca ve bombalar için silah kapasitesi yükseltmeleri. Çok oyunculu mod yok.

Özellikler RiP’a:
Bu Akella lisans dayanmaktadır-
Ses kalitesi% 100
Video kalitesi% 100
özel yükleyici
Ek Softa (DirectX, Visual C ++, Ubisoft Oyun Başlatıcısı (kurulum için gerekli))
tüm kayıt defteri bakımı
Oyunu masaüstündeki kısayol veya Başlat menüsü ile
başlatın Yaklaşık yükleme süresi 10 dakika (a, s)
Yama v 1.03

DLC:
Türk zırhı Ezio
Rob Altair
Brutus Zırhı
Mühimmat artışı
Zindan Vlad Dracula
Unutulmuş Arşiv Kayıp Arşiv
Çeşitli:
Oyun arşivlerine dokunulmadı
Kılavuz oyunda saklanır – ManualAssassin’s Creed.Revelations.pdf
silindi:
çok oyunculu, tüm diller Hariç, videodaki tüm parçalar hariç

Önemli – Koşu Oyunu: Oyuna
ilk başladığınızda giriş ve şifre isteyecektir, varsayılan giriş SKiDROW, herhangi bir şifre girişi (en az 6 karakter) değerinde, haç koyun Beni hatırla!

Assassin's Creed Revelations

Sistem gereksinimleri:
İşletim Sistemi: XP, Vista, 7
İşlemci: Core 2 Duo E4400 – 2,0 GHz veya Athlon64 X2 4000+ – 2,1 GHz
RAM: 1024 Mb 2048 Mb
Boş sabit disk alanı: 6737 MB
Ekran Kartı A: GeForce 8600 GTS veya Radeon HD2600XT, (256 MB), (Gölgelendirici Modeli 4.0)

Bu sayfada Assassin’s Creed Revelations torrent’i PC’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...