Assassin’s Creed 4 Black Flag Torrentle Indir

5/5 - (1 vote)

Assassin’s Creed 4 Black Flag Torrentle Indir

Olaylar Assassin’s Creed 4: Black Flag 1715’te gelişir. Korsanlar Karayipleri yönetir ve hatta her fırsatta yolsuzluk, açgözlülük ve vahşetin karşılandığı kendi Cumhuriyetlerini kurarlar. Tüm bu karmaşa arasında Edward Kenway adında cesur bir genç kaptanı seçebilirsin. Şöhret arzusu, Karasakal ile bile karşılaştırılabilir bir saygı kazandı, ancak aynı zamanda onu Suikastçılar ve Tapınakçılar arasındaki eski savaşa sürükledi. Korsanların inşa ettiği her şeyi yok edebilecek bir savaş. Bir suikastçı korsan rolünde Edward, adalar, şehirler, limanlar, balıkçı köyleri, gizli koylar, gemi enkazları, şeker tarlaları ve hatta yoğun ormanlar gibi 50’den fazla yeri ziyaret edecek. Bu bölgelerin hangisi ve hangi sırayla Edward’ı alır, sadece oyuncuya bağlıdır – geliştiriciler tamamen açık bir dünya sağlamıştır.

assassin's creed 4 siyah bayrak torrentle indir

Kara Bayrak hikayesi, ölümünden sonra Desmond Miles’ın vücuduna yapılan genetik araştırma ile bağlantılıdır. Bu, Abstergo Industries’in Animus’un yeni keşfedilen bulut bilişim yeteneklerini kullanarak genetik anılarını keşfetmeye devam etmesini sağladı. Şimdiki Tapınakçılar bir İlk Medeniyet yapısı arıyorlar ve Edward Kenway’in anılarını bulmak için kullanıyorlar. Abstergo’ya sızmak için gizli çalışan Hastings ve Rebecca Crane. Oyuncuyu öldürmeye çalışan John, Abstergo’nun güvenliği ile bunu yapmadan önce öldürülür, böylece Juno’yu hacklerden sorumlu olan olarak kabul eder. Roberts olarak Sage, Kenway’e Assassinlere  veya Tapınakçılara hiçbir görev  vermediğini ve bunun yerine amaçlarına ulaşmak için en iyi şansını temsil ettiğini düşünenleri kullanır.

Assassins Creed 4 Black Flag  2013 aksiyon ve macera video oyunudur. Ubisoft Monteral tarafından geliştirilmiştir  .  2013 yılında piyasaya sürüldü. Bu oyun, Eylül 2013’te Windows Mac OS için ve Kasım 2013’te Play Station için piyasaya sürüldü. Assassin creed 4, suikastçının creed yarışında altıncı seri. Assassin’s Creed 3 de 2012 sonunda piyasaya sürüldü. Assassins Creed 4 Black Flag PC Oyunu Bedava İndir.

Bu oyunda Havana, Nassau ve Kingston olmak üzere üç ana şehir var. Assassin’s Creed 4’ün ana karakteri Edward Kenway ve bu oyunda diğer bazı karakterler. Bu oyunu yayınladıktan bir veya iki ay sonra tüm dünyada popüler hale geldi.

Arsa, gerçek vesilelerle anekdotsal bir tarihte geçiyor ve sınırsız seçenekle barış için savaşan Assassinler ile kontrol yoluyla barış isteyen Tapınakçılar arasındaki yüzlerce yıllık savaştan sonra sürüyor. Çevredeki hikaye 21. yüzyılda geçiyor ve oyuncuyu bir Abstergo uzmanı olarak gösteriyor. Birincil hikaye, 18. yüzyıl Karayiplerinde, Korsanlığın Altın Çağı ortasında geçiyor ve Assassin Creed III kahramanı ve rakip Ratonhnhaké’nin büyükbabası ve babası, ton ve Haytham Kenway’i tek tek ele alıyor ve Assassin / Templar’ı keşfediyor çekişmeler. Bir Korsanlar Cumhuriyeti ideal dünyasının (İngiliz veya İspanyol idareciden muaf) gayretli temeli büyük bir komplo bileşenidir. Assassins Creed 4 Black Flag Son Derece Sıkıştırılmış PC Oyunu Ücretsiz İndir Tam Sürüm.

assassin's creed 4 siyah bayrak torrentle indir

Assassin’s Creed destanında korsanla dolu bir macera olan Assassin’s Creed IV: Black Flag’de açık denizlere yelken açın. Assassins tarafından eğitilmiş karizmatik ama acımasız bir korsan kaptanı Edward Kenway olun. Gemini, Jackdaw’a komuta et ve onu gören herkese korku sal. Jackdaw’ı, şimdiye kadar oluşturulan en çeşitli Assassin’s Creed dünyasını keşfetmek için dışarı çıkarken düşman gemileriyle savaşmak için gerekli mühimmat ve ekipmanla donatmak için yağmalayın ve yağmalayın.

minimum sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista SP veya Windows 7 SP1 veya Windows 8 (her ikisi de 32 / 64bit sürümleri)
 • İşlemci: Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz veya AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
 • RAM: Windows Vista için 2GB, Windows 7, Windows 8
 • Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 260 veya AMD Radeon HD 4870 (Shader Model 4.0 veya üstü ile 512MB VRAM)
 • DirectX: DirectX Haziran 2010 Yeniden Dağıtılabilir
 • Disk Alanı: 30GB
 • Ses: En son sürücülerle DirectX Uyumlu Ses Kartı
 • Çevre Birimleri: Windows uyumlu klavye ve fare gerekir, isteğe bağlı denetleyici

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 veya Windows 7 SP1 veya Windows 8 (her ikisi de 32 / 64bit sürümleri)
 • İşlemci: Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz veya AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz veya daha iyisi
 • RAM: 4 GB veya daha fazla
 • Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 470 veya AMD Radeon HD 5850 (Shader Model 5.0 ile 1024MB VRAM) veya daha iyisi

https://www.youtube.com/watch?v=FCkv7I_vRrE

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...