Assassin’s Creed 3 Torrentle Indir

5/5 - (1 vote)

Assassin’s Creed 3 Torrentle Indir

Bir önceki oyunun olaylarından kısa bir süre sonra, bir suikastçı “Connor Kenway” Amerikan düzenlenen devrimci savaşın ortasında. Bu savaş Connor’ın savaştığı savaş olmasa da, onu devrimci savaş olaylarıyla kesişen ve hem İngiliz hem de sömürge kamplarındaki Tapınakçılara ve Suikastçılara bağlayan kendi savaşıyla savaşıyor. Bütün bunlar suikastçılar ve Tapınakçılar arasındaki mahalleyi araştırıyor.

Assassin's Creed 3 Torrentle indir

Bu sefer Ubisoft eski Assassin’s Creed III’ün yeniden düzenlenmiş bir versiyonunu verdi. Ubisoft tarafından yayınlanan ve Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen yeniden düzenlenmiş bir versiyonuyla 29 Mart 2019’da yayınlanan bir aksiyon-macera oyunudur. Bu tek ve çok oyunculu oyun PlayStation 3, Nintendo Switch, Xbox 360, PlayStation 4, Wii U, Xbox One ve PC Oyunları için Microsoft Windows için yayınlandı. Oyunun hikayesi tarihe yer veriyor ve özgürlük ve barış için savaşan Assassinler arasındaki asırlık mücadeleleri takip ederken Tapınakçılar kontrol yoluyla barış istiyorlar. Oyuncunun çeşitli görevleri tamamlamak için parkour, stealth ve savaş kombinasyonunu kullandığı açık dünya bir oyundur. Oyun etkili görsel ve grafik efektlerle geliştirilmiştir. Oyuncu, oyunda birçok tarihi sırrı keşfeder ve bu da oyuncuyu heyecanlandırır. Oyuncunun kılıç, tabanca, tüfek ve diğer yerli silahlar gibi farklı silahları kullanmasına izin verilir. Oyuncu bu oyunda görevleri tamamlamak için doğal unsurları vardır.

Assassin’s Creed III, Ubisoft Montreal tarafından oluşturulan ve Ubisoft tarafından PlayStation 3, Xbox 360, Wii U ve Microsoft Windows için dağıtılan 2012 aksiyon-macera bilgisayar oyunudur. Assassin’s Creed düzenlemesinin beşinci gerçek kısmı ve 2011 Assassin’s Creed: Vahiylerin hemen devamıdır. Derivasyon, 30 Ekim 2012’de Kuzey Amerika’da başlayan PlayStation 3 ve Xbox 360 için dünya çapında tahliye edildi ve Kasım 2012’de Wii U ve Microsoft Windows taburcu edildi. Assassin’s Creed 3 PC Oyunu Ücretsiz İndirin.

Assassin's Creed 3 Torrentle indir

Assassin’s Creed III, oyuncunun farklı görevleri bitirmek için gizli, parkur ve savaşın bir karışımını kullandığı açık bir dünyada geçen üçüncü şahıs aksiyon macera oyunudur. Oyuncu üç karakterin bir kısmını saptırma süresi boyunca oynar. Temel karakter, 21. yüzyıl Suikastçısı Desmond Miles, 21 Aralık 2012’de Dünya’yı yükselen ve güneşe dayanan bir parlamadan koruyacak şaşırtıcı bir Prekürsör Kasası’nın ayrıcalıklı görüşlerini ortaya çıkarmaya çalışıyor. Animus’u, her ikisi de Amerikan Devrim Savaşı’nın sezonunda belirlenen bu düzenlemeler arasında oyuncunun kontrol ettiği seleflerinden ikisinin hatıralarını yaşamak için kullanıyor. Başlangıçta, hızla eğlencenin başlangıcına doğru oynanan, Vault bölgesini arayan bir İngiliz Templar olan Haytham Kenway.

Assassin’s Creed III oyunu Amerikan Devrimi çağında geçiyor. Bu oyunda, adalet için savaşan suikastçıları ve Özgür irade ile Barış sloganı nedeniyle gözlemleyebilirsiniz. Barışın güç ve komuta ile gelebileceğine inanan Tapınakçılara karşı savaşmaları gerekebilir. Bu maçta, gösteri kahramanı Desmond Miles, Animus makinesini kullanıyor ve ataların sonunu yeniden yaşıyor. Yeryüzünün 2012 kıyametini önlemek için geçmişi değiştirmeye çalışır. IGN tarafından Oyun İnceleme göz atın  .

Assassin’s Creed III’te, kahramanı doğuştan yarı Mohawk ve yarı İngiliz olan Connor olacak. Bu hikaye, İngiliz sömürgeciliğinin zirvede olduğu 18. yüzyılda geçiyor. Connor’ın suikast kabiliyetlerini, özgürlük elde etmek için ana akım insanları gerçekleştirmek için kullanması gerekebilir.  MAC için Assassins Creed Brotherhood’ı indirmek de mümkün.

Assassins Creed III üçüncü şahıs bakış açısı oyunudur ve oyunun ana nedeni Connor ve Desmond’un durumlarla savaşmak için yeteneklerini kullanmaktır. Bu oyunda birçok yan görev de mevcut olacak. Ayrıca çok oyunculu stile bir ek var. Tamamen bu maç özel bir hikaye ve aksiyon teknikleri kullanarak bu serinin mükemmel bir uzantısıdır, aksiyon sevgiliyseniz bu oyunu denemeniz gerekir.

Assassin's Creed 3 Torrentle indir

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz, AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: W7 SP1, W8.1, W10 (yalnızca 64bit)
 • VİDEO KARTI: Nvidia GeForce GTX 660, AMD Radeon R9 270X (Shader Model 5.0 ile 2GB VRAM)
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SES KARTI: En yeni sürücülerle DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 45 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2048 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2 GHz, AMD FX 8350 @ 4.0 GHz
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: W7 SP1, W8.1, W10 (yalnızca 64bit)
 • VİDEO KARTI: Nvidia GeForce GTX 770 (4GB) veya AMD Radeon R9 280X (3GB) veya daha iyisi
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SES KARTI: En yeni sürücülerle DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 45 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 3 GB

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...