Assassin’s Creed 2 Torrent

3.4/5 - (27 votes)

Assassin’s Creed 2 indir

Assassin’s Creed  2’nin hikayesi,  Desmond milleri Abstergo’dan kaçtıktan sonra devam ediyor ve bu da suikastçının güvenli evine yol açtı. 15. yüzyıldan kalma atası Ezio Auditore da Firenze’nin anılarına erişmeye çalışıyor. Daha sonra babasının ve erkek kardeşinin katillerine tanık oldu, bu yüzden suikastçı oldu ve onlardan intikam almak için harekete geçti. Çok daha fazla macera, heyecan ve aksiyon var.

fifa 15 torrentle indir

Gişe rekorları kıran aksiyon-macera oyunu ile gizli suikastçılar topluluğunun derinliklerine inin. Assassin’s Creed 2, bir Rönesans İtalya’sının bozulmamış ama acımasız ortamında geçen destansı bir aile, intikam ve komplo hikayesidir. Ezio, Leonardo da Vinci ile arkadaş oldu, Venedik’in en güçlü ailelerini ve girişimlerini Venedik suikastçıları olmayı öğrendiği Venedik kanalları boyunca yönetiyor. Bu oyun, ilk opusu müthiş bir başarı haline getiren çekirdek oyun deneyimini koruyor ve oyuncuları şaşırtacak ve meydan okuyacak yeni deneyimler sunuyor.

Assassin’s Creed II, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan 2009 aksiyon-macera video oyunudur.

Oyuncular ekran karakterini üçüncü şahıs bakış açısıyla doğrudan kontrol eder ve kamerayı kontrol ederek çevrelerinin 360 ° görüntülenmesini sağlar. Oyun, açık bir dünya ortamında oynanıyor ve oyuncunun Venedik, Floransa, Monteriggioni, Forli, San Gimignano, Roma (sadece Vatikan) ve Toskana gibi on beşinci yüzyılın sonlarında İtalya’nın çeşitli bölgelerinde serbestçe dolaşmasına izin veriyor. kırsal bölge. Assassin’s Creed’de aynı adı taşıyan makinenin yeni bir sürümü olan Animus 2.0, çeşitli oyun öğelerinde değişiklik ve eklemeler için oyun içi bağlam sunuyor. Oyuncunun karşılaştığı önemli yer işaretleri, karakterler ve hizmetler hakkında ek tarihsel bilgiler sağlayan bir veritabanı da mevcuttur. Sağlık sistemi daha dinamik hale getirildi,

Oyuncu artık suda yüzebilir ve Eagle Vision – belirli kişileri ve önemli noktaları tanımlama yeteneği – artık üçüncü şahıs görünümünde ve hareket halindeyken kullanılabilir.Oyunda, oyuncuya yaratarak yardımcı olan genç bir Leonardo da Vinci var Orijinal oyunun ana karakteri Altaïr’ın gelecekteki Assassinlerin analizi ve içgörüleri için geride bıraktığı çevrilmiş “Kodeks sayfalarından” yeni silahlar.Oyunda oyuncu Leonardo’nun uçan makinesini (Leonardo’nun gerçek yaşam planlarına dayanarak) kullanabilecektir. ) bir görev sırasında. Oyuncu ayrıca bir seviyedeki bir arabayı kontrol etme yeteneğine sahiptir ve gondolları sıralayabilir ve kasaba ve şehirler arasında kolayca bulunabilecekleri herhangi bir noktada ata binebilir. daha ayrıntılı ve derinlemesine yapılması; siviller bazen öksürür veya hapşırır. Ek olarak, oyuncu paralı askerler, nezaketler veya hırsızlar gibi farklı NPC grupları kiralayabilir; bu gruplar, korumalarla mücadele etmek, dikkatini dağıtmak veya cezbetmek için kullanılabilir. Oyuna gündüz ve gece döngüsü eklendi, oyuna günün belirli saatlerinde görev ve etkinliklerin yanı sıra oyuna daha fazla zaman kazandırıldı.

fifa 15 torrentle indir

NPC’lerle etkileşime girmenin birçok yolu vardır. Yere atılan para veya yere taşınan ve sonra yatırılan bir ceset, hem muhafızlar hem de köylüler için dikkat dağıtıcı olabilir. Ayrıca, bazıları diğerlerinden daha çevik veya daha güçlü olan ve bazıları Ezio’nun en son görüldüğü saklanma yerlerini aktif olarak arayacak birkaç farklı düşman türü vardır.

Savaş sistemi selefinden daha karmaşıktır ve silahsızken karşı saldırı kullanarak rakiplerini silahsızlandırır. Oyuncu bir düşmanın silahını çalarsa, anında düşmanı öldüren bir saldırı takip etmek mümkündür.Da Vinci, oyuncuya çift gizli bıçaklar, zehir bıçağı ve minyatür tekerlek kilidi ateşli silahı gibi özel silahlar sağlar. tümü Altaïr’ın Codex sayfalarında bulunan şemalara dayanmaktadır. Genel kılıçlar, çatal bıçaklar, mızraklar, baltalar ve hançerler, her şehirdeki satıcılardan satın alınabilir. Oyuncu ayrıca yerdeki herhangi bir silahı alabilir veya süpürgeler veya mızrağın yarısı gibi doğaçlama silahlar kullanabilir. Bu silahlar normal künt silahlar gibi kullanılır. Buna ek olarak, oyuncular villaları için sanat eseri satın alabilir, oyun ilerledikçe yeni zırh kazanabilir, hatta Ezio’nun kıyafetlerini bir dizi farklı renkle boyayabilir. Diğer ekipman, daha fazla fırlatma bıçağı ve ilaç taşımak için daha büyük torbalar içerir. Bir PSP’yi Assassin’s Creed: Bloodlines ile PS3’e bağlayarak altı ilave silah daha açılabilir.

Auditore ailesinin Monteriggioni’de bulunan kırsal villası, Ezio’nun merkezi olarak işlev görür: çevredeki mülk yükseltilebilir ve oyuncunun kullanımı için gelir elde edilebilir. Para birimi kullanmak için, tıp, zehir, silahlar, onarımlar, yükseltmeler, resimler ve giysi boyaları gibi ürünler satan satıcılarla birkaç çıkış noktası vardır. Bu mağazalar yenilendiğinde Ezio, sattıkları mallar üzerindeki mağazalarda indirim alır. Silah, zırh seti ve sanat eseri satın almak da villanın toplam değerinin artmasına katkıda bulunur ve Monteriggioni için daha fazla gelir yaratır.

fifa 15 torrentle indir

minimum sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Win Xp 32
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz / AMD Athlon 64 X2 Çift Çekirdekli 4000+
 • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 4550 veya NVIDIA GeForce 9500 GS
 • VRAM: 256 MB
 • Sistem Belleği: 1,5 GB RAM
 • Depolama: 8 GB Sabit disk alanı
 • DirectX 9 Uyumlu Grafik Kartı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Win Xp 32
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6750 2.66GHz / AMD Athlon 64 X2 Çift Çekirdekli 6000+
 • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 3870 veya NVIDIA GeForce 8800 GT
 • VRAM: 512 MB
 • Sistem Belleği: 3 GB RAM
 • Depolama: 8 GB Sabit disk alanı

https://www.youtube.com/watch?v=T_V_r3U_N8w

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...