Asphalt 8 Indir

Asphalt 8 Indir

Asphalt 8 Indir

Asphalt 8: Airborne  ,  2013’teki ilk sürümünden sonra inanılmaz bir başarı elde etmeyi başaran popüler akıllı telefon oyununun bir  PC sürümüdür. Gameloft tarafından geliştirilen  bu PC bağlantı noktası, çok çeşitli oyun bilgisayarı donanımları için ölüm anında optimizasyon özelliğine sahiptir. Daha yüksek işleme çözünürlüğü desteği, klavyeler ve oyun kumandaları için özelleştirilebilir girişler ve kesintisiz çevrimiçi oyun modları gibi PC oyuncuları tarafından övülen özellikler için destek. Asphalt serisinin

diğer tüm oyunlarında olduğu gibi , oyuncular çok çeşitli egzotik yarış arabalarını deneyimleyebilir. Bu özel oyunda, yalnızca gerçekçi yarış deneyimi sağlamakla  kalmayıp aynı zamanda çok sayıda rampanın kullanımıyla daha dikkatsiz sürüş tarzlarını teşvik eden dokuz heyecan verici pistte yarışılabilen, şaşırtıcı şekilde yeniden oluşturulmuş 47 süper arabadan (Ferrari ve Bugatti’den lisanslı modeller dahil) oluşan büyük bir garaj bulunur.  eğimler ve diğer dublör sürüş özellikleri. Sadece harika görsel ve performans yok edilebilirliği modellemesine sahip tüm arabalarla bu tür gösteriler sırasında arabalarınızı kolayca mahvedebileceğinizi unutmayın.

Pistler görsel olarak çeşitlidir ve yoğun şehir sokaklarından, açık alanlardan, geniş çöllerden, tarihi şehirlerden (Venedik) kıvrımlı ve tehlikeli karlı dağ yollarına kadar muhteşem yarış ortamlarını sergiler. Geleneksel yarışlara ek olarak,  Asphalt 8: Airborne  hem çevrimdışı hem de çevrimiçi mücadelelerde başka oyun modları da sunuyor.

Asfalt 8 İndir

Araçların yerleşik garajının ve parkurların kullanılabilirliğinin, daha modern oyun için oyun içi para biriminin satın alınmasını teşvik eden yerleşik mikro işlem sistemi kullanılarak önemli ölçüde genişletilebileceğini unutmamak önemlidir. 2020’nin başlarından itibaren, Asphalt 8 Airborne’un tamamen kilidi açılmış versiyonunda   220’den fazla araba, 16 farklı ortamda bulunan 40’tan fazla pist, Kariyer modunda 9 sezon ve 400’den fazla etkinlik ve çok daha fazlası bulunuyor. Asphalt 8: Airborne  bugün Windows 8.1 çalıştırabilen hemen hemen her bilgisayarda oynanabilir.

Asphalt 8: Airborne, bu daha da muhteşem yeni versiyonda çılgın arcade yarışçısının dönüşünü işaret ediyor. Yeni bir oyun motoru, arabalar ve ortamlar, karmaşık bir kariyer modu, aksiyon filmlerine layık çok oyunculu ve ağır çekim yarışları dahildir. Çok seveceksiniz!

9 devre üzerinde 47 araba

Bu 8 taksit  Asfalt serisi Gameloft yepyeni arabalı filosunun% 80’ini güncelleyerek yukarıda ve öteye gitti . Asphalt 8: Airborne’un meraklısı modelleri başlangıçta mevcut değil, ancak devreleri kazandıkça ve puan kazandıkça bunların kilidini açabilirsiniz (veya bu kadar uzun süre bekleyemezseniz para harcayabilirsiniz). Araçlar genel olarak çok iyi tasarlanmış ve orijinallerine sadık. Toplam 47 adede kadar toplayabilir ve bunları çeşitli renklerde yeniden boyayabilirsiniz.

Ortamlara gelince, Asphalt 8: Airborne sizi  Venedik, Londra, Barselona, ​​Tokyo ve Monako gibi şehirlerin yanı sıra Nevada çölü, Fransız Guyanası, İzlanda ve Alpler gibi daha kırsal ortamları içeren 9 yeni varış noktasına götürüyor.  . Rakiplerinize karşı kazanmanıza yardımcı olacak keşfedilecek gizli kısayollar var.

Asphalt 8, iyi bir oyun modu yelpazesi sunar. Bunlardan ilki ve en önemlisi,   180 etkinlikte sekiz yarış sezonu süren karmaşık bir kariyer modudur . Sırada   altı solo yarış türü (klasik, eleme, düello, ejeksiyon, enfeksiyon ve slalom) içeren hızlı bir yarış modu var. Ve son olarak, çevrimiçi olarak sekiz oyuncuya kadar oynayabileceğiniz çok oyunculu bir mod var, ancak  bunun en önemli özelliği hala yerel arkadaşlarınızla WiFi üzerinden oynamak . Bir sıralama sistemi, dünya sıralamanızı ve arkadaşlarınızla nasıl karşılaştırdığınızı gösterir.

Kesinlikle atari tarzı bir oyun

Asphalt 8: Airborne oyunu, önceki bölümlerde görülen arcade stilini koruyor. Hızınızı artırmak, kilometrelerce drift yapmak, yolu işaret eden öğeleri toplamak vb. İçin Nitro’yu kullanmaya devam edebilirsiniz. Asphalt 8: Airborne’daki büyük değişiklik , rayların etrafına dağılmış sıçrama tahtalarının eklenmesidir  . Bunlar, uçuş yapmanızı ve havada muhteşem gösteriler yapmanızı sağlar. Asphalt 8: Airborne kursları da havaya tırmanıyor, dolayısıyla Airborne adı da buradan geliyor.

Yeni grafik motoru ve etkili müzik

Grafiklere gelince, Asphalt 8: Airborne, oldukça etkileyici ayrıntılı evrenler ve aydınlatma efektleriyle eskisi kadar iyi ve daha da iyi. Yeni fizik motoru, rakiplerle çarpışmalar için yavaşlarken ve ekranda enkaz döndüğünde neler yapabileceğini gösteriyor.

Tek ihtiyacımız olan, Asphalt 8: Airborne’daki yarışların hızlı temposuna ayak uydurabilen müzik. Daha fazlasını söylemeyin: Yoldaki her şeyi parçalamak istemenizi sağlayacak, her biri bir öncekinden daha akılda kalan üç müzik türü vardır.

Asfalt geleneğini yaşatan bir oyun

Genel olarak, Asphalt 8: Airborne, önceki oyuna göre çok az değişti, aynı felsefe ve oynanışla öncekiyle aynı. Bu, tek gerçek değişiklikleri, ortamlar ve arabalar, daha muhteşem yavaş hareket ve pistin etrafında bulunan sıçrama tahtaları olarak bırakır.

Real Racing 3 ile birlikte mobil ve tablet kategorisindeki en iyi yarış oyunlarından biri olan Asphalt 8: Airborne, Asphalt ve arcade yarış oyunlarının hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak  . Asphalt 8: Airborne, birçok solo veya çok oyunculu yarışmaya katılırken saatlerce eğlenceyi garanti ediyor!

Artıları

  • Çok sayıda araç
  • 9 yeni varış noktası
  • Güzel grafikler ve oynaması eğlenceli
  • Çok

EKSİLERİ

  • V7’den bu yana gerçek oyun değişikliği yok
  • İyi arabalar zaman / para alır
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply