Ashampoo Burning Studio Indir

5/5 - (1 vote)

Ashampoo Burning Studio Indir

Ashampoo® Burning Studio FREE, hızlı ve sorunsuz disk yazıcınızdır. Burning Studio, verileri yazmak ve yedeklemek, müzik disklerini kopyalamak, ses diskleri oluşturmak veya MP4 dosyaları gibi mevcut videoları ve fotoğrafları Blu-ray’e yazmak ve çok daha fazlası için ihtiyacınız olan her şeyi içeren, zengin özelliklere sahip ve güvenilir bir yazma yazılımıdır! Sezgisel arayüzü ile program, hızlı bir şekilde harika sonuçlar elde edecek yeni başlayanlar için de idealdir.

Ashampoo Burning Studio 2020, CD, DVD ve Blu-ray diskler için güçlü bir disk yazma yazılımıdır. Yazılım, tüm kaydedilebilir disk türlerinin yanı sıra BDXL veya M-Disc gibi özel ortamlara da hızla dosya, ses ve video yazar. Yerleşik disk kopyalama, parça adlarını otomatik olarak algılar ve ses dosyalarını, ayrı ayrı tasarlanmış kapaklar ve kaplamalarla tamamlanmış özel ses disklerine kolayca dönüştürür. Çalma listeleri, istenen şarkı sırasına göre kolay çalma için ripleme sırasında otomatik olarak oluşturulabilir. Program ayrıca diskleri daha eski perakende oynatıcılarda veya araba radyolarında oynatılabilir hale getirmek için sonlandırabilir. Dahili disk yayılan, verileri tek bir diske sığamazsa otomatik olarak birden çok birime yayar. Bu, tüm fotoğrafı, belgeyi veya şarkı koleksiyonlarını diske yazdırmayı kolaylaştırır. Oluşturma ve tarama sırasında entegre görüntü ön izlemenin yanı sıra ISO ve CUE / BIN için mükemmel destek, özellikle sık disk görüntüsü kullanıcıları tarafından takdir edilecektir. Ashampoo Burning Studio 2020 ayrıca herhangi bir dosya türündeki verileri diske, flash sürücüye veya harici sabit diske kaydetmek için yedekleme özellikleri içerir. Tek tıkla yedekleme aracı, USB belleklerden veya tabletlerden harici dosyalar ile ilgilenir. Sürüm 2020, artık yüzey hasarının ağır olduğu disklerden veri kurtarmayı sağlamak için çizilmeye karşı korumayı da destekliyor.

Ashampoo Burning Studio Indir

Ashampoo Burning Studio FREE, multimedya  içeriğini CD’ler, DVD’ler ve Blu-ray diskler gibi optik depolama cihazlarına  aktarmak isteyenler için harika bir araçtır  . Bu paketin arkasındaki ana amaç,  ses parçalarını, videoları ve diğer verileri doğrudan ayrı bir diske yazmaktır . Birçok ücretsiz paket bu üçüncü taraf yazılımı tanımadığından Blu-ray desteği ek bir avantajdır. Bu uygulama eğlence amaçlı mükemmel olsa da , önemli verilerini yedeklemek isteyenler için akıllıca bir seçenektir  . Ashampoo, genel yazma yeteneklerinin yanı sıra, kullanıcıların hassas bilgileri parola ile şifrelenmiş verilerle donatmasını sağlar.  koruma. Bu, birden çok kişi tarafından erişilebilen sistemlere (örneğin, işyeri içinde) hoş bir eklemedir. Bir başka ilginç özellik ise,  ISO ve CUE / BIN gibi disk görüntü formatlarını destekleme yeteneği sayesinde DVD’leri dosya görüntülerine dönüştürmenin mümkün olmasıdır  .

Verileri kolaylıkla yazın

Desteklenen ortamlar arasında yeniden yazılabilir diskler dahil CD, DVD ve Blu-ray diskler ve maksimum çok yönlülük için özelleştirilebilir yazma ayarlarıyla bunları silme ve yeniden kullanma yeteneği bulunur.

Sınırsız müzik keyfi

Burning Studio FREE’de müzik severler için sunacak çok şey vardır: CD’ler kolayca kopyalanabilir ve manuel dosya adlandırma işleminden kaçınmak için otomatik şarkı ve albüm algılama ile sesleri çıkarılabilir. Çıktı formatları, çeşitli kalite ayarlarında MP3, WMA ve WAV’ı içerir.

Geleneksel ses CD’lerinin yanı sıra, ücretsiz yazılım ayrıca MP3 veya WMA dosyalarını saatlerce dinleme keyfi ile saatlerce diske yazar. Yerleşik normalleştirme, ses düzeyindeki farklılıkları gidermeye yardımcı olur ve entegre ses çalar, şarkılarınızı önceden önizlemek için mükemmeldir.

Filmleri kopyalayın ve yazdırın

Ashampoo® Burning Studio FREE ayrıca hazırlanmış bir klasörden HD ve Full HD filmler (720p ve 1080p) yazar. Video ve Süper Video CD’leri (VCD ve SVCD) oluşturmak da aynı derecede kolaydır. Doğal olarak, ücretsiz yazılım aynı zamanda CD’leri, DVD’leri ve Blu-ray diskleri sadece birkaç tıklamayla kopyalar.

Parola korumalı yedeklemeler

Program ayrıca verilerinizi güvenli bir şekilde saklamak için diske veya harici sürücülere yazmak ve depolamak için güçlü yedekleme teknolojisine de sahiptir. Yerleşik sıkıştırmalar dosya boyutlarını küçük tutmaya yardımcı olur ve parola koruması verilerinizin yanlış ellere düşmemesini sağlar. Yedekleme tek bir diske sığmayacak kadar büyük mü? Sorun değil, disk bölme, onu otomatik olarak birden çok diskte daha küçük bölümlere ayırır.

Görüntülerle rahatça çalışın

Özellikle profesyoneller sıklıkla ISO dosyaları gibi disk görüntüleriyle çalışır. Ashampoo® Burning Studio FREE, dosya görüntüleri oluşturmanın ve yakmanın rahat yoludur. Ashampoo’nun kendi ASHDISC formatının yanı sıra, ISO ve CUE / BIN de tamamen desteklenmektedir. Ashampoo® Burning Studio FREE ile CD’lerinizi, DVD’lerinizi ve Blu-ray’lerinizi görüntülere dönüştürün!

Ashampoo® Burning Studio FREE indirilebilir ve ücretsiz olarak kullanılabilir, her zaman garantilidir!

Daha fazla özellik – Burning Studio 21’e şimdi geçin

Disk kaydediciniz için en iyi programı edinin! Yeni Ashampoo Burning Studio 21, mükemmel bir yazma paketine doğru bir sonraki adımı atıyor. Çizilmeye karşı koruma, yüzeyleri ciddi şekilde çizildiğinde bile okunabilir kalan veri diskleri oluşturmanıza olanak sağlar! Yeni geçmiş özelliği, tüm kullanıcı değişiklikleri ve girdileri dahil olmak üzere en son 20 projeyi geri yükler. Kullanımı kolay video düzenleyici, kaliteli filmlere giden en hızlı yoldur ve araba radyosu modülü artık 1000’den fazla modeli desteklemektedir. Ve multimedya projeleriniz için çok sayıda yeni şablon, tema ve menülere ne dersiniz? Tüm zamanların en iyi Burning Studio’nun keyfini çıkarın!

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...