Arma 3 Apex Indir

4.7/5 - (12 votes)

Arma 3 Apex Indir

ARMA 3, Bohemia Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan açık dünya, gerçekçilik tabanlı, askeri taktik nişancı video oyunudur. Arma 3 Apex ile aktif olarak görev alın ve yepyeni bir savaş bölgesine konuşlandırın. Farklı coğrafi özellikleri ile Tanoa’nın Güney Pasifik ada takımadaları, her türlü muharebe operasyonu için yeni fırsatlar sunuyor. Hareket, atış ve takım çalışmasının gerçekten önemli olduğu Arma 3’ün taktiksel oyununa katılın ve düşmanca bir yabancı arazinin zorluklarının üstesinden gelmek için yeni araçlar, silahlar ve teçhizattan yararlanın. Apex genişlemesi, 15 yılı aşkın Arma gelişiminin zirvesini temsil eder. PC’deki en anlamlı oyun deneyimlerinden birinin tadını çıkarın; zor kazanılmış bir zaferin adrenalin acelesini hissedin, resmi ve oyuncu tarafından oluşturulan içeriklerle dolu sürekli gelişen bir platform keşfedin, ve dünyanın dört bir yanından yeni insanlarla tanışmak için binlerce Arma topluluk grubundan birine katılın. Otantik, açık ve çeşitli – bu PC’nin en iyi askeri oyunu. Arma 3 Apex’e hoş geldiniz!

Askeri simülatör unsurları ile taktik atıcı. Benzer AAA projelerinden olduğu gibi, bu oyundan çok sayıda aksiyon sahnesi, sürekli patlama ve atış beklemeyin. Bu oyun savaşın gerçekte ne olduğunu gösteriyor. En yaygın faaliyetler ormanlar boyunca veya bozkır boyunca kilometre yürüyüşleri, başarılı bir pozisyon seçimi, saldırıya hazırlıktır. Bu oyunda, midenizi rahat bir konuma sürün, ormanın çalılıklarındaki düşmanı arayın ve nadiren ama çok doğru ateş edin, çünkü her zaman sınırlı miktarda mühimmat olacaktır. Gerçek bir kavga böyle görünür – yorucu, tehlikeli ve uzun.

İlk yardım kitlerini ve otomatik sağlık iyileşmesini unutun, sadece küçük yaraları kolayca bandajlamanıza yardımcı olabilecek bandajlar vardır. Bir saha doktorunun zamanında yardımı olmadan, düşmanın ikinci vuruşu sizi son kontrol noktasına götürür.

Bu ayrıntılı bir savaş oyunudur ve gerçek savaşın ne olduğunu gösterir. Ayrıntıları ve gerçekçiliği takdir eden oyuncular kesinlikle beğenebilirler, ancak geri kalanı sıkıcı ve beceriksiz görünebilir. Böyle ayrıntılı bir askeri simülatörle ilgileniyor musunuz? Arma 3’ü incelenmek üzere web sitemizden indirebilirsiniz.

Arma 3 Apex İndir

Arma 3 Apex, takım çalışmasının başarının anahtarı olduğu bir oyundur. Hareketinizin ve zamanında çekiminizin günü sizin için kurtaracağı taktiksel bir oynanışa sahiptir. Bu düşman arazide, yeni tanıtılan araç ve silahların yardımıyla üstesinden gelinebilecek birçok zorlukla karşılaşacaksınız. ile  Apex eklenti Arma, 15 yıllık geliştirme deneyimini tek bir pakette birleştirdi ve sonuç hayranlık uyandıran bir oyundur. Bu oyunda yer alan silahlar, Tanoa’nın suç örgütü için LIM 85 Hafif Makineli Tüfek, AK-12 Saldırı Tüfeği, RPG-7 Launcher ve PM 9mm tabancadır. Öte yandan NATO kuvvetleri Çin tasarımlı CAR 95 ve SPAR 17 Nişancı Tüfeği ile donatılmış SPAR-16 Saldırı Tüfeği ile donatılmıştır. Bunun dışında NATO kuvvetleri NVG (Gece ​​Görüş Gözlüğü) sırt çantaları ve termal maskeleme üniformalarına sahipler. AI Invasion’ı da indirebilirsiniz.

Bohemya Interactive Arma 3’ün geliştirilmesinin ardında sıradan bir şey olduğundan şüphe yok. Arsa, 2030’lu yıllarda, NATO’nun Avrupa’da Büyüklük olarak bilinen Doğu Düşmanlarına karşı kurgusal askeri operasyonu sırasında gerçekleşir. Oyuncular NATO’nun farklı isyan protestoları ittifakı olan ve İran askeri komutanı tarafından yönetilen CSAT’ı ortadan kaldırmasına yardımcı olacaklar. Arma 3 Apex ücretsiz indir PC oyunu sadece olağanüstü arsa ve hikaye daha sunmak için çok daha fazlası var. Oyuncular ABD Ordusu Onbaşı Ben Kerry’nin kontrolünü ele geçirecek ve onu oyun boyunca yönetecek. Arma 3 Apex ücretsiz indir PC oyunu ilk missprotons, oyuncular kendi başlarına düşman hayatta kalmak zorunda kalacak, daha sonra dostu yedekleme gelecek. Diğer benzer Atış Oyunlarını da buradan indirebilirsiniz.

Her farklı arsa ve hikayeyi içeren oyun için toplam üç bölüm yayınlandı. Oyuncular, Arma 3 Apex’in genişletme paketlerini ve bölümlerini uygulama mağazasından ücretsiz olarak indirebilir. Dahası, oyuncular oyunda yedi farklı karakteri kontrol edebilir ve topluca bu yedi kahramana Arma Ünitesi denir. Benzer Açık Dünya Oyunlarını Buradan Ziyaret Edebilirsiniz. Oyuncular, Arma 3 Apex ücretsiz indir PC oyununda oyunda bulunan dört fraksiyondan biriyle oynamayı seçebilirler. Zues ve Krats, oyuna entegre edilen ve oyuncuların oyunun hikayesini ve hikayesini genişletmesine izin veren iki yeni kampanya modudur. Sonuç olarak, Arma 3 Apex olağanüstü bir aksiyon oyunudur.

Büyük bir askeri sanal alanda gerçek savaş oyununu deneyimleyin. Çok çeşitli tek ve çok oyunculu içerikler, 20’den fazla araç ve 40 silah ve içerik oluşturma için sınırsız fırsatlar kullanan bu PC’nin önde gelen askeri oyunudur. Otantik, çeşitli, açık – Arma 3 sizi savaşa gönderir. 290 km² Akdeniz ada arazisinde uzanan zengin, detaylı, açık dünya savaş alanında düşmanınızı yenin. Geniş şehirlerden inişli çıkışlı tepelere, tankınızı tozlu ovalarda buharla gezmek, yoğun ormanların üzerinde bir nakliye helikopteri uçurmak veya kayalık tepelerden asimetrik savaşlar yapmak, Altis ve Stratis adaları kendilerini en çok ödünç veren dinamik dünyalardır. çeşitli oyunlar.

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. (Eğer alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için – Arma 3 bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Apex v1.82 + TÜM DLC’s.zip Arma 3’e Özü” üzerine tıklayın  burada ).
 4. Arma 3 klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın.

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 SP1 (64bit)
 • İşlemci:  Intel Çift Çekirdekli 2.4 GHz veya AMD Çift Çekirdekli Athlon 2.5 GHz
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran Kartı NVIDIA GeForce 9800GT / AMD Radeon HD 5670 / Intel HD Graphics 4000, 512 MB VRAM ile
 • DirectX®:  10
 • Sabit Sürücü:  32 GB boş alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...