Ark Survival Evolved Torrent Indir

3/5 - (2 votes)

Ark Survival Evolved Torrent Indir

ARK Survival Evolved torrent pc’yi ücretsiz indirin. İgrodelov Wildcard stüdyosunun dinozorların insanlığa faydaları hakkında fikirlerini paylaşırsanız, ARK Survival Evolved oyuncak sadece sizin için yaratıldı. Eski dinozorların nesli tükendiğini ve insanların bunları tarımsal çalışma veya savaş gibi kendi amaçları için kullanabileceğini hayal edin. Zaten Haziran başından beri platformer erken erişim.

ark hayatta kalma evrimleşti torrent

 

İlgi çekici komplo. Gizemli adada garip, bilinmeyen biri olduğunuzu düşünün. Her yerde, erkekler ve kadınlar çıplak. Adanın kendi adı var – sesleri bir sığınak veya ark gibi çeviren ARK. Bu sadece oyun dünyası ARK Survival Evolved bir cennet dünyası değil. Ölüm burada kahramanı her fırsatta bekleyebilir, açlıktan ölmemeli ve yırtıcı bir av haline gelmemeli, yiyeceklere dikkat etmeli, avlanmalı, araştırma alanları yapmalı ve çok fazla işçiliğe sahip olmalısınız. hepsi – dinozorları evcilleştirmek için.

“Kayıp Dünya”, “Jurassic Park” ve “Dinotopia” gibi popüler filmleri ve tarih öncesi yaratıkların insanlara aktif olarak yardımcı olduğu birçok bilim kurgu kitabını düşünün. Bu ana entrika ARK Survival Evolved olduğunu. Hem gerçek hem de kurgusal olan altmış dinozor var. Uygulamada yaşayabileceğiniz her bir yaratık – pterodactyl üzerinde uçmak, Tyrannosaurus üzerinde koşmak veya brontosaurus’a yavaş bir yürüyüş yapmak. Evcil kertenkeleler herhangi bir amaç için kullanılabilir. Devler, muharebe görevleriyle mükemmel bir iş çıkarır ve farklı teknikler olarak hizmet eder.

Soru ortaya çıkıyor – dinozorlar arkadaşsa, o zaman kim düşman? Doğanın yarattığı tehlikeyi unutmayın, eleman ölümcül hasara neden olabilir. Ve yine de, adada yalnız değilsiniz, yerliler yabancılardan hoşlanmıyor ve hayatta kalma mücadelesinde agresif rakipler. Karada, havada, su yollarında birçok savaştan geçmelisiniz, tüm bunlar çeşitli dinozorların bolluğu sayesinde mümkün oldu. Ayrıca emrinizde yeterli sayıda silah – basit mızrak ve yaylar, otomatik tatar yayları, tüfekler ve hatta makineli tüfekler. Böyle bir cephanelik ile gerçekten tarih öncesi zamanlarda olup olmadığını düşünmeye değer mi? Bu gizemi, web sitemizin torrentinden ARK Survival Evolved’i indirmeye karar verirseniz, sadece bir durumda çözebilirsiniz.

ark hayatta kalma evrimleşti torrent

Ark: Survival Evolved (ΛRK olarak ayarlandı), Studio Wildcard tarafından  Instinct Games, Efecto Studios ve Virtual Basement ile ortak bir çaba ile yapılan bir aksiyon-macera hayatta kalma video oyunudur  . Ağustos 2017’de PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, OS X ve Linux için piyasaya sürüldü. Oyunda oyuncular, dolambaçlı dinozorlar ve diğer yaşlı hayvanlar, temel tehlikeler ve muhtemelen insan oyuncuları baltalayan bir adada mahsur kalmaya devam etmelidir. Ark Survival Tam Oyun Torrent indir.

Bu bölümler gezegende yapılabilir ve ayarlanabilir. Ark Survival Yüksek Sıkıştırılmış Video Oyunu Ücretsiz Torrent İndir Evrildi. Oyuncular, işbirliği ve kaynaklara sahip oldukları sürece herhangi bir yapıyı etkileyebilir; bölümler ve temeller ezildiğinde binanın yardımcı dikliği değiştirilir. Yapıları metalden etkilemek onları en yoğun hale getirir; sadece tinozorlar ve patlayıcılar metal yapılara zarar verebilir. Oyuncular benzer şekilde, oyunda, örneğin silahlar gibi şeyler yapmak için gerekli faydaları ve gelişmeleri sosyal olaylarla yapabilirler. Buna ek olarak, oyuncular silahlarını ortaklaştırabilir ve silahlarına iliştirebilirler. Ark Survival Bedava İndir Torrent PC Oyunu Son Derece Sıkıştırılmış Tam Sürüm.

ark hayatta kalma evrimleşti torrent

 

Çok oyunculu nasıl çalıştırılacağına ilişkin talimatlar:
Buharın yazık olmadığı bir hesabınız varsa (bloğu varsa), ilk öğe atlanacaktır.
1. Yeni bir Steam hesabı oluşturun.
Git ve «uzay yürüyüşü oyunu» nu ayarlayın. İsabet: WIN + R ve bir yazma satırı: steam: // install / 480
Bundan sonra, oyun kütüphanenizde görünmelidir.
2. Steam çalışıyorsa, kapatın ve C: \ Program Files (x86) \ Steam \
file klasörüne gidin \ packageinfo.vdf.backup içindeki perelinovyvaem dosyası \ appcache \ packageinfo.vdf (veya sadece ayrı bir klasöre kopyalayın) sonra kurtarmak).
Bundan sonra Steam’e girin, yeni bir paket oluşturmak için programinfo.vdf
3. Yine Steam’den çıkın ve AppID_Patch.exe dosyasını oyunun bulunduğu klasörden çalıştırın.
4. “Gözat” düğmesine basın ve sonra steam \ appcache \ packageinfo.vdf AppID dosyasının yolunu belirtin ve değeri 346110 olarak ayarlayın ve “Yama” ya basın.
5. ARKLauncher.exe oyun dosyasını başlatın, en alttaki tıklama gözatın ve oyunu yüklediğiniz klasörü seçin. (Örneğin: f: -Games-ARK Survival Evolved) İstemciyi Başlat – oyunu başlatır.
6. Ana menüden Join = gt; Filtre – Gayri resmi. Kullanılabilir bir sunucuya gittik.
7. Bir hata oluşursa boyunduruk başlamaz, 3-4 noktasını tekrarlayın. Bu başarısız olursa, yeni Steam hesabımı herhangi bir ücretsiz oyun ekleyin.
8. Önemli! Oyunun ardından, ana hesap Steam’in önünde, packageinfo.vdf dosyasını geri yükleyin.
Dikkat! Her şeyi talimatlara göre yapsanız bile, oyunun orada çalışacağını garanti edin! Sürümü güncellemek için sürekli güncellenen ve kapalı boşluklar.

Oyun başlamazsa:
“-culture = ru” oyun kısayolunda (tırnak işaretleri olmadan) başlatma seçeneklerini ayarlayın ve oyunu çalıştırın.
Yardımcı olmazsa, varsayılan olarak yalnızca Windows yerelleştirmesini kullanın!

Sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 – sadece 64 bit için!
  • İşlemci: 2 GHz Çift Çekirdekli 64 bit CPU
  • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
  • Sabit disk alanı: 20 GB
  • Ses cihazı: DirectX ile uyumlu
  • Ekran kartı: 1 GB Video RAM ile DirectX11 Uyumlu GPU
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...