ARC Welder Indir

5/5 - (1 vote)

ARC Welder Indir

Google kısa süre önce, Chrome OS kullanıyorsanız veya Chrome web tarayıcısını kullanıyorsanız Android uygulamalarını çalıştırmanıza olanak tanıyan bir ARC Welder Chrome uygulaması yayınladı.

Chrome için ARC veya App Runtime beta sürümündedir, bu nedenle hataları beklemeniz gerekir. Ayrıca, Google Play Store’dan uygulama yükleyemezsiniz. Bir Android uygulama paketine veya APK’ya veya bir ZIP dosyasında depolanmış bir Android uygulamasına ihtiyacınız var.

APK dosyalarını çalıştırmak için, önce bunları Internet’teki herhangi bir sayıda havuzdan birinden indirmeniz gerekir. İndirdikten sonra, bunları ARC Welder’a yükleyebilirsiniz ve (büyük “IF”) çalışırsa, test edin.

Denediğiniz uygulamaların hepsinin (veya herhangi birinin) çalışacağının veya kullanılabilir olacağının garantisi yoktur, ancak Chrome OS ve Chrome tarayıcısında da çalışan Android uygulamaları oluşturmak isteyen geliştiriciler için test etmek yararlıdır.

Geri kalanımız için, etrafta oynamak ve nasıl çalıştığını görmek eğlencelidir.

ARC Welder’ı Sisteminize Kurma

Sen edecek  Chrome Web Mağazası’nda ARC Kaynakçı bulmak . Başlamak için “Yükle” düğmesini tıklayın.

ARC Welder’ı Chrome uygulamalarınıza yüklemek için “Ekle” yi tıklayın.

Arc Welder uygulaması eklendiğinde, çalıştırmak için bazı APK’lar bulmanız gerekecektir. APK dosyalarını indirebileceğiniz birçok yer var. “APK” ile birlikte belirli uygulamaları aramayı deneyin.

Biraz bulduğunuzda Chrome’u, Chrome Uygulamalarınızı açın ve ARC Welder’ı başlatın.

İlk çalıştırdığınızda, APK’nın yazılabileceği bir dizin seçmeniz gerekir. “Seç” i tıklayın ve ardından mevcut bir konumu seçin veya yeni bir konum oluşturun.

Ardından, ilk APK’nızı yükleme zamanı. Başlamak için “APK’nızı ekleyin” i tıklayın.

APK dosyalarınızı kaydettiğiniz klasöre gidin ve birini seçin. Şimdi, yönlendirmeyi nasıl istediğiniz, eklemek istediğiniz herhangi bir meta veri vb.Gibi birkaç seçenek sunulacak.

Bunlardan herhangi biriyle uğraşmak istemiyorsanız endişelenmeyin, hepsini varsayılanlara bırakın ve “Uygulamayı Başlat” a tıklayın.

Yüklemeye çalıştığınız APK’ların çoğunun işe yaramayacağı ihtimali oldukça iyidir. Facebook ve Google Play’i yüklemeye çalıştık, ancak her ikisi de askıda gibi görünüyordu. Flappy Birds’e eski zamanlar için bir şans verdik, ama çöktü.

ARC Kaynakçı İndir

Chrome’a ​​bir Android uygulaması yüklerseniz, doğrudan buradan bir Chrome uygulaması olarak yüklenebilir. ARC Welder ile yüklemenize gerek yoktur.

Bununla birlikte, Android uygulamalarını, yalnızca daha doğal bir uyum gibi görünen Chrome OS’ye değil, Windows, OS X veya üzerinde Chrome tarayıcısı olan herhangi bir sisteme yükleyebilmek ilginçtir.

Mac’lerin oldukça büyük bir uygulama mağazası olmasına rağmen, aşırı geniş değildir ve Windows Mağazası uygulama platformu anemiktir ve sömürüye yatkındır. Bu nedenle, Chrome’da da çalışan daha fazla Android uygulamasının olması yararlı olabilir. Şu anda çok fazla yok, bu yüzden uygulama geliştiricilerinin bunu nereden aldıklarını görmemiz gerekecek.

Yorum yapmak veya soru sormak isterseniz, lütfen görüşlerinizi tartışma forumumuzda bırakın.

Android uygulamalarını masaüstü bilgisayarınızda çalıştırmanın birçok yolu vardır. ARC Welder, Chrome dosyalarını, bunları en kolay yol olan APK dosyalarını kullanarak doğrudan navigasyon cihazınızdan çalıştırmanıza izin veren bir uzantıdır.

Uzantı yüklendikten sonra, uygulama tarafından oluşturulan tüm geçici dosyaların saklanacağı bir klasör seçmeniz gerekir. Bundan sonra, cihazınıza önceden indirilmesi gereken uygulamayı çalıştırmak istediğiniz uygulamayı seçebilirsiniz. Bunu Google Play ile yapmak mümkün olmasa da, Uptodown’da tüm kataloğumuz Android tarafından kullanılan paketleme sistemi APK formatında mevcuttur. Dosya seçildikten sonra, uygulamanın boyutlandırmasını veya akıllı telefonda mı yoksa tablette mi çalışacağını belirten bilgisayar şekil faktörü gibi bazı parametreleri çalıştırmadan önce yapılandırabilirsiniz.

Uyumluluk listesi her yeni sürümde daha iyi hale gelir. Resimleri doğrudan PC’nizden yüklemenize izin veren bir uygulama olan Instagram ile çalışabilir, başka bir şekilde (veya en azından başka güvenli ve güvenli bir şekilde) yapamazsınız. Ayrıca, uygulama bir akıllı telefon kamerasıymış gibi kullanarak PC’nizden bir web kamerası gibi harici cihazları algılayabilir ve kullanabilir.

ARC Welder, masaüstü bilgisayarınızın ve Android’inizin işletim sistemlerini birleştirerek birçok kapıyı açabilen bir araçtır. Navigatörünüzün konforlu, entegre sistemini kullanarak Google’ın işletim sistemine özgü uygulamaları çalıştırmanıza olanak tanır. 

Bu nasıl kullanılır?

Uzantıyı yükledikten sonra, her uygulama tarafından oluşturulan Instagram veya WhatsApp gibi geçici dosyaları saklamak için bir klasör seçmeniz gerekir. Bir uygulamayı çalıştırabilmek için  daha önce APK’yı  bilgisayarınıza indirmeniz gerekir. Web sitemizde bir sürü APK bulabilirsiniz. Uygulamayı açmadan önce, taklit etmek istediğiniz telefonun belirli parametrelerini ayarlayabileceksiniz.

Alternatifler

Her ne kadar  ARC Kaynakçı  Android için en eksiksiz emülatör değil, bu kadar  sıkı bir nokta buradan çıkarabiliriz en basit bir  arada sırada olur. Biraz daha karmaşık ve daha uzun bir öğrenme süreci gerektirse de, diğer emülatörleri de bu sayfadan indirebilirsiniz.

  • BlueStacks.
  • Memu.
  • Nox App Player.
  • Andy.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...