Apowersoft Indir

5/5 - (1 vote)

Apowersoft Indir

Apowersoft Free Screen Recorder, kullanıcıların Windows PC ekranlarını kaydetmeleri için sağlam bir uygulamadır. Ses girişini (sistem sesi ve mikrofon sesi) seçebilir, basit ekran görüntüleri alabilir ve açıklama ekleyebilir, çizgiler ve oklar ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Kullanıcılar daha sonra kayıtları FTP veya YouTube aracılığıyla kaydedip yükleyebilir ve favori sosyal medya portallarında paylaşabilir.

Apowersoft Ücretsiz Ekran Kaydedici, temel bir ekran görüntüsü yakalama işlevine sahiptir ve ayrıca farklı kayıt seçeneklerine sahip gelişmiş özelliklere ve kullanıcıların programlanmış ekran kayıtlarını almalarına olanak tanıyan bir görev zamanlayıcıya sahiptir.

Apowersoft, kendisini Windows, Mac, Mobil ve internet platformları için multimedya uygulamaları geliştirmeye adamış bir yazılım şirketidir. Yazılım geliştirme esas olarak video, ses, grafik, görüntü, veri ve diğer tüm popüler dijital içeriği içerir. Apowersoft tarafından tasarlanan bazı yazılımlar tamamen açık kaynaklıdır ve ev kullanıcıları için ücretsizdir, diğerlerine ticari kullanım için küçük bir prim ödenmelidir. Birincil hedefimiz, dijital yaşam tarzını her seviyeden kullanıcı üzerinde etkilemektir. Tüm Apowersoft yazılımları sizi multimedya dosyalarını düzenleme, organize etme ve yönetme zahmetinden kurtarır. Sürekli olarak ürünlerimizi iyileştirmeye ve kullanıcıların deneyiminin eksiksiz ve eksiksiz olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Apowersoft’un günlük yaşamınızda, işinizde ve ders çalışmanızda iyi bir yardımcı olabileceğine inanılıyor.
Apowersoft İndir

Apowersoft Ücretsiz Ekran Kaydedici, PC ekranındaki her şeyi video olarak yakalamanızı sağlayan mükemmel bir ücretsiz ekran kayıt aracıdır.
Yalnızca 1280X720, 1920X1080 gibi standart çözünürlükleri veya iPhone 6s / 6s Plus gibi aygıtlar için diğer çözünürlükleri seçemezsiniz, aynı zamanda kayıt için belirli bir bölgeyi veya tam ekranı özelleştirebilirsiniz. Kayıt modlarının yanı sıra, videolar için ses girişi de seçebilirsiniz. Sistem sesi, mikrofon, hem sistem sesi hem de mikrofon vardır. İhtiyacınıza göre herhangi birini seçebilirsiniz. Dahası, oyunları, çevrimiçi sınıfları ve eğitimleri kaydetme rahatlığınız için bu araç, web kameranızı ekran videolarına kaydetme seçeneği sunar. Bu şekilde, insanlar ne söylediğinizi duyabilir, videoları izlerken yüz ifadelerinizi görebilir.

AppoSoft Free Screen Recorder, kullanıcıların ekrandaki her şeyi video olarak yakalayan Windows PC ekranlarını kaydetmeleri için harika bir ücretsiz ekran kayıt aracıdır. Ses girişlerini (sistem sesi ve mikrofon sesi) beğenebilir, basit ekran görüntüleri ve yorumlar alabilir, çizgiler ve oklar ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Standart Çözünürlükler 1280X720, 1920X1080 veya iPhone 6S / 6S Plus gibi araçlar için diğer çözünürlükleri seçmekle kalmaz, aynı zamanda kayıt için belirli bir bölgeyi veya tam ekranı özelleştirebilirsiniz. Kullanıcılar daha sonra kayıtları FTP veya YouTube üzerinden kaydedip yükleyebilir ve istenen sosyal medya portalında paylaşabilir.

Anahtar özellikler şunları içerir:

 

  • İnanılmaz derecede basit ekran kaydı.
  • Tüm ekranı veya özel bölgeyi kaydedin.
  • Çoklu ses modu desteği.
  • Ekran kaydı paylaşım desteği.
  • Kayıt süresinde sınır yok.
  • Web kamerası kayıtlarına izin verir.
  • Resim içinde resim kaydedin.

Apowersoft Ücretsiz Ekran Kaydedici, Windows PC’nizde bir dizi senaryo için kullanılabilir. Çok çeşitli içerikleri kaydedebilir ve video akışları, öğreticiler ve gösteriler, canlı sohbetler ve daha fazlasını oluşturmak için yerleşik düzenleme araçlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca MP4, WMV, FLV, MPEG, VOB, ASF ve GIF dahil olmak üzere ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde kaydedilmiş videoları çeşitli formatlarda dışa aktarabilirsiniz.

ApowerSoft Ücretsiz Ekran Kaydedici, kullanımı basit olmasına rağmen, PC ekranınızı kaydetmekten çok daha fazlasını yapar. Web kamerası kayıtlarını destekler ve hatta video kayıtlarınızın yanında ses yakalamasına da izin verir. Bu, videolarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için yüz kamerası veya resim içinde resim oluşturma yeteneğiniz olduğu anlamına gelir.

Genel olarak, Apowersoft Ücretsiz Ekran Kaydedici, kullanımı kolay ve ekran görüntüsü yakalama aracı ve ses girişini seçme yeteneği gibi birkaç yararlı özelliğe sahip harika bir ekran kayıt aracıdır. Uygulamanın kullanımı gerçekten çok kolay bir arayüze sahip ve acemi kullanıcılar bile düzen ve işlevlerle başa çıkabilecekler.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...