Apex Legends Indir

Apex Legends Indir

Apex Legends Indir

Ücretsiz sınıf tabanlı savaş video oyunu

Apex Legends,  Respawn Entertainment tarafından Şubat 2019’da piyasaya sürülen ücretsiz bir  oyun  royale oyunudur. Bu yaratıcı alanda, maçlar  birinci şahıs  nişancı perspektifinde tamamlanır. Bu giriş  çapraz platform  üzerinde başlık  Playstation  4,  Xbox  One ve  Windows PC  aracılığıyla  Menşe . Bu  çok oyunculu  oyunda toplam  60  oyuncu vardır; kullanıcılar diğer üç oyuncuya katılır ve diğer  üç kadroyu yenmek için bir takım oluşturur  .

Apex Legends kazanmak için ödeme yapıyor mu?

Apex Efsaneleri İndir

BR atıcı yarışması ücretsiz olmakla birlikte, insanlar Apex Coins için mikroişlemler yapabilirler  . Para birimi, Apex Paketlerinin oyun içi satın alımlarında kullanılabilir  : ganimet kutuları  . Kozmetik elemanlar bu teşebbüsten puanlanabilir: rozetler, afişler, karakter görünümleri, silahlar, vb. Bu tamamlayıcı parçaların vazgeçilmez bir etkisi olmadığı için Apex Legends  kazanmak için ödeme değildir .

Apex Efsanelerinin anlamı nedir?

Diğer  battle royale  oyunlarında olduğu gibi, oyunculara zarar veren yakın bir tehlike var. Düşmanların yanı sıra yarışmacılar Ring’in farkında olmalıdır  . Halka periyodik dalgalarla işgal eder ve ölümcül  hasara neden olabilir  . Apex Efsanelerinin amacı Yüzük ile teması önlemek   ve galip olmak için yarışmacıların varlığında hayatta kalmaktır.

Bu video oyunu tamamen  takım odaklı . Kahraman tabanlı bir sistem  uygulayan Apex Legends,  efsane olarak adlandırılan karakterlerden birini seçiyor  : Bangalore, Bloodhound, Kostik, Kripto, Cebelitarık, Yaşam Hattı, Loba, Mirage, Oktan, Pathfinder, Revenant, Wattson ve Wraith.

Efsanevi karakterlerin her birinin  üç  güçlü yeteneği vardır:  pasiftaktik ve  nihai . Yetenekler göz önüne alındığında, takım üyelerinin hangi efsaneleri  bir savaş grubuna birleştirdikleri konusunda stratejik olmaları gerekir  .

Pasif yeterlilik, efsanelerin eylemlerinin her zaman  aktif olmasını  ve   bir  bekleme süresi gerektirmemesini sağlar . Taktik yeteneklerin  hızlı bir şarj  süresi vardır, nihai kapasite ise  gücü geri kazanmak için en uzun süreyi  alır  .

Pasif yeteneklerin özellikleri Silah Kalkanı, Swift Mend, Tracker vb. İçerir. Taktik kategori için efsaneler Koruma Kubbesi, Kanca Kancası, Duman Başlatıcısı vb. .

Göstergeyi seçtikten sonra, üst araç çubuğundaki “Oynat” seçeneğine gidin. Sol alt köşede “Hazır” simgesinin üzerinde kullanıcıların seçmesi gereken bir kutu vardır; oyun modları  ortaya çıkacak:  DuosRange AtışApex oynasırada FersahEğitim ve  Trio . İstediğiniz deneyime dayanarak, hangi moda başlayacağınıza karar verin.

Apex Legends’in bir hikayesi var mı?

Hikaye  , diğer battle royale oyunlarında olduğu gibi bir açılan gemide başlar  . Oyuncular seçmek için haritayı görüntüleyebilirsiniz  yere  kara  sınır; haritaların  etkinlik  seviyeleri  sağ alt köşede  düşük kargaşa gösteren mavi renk ,  orta düzeyde bir eylemi gösteren  sarı ve   yüksek muhaliflerin yoğunluğuna denk gelen kırmızı renkle gösterilir .

Tahsis edilen ekipler içinde, ekibin  nereye ineceğini kontrol  eden  bir jumpmaster olacak  . Jumpmaster olmayan üyelerin solo bir  düşme  yapmak için takımla  bağlantılarını kesme seçeneği vardır  .

Tüm ekip uçağı birlikte inebilir  . Efsaneler havada uçuyor gibi, kullanıcılar olabilir  izlemek  onların  hızını  ve  yüksekliğini . Zaten etkinliğin ilk anlarında, Apex Legends topluluğu, skydive oturumunda benzersiz becerilerini geliştiriyor. Haritanın kenarlarına inmekten kaçınmak için, tüketicilerin pratik yapması ve deneyim kazanması gerekebilir.

Vb Bilgilendirici araçlar içerir harita üzerinde desteklenmiş olacak King’in Canyon, Dünyanın En Edge: Orada oynamak için birden haritalardır  sıcak bölgetedarik damla ,  ve  tedarik gemisi konsantre yağma alanlarıdır, ve  yeniden doğma işaret  etmek için kullanılır ortakları canlandırmak.

Apex Legends temel oynanışı

Oyun boyunca,  orta üst ekranda bir  pusula görünür. Yere düştükten sonra, yarışmacıların önce onları toplama olasılığını engellemek için silahları mümkün olduğunca çabuk toplayın. Orada  yapılmış yakın  ve  uzun menzilli  kullanılabilir çekim öğeler.

 Oyundaki efsanelere dişli sağlanmıştır: sırt çantası, gövde kalkanı, kask, yıkma kalkanı, vb. Farklı katmanlar, her ekipmanın sağladığı varlıklarla ilişkilidir:  OrtakNadirDestansı ve  Efsanevi . Ortak  beyaz , Nadir  mavi , Epik  mor ve Efsanevi  altın olarak tanımlanabilir .

Kask, diğer oyuncuların kafa vuruşlarına karşı sağlığı korur; kask kırılamaz. Gövde ve demonte kalkanlar, rakiplerin verdiği hasarı emerek benzer şekilde çalışır. Her bir  açıklama için envanter öğesi sayısında bir  sınır olduğundan, sırt çantası karakter için daha fazla envanter alanı açar.

Takım üyeleriyle iletişim kurmak için oyuncular   birbirlerine ping atıyorlar . Daha fazla mühimmat gerekiyorsa, envanteri bulun ve takıma ping atma isteğine dokunun. Ayrıca, topluluk önlerindeki yerlere bir hedefleme sistemi olarak ping atabilir  .

PUBG, Apex Legends’tan daha mı iyi?

Call of Duty Fortnite PlayerUnknown’s Battleground Overwatch ve  Titanfall 2  , Apex Legends ile karşılaştırılan popüler oyunlardır. PUBG,  oyunların en  canlısı . Fortnite ve Overwatch çizgi filmlere benziyor  . Call of Duty ve Fortnite oynamak ücretsizdir.

Gerçekçi ederken, PUBG yapar  maliyet  Overwatch ve birlikte oyuna para  aboneliğe dayalı  Titanfall 2. Yeniden doğma Eğlence geliştirilen başlığı  Titanfall -the orijinali ve 2- şeref madalyası ve  Yıldız Savaşları Jedi Apex Efsaneleri ile birlikte.

Crossplay çekim oyunu

İle  yaratıcı  henüz  gerçekçi  grafikler  savaş royale çekim oyunda, Apex Efsaneler toplum üyelerinin büyüyen kadrosunda çekiyor. Elektronik oyun,  takım içindeki üç kişiye  rakiplerini yenmek için yardım ediyor. Muzaffer olmak için, her efsanenin benzersiz kişiliğini anlayın ve dengeli bir takım geliştirin.

Ne var ne yok?

Apex Legends  sezon  güncellemeleri  yeni karakterler, haritalar vb. Getirir. ” Haberiçindeki üst araç çubuğundaki resmi web sitesinde oyun güncellemeleri bulunabilir. Bu sekmedeki tüm önceki ve en son güncellemelerin listesini bulun. Güncellemeler, revizyonun verimliliğini izlemek için belirli bir cihaza yönlendirilebilir.

Artıları

  • Oynaması ücretsiz
  • Takım odaklı
  • Fütüristik ama gerçekçi grafikler

EKSİLERİ

  • Ana silahlar silahlardır
  • Rakipler birbirlerini ses yoluyla kolayca bulabilirler
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply