APB Reloaded Indir

5/5 - (1 vote)

APB Reloaded Indir

APB: Reloaded  , mahkum orijinal All Points Bulletin’ın yeniden başlatılmış ücretsiz oynanabilen sürümüdür. Hala serbest dolaşan, şiddetli, çok oyunculu bir çevrimiçi oyun, ancak bazı alanlarda iyileştirildi. Tam olarak çevrimiçi GTA değil ve kusurları var, ancak APB: Reloaded denemeye değer.

APB: Reloaded (All Points Bulletin),  modern zamanın kurgusal şehri San Paro’da iki fraksiyondan oluşan, üç boyutlu çok oyunculu çevrimiçi üçüncü şahıs nişancı oyununu (MMOTPS) oynaması ücretsiz bir  oyundur ; adaleti güvence altına almak veya yasalara ve herhangi bir yolla muhalif gruplara aykırı hareket eden Çeteler olarak. Oyuncular her iki fraksiyona katılabilir ve ardından kendi özelleştirilmiş ekiplerini ve gruplarını oluşturarak şehir manzarasındaki sürekli savaşa katılabilirler.

Orijinal Grand Theft Auto (GTA) serisinin yaratıcısı tarafından tasarlanan Tüm Puanlar Bülteni (APB), oyuncuları nakit paranın kral, bölgenin saygı duyduğu, yaşayan, nefes alan bir şehre getiriyor. APB, oyunculara silahlarından, araçlarından ve kıyafetlerinden tavırlarına, müziklerine ve ortamlarına kadar nihai özelleştirme seçenekleri sunacak. Gerçek dünya gibi, San Paro da sürekli açık, çevrim dışı yok, kaçış yok ve oyuna girdikten sonra aksiyondan vazgeçme yok. Oyuncuların çatışmaları, yaratıcılıkları ve aranan ünlü statüleriyle aksiyonun ana odağı olduğu, yaşayan, nefes alan, sürekli gelişen bir dünyadır.

APB Reloaded  şimdi Steam’de mevcut ve yeni yayıncı Gamersfirst, 19 Aralık’tan önce başlayanlar için 10 günlük premium yükseltme paketi sunuyor. Bonuslar arasında özelleştirilebilir bir Joker SR315 Carbine tüfeği ve bir dizi XP ve oyun içi para buffları bulunuyor. tüm APB $ (oyun içi para birimi) kazançlarına% 125 bonus ve tüm Contact Standing (XP) kazançlarına% 90’a kadar bonus dahil.
Bonuslar 10 gün sürer ve oyun içinde kullanılır, daha fazla ayrıntı oyunun  Steam indirme sayfasında bulunabilir . APB Reloaded ayrıca 10 günlük ücretsiz premium yükseltme paketi olmadan doğrudan indirilebilir . APB Reloaded’ın piyasaya sürülmesi, orijinal APB – All Points Bülteninden sonra MMO için yeni bir başlangıca işaret ediyor  – geçen yıl başlatıldığında bir abonelik teklifi olarak yalnızca 79 gün sürdü. EA tarafından yayınlanan orijinal başlığın başarısızlığı, kısmen büyük beklentiler ve vasat incelemeler ve abone eksikliğiyle birlikte büyük bir bütçeden kaynaklanıyordu. Oyunculardan yeterli ilgi görmemesi, geçtiğimiz ay APB’yi piyasaya sürdükten sonra Ağustos ayında yönetime giren İskoçya merkezli geliştiricisi Realtime Worlds’ün kapanmasında da önemli bir rol oynadı.APB Reloaded, bir Uygulayıcı ya da Suçlu rolünü üstlendiğiniz, suçla harap olmuş bir şehirde geçiyor. Taraf seçiminiz, siz görevleri tamamladıkça ve oyun içi para birimi kazanmak ve yaptıklarınız karşılığında itibar puanları kazanmak için PvP savaşına katılırken size açık olan araçları, silahları ve özelleştirme seçeneklerini belirler. Oyun artık PC’de ücretsiz olarak oynanabilir.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...