AnyDesk Indir

5/5 - (1 vote)

AnyDesk Indir

AnyDesk Free Download sisteminizde mükemmel çalışması için gerekli tüm dosyaları içerir, yüklenen program tüm en son ve güncellenmiş dosyaları içerir, Windows’un uyumlu sürümleri için AnyDesk Free Download’ın tam çevrimdışı veya bağımsız sürümüdür, gönderinin sonunda bağlantıyı indirin.

AnyDesk Genel Bakış

AnyDesk, bir bilgisayara uzaktan erişmenin alternatif bir yolunu sağlamak ve uzaktan çeşitli dosya ve belgelerle çalışmanızı sağlamak için geliştirilmiş kapsamlı bir yazılım çözümüdür. Uzak masaüstünün nasıl olduğunu biliyorsunuz: yavaş ve sıkıcı. AnyDesk’in gelişimi için bir adım geri attık ve kendimize temel sorular sorduk. Uzak masaüstü nasıl çalışmalıdır? Modern bilgisayar donanımı ile neler yapılabilir? AnyDesk sıfırdan çığır açacak şekilde tasarlanmıştır. Özünde, grafiksel kullanıcı arabirimleri için özel olarak tasarlanmış yeni bir video codec bileşeni olan DeskRT bulunur. Bu yüzden AnyDesk bir adım önde. VNC Connect RealVNC Enterprise 6.4.1 sürümünü de indirebilirsiniz  .

AnyDesk Indir

AnyDesk piyasadaki en hızlı uzak masaüstü yazılımıdır. Mevcut uzak masaüstü yazılımı ile mümkün olmayan yeni kullanım senaryolarına ve uygulamalarına izin verir. Titan FTP Server Enterprise 2019’u da indirmek isteyebilirsiniz  .

AnyDesk’in Özellikleri 

Aşağıda AnyDesk 5.0.4 Free Download kurulumundan sonra yaşayabileceğiniz bazı şaşırtıcı özellikler vardır, lütfen unutmayın, özellikler değişebilir ve tamamen sisteminizin bunları destekleyip desteklemediğine bağlıdır.

Kare hızı

 • AnyDesk, yerel ağlar ve birçok internet bağlantısı üzerinden saniyede 60 kare aktarır. Bu, rakip tüm uzak masaüstü uygulamalarından çok daha fazlasıdır ve çoğu PC ekranı saniyede 60 kare hızında çalıştığından ekran hareketini mümkün olduğunca pürüzsüz hale getirir. AnyDesk sarsıntısız çalışmayı mümkün kılar.

Gecikme

 • Uzaktaki bir masaüstünde çalışmak için mümkün olan en düşük düzeydeki gecikme kritik öneme sahiptir. Gecikme süresi ne kadar düşük olursa, uzak PC girişinize o kadar hızlı yanıt verir. İnternet bağlantıları bir bilgisayardan diğerine veri aktarırken her zaman belirli bir gecikme sürdüğü için, AnyDesk’in faturaya mümkün olduğunca az katkıda bulunması çok önemlidir. Yerel ağlarda, AnyDesks gecikmesi 16 milisaniyenin altındadır ve artık algılanamaz.

Trafik

 • İnternet bağlantısı üzerinden uzak masaüstü yazılımı kullanılıyorsa, mümkün olan en yüksek bant genişliği verimliliği belirleyici faktördür. Bu özellikle UMTS gibi mobil bağlantılar için geçerlidir. AnyDesks bant genişliği verimliliği ofis görevlerini 100 kB / sn kullanılabilir bant genişliğinden akıcı bir şekilde gerçekleştirmeyi mümkün kılar. Ancak daha düşük bant genişliklerinde AnyDesk hala rakiplerinden çok daha iyi performans gösteriyor.

Giriş

 • Düşük güvenilirliği ve sıkıcı güvenlik duvarı yapılandırmalarını unutun. Kişisel bilgisayarınızı her yerden ve baş ağrısı olmadan kullanın. İster beş dakika ister beş saat olsun – AnyDesk’in orada olduğunu bile fark etmeyeceksiniz. Kişiselleştirilmiş AnyDesk-ID’niz, tüm uygulamalarınız, fotoğraflarınız, belgeleriniz ve dosyalarınızla masaüstünüzün anahtarıdır. Ve verileriniz ait olduğu yerde kalır. Sabit diskinizde ve başka hiçbir yerde.

İşbirliği

 • Yalnızca işbirliğini etkinleştirmek için şirket verilerinizi harici bir bulut hizmetine emanet etmekten kötü hissediyor musunuz? AnyDesk, tüm favori masaüstü uygulamalarınızla birlikte çalışmanıza olanak tanır. Her kullanıcı için bir fare imleci gibi özellikler, hangi mesafe olursa olsun takımınızı birbirine yapıştıracaktır. Akranlarınızı neyin önemli olduğuna yönlendirin; iletişim sorunları geçmişte kalır.

Yardım

 • Uzaktan desteğin eğlenceli olabileceğini biliyor muydunuz? AnyDesk uzaktan yönetim ve uzaktan destekten çok daha fazlasını yapabilir. Ancak bu, burada da parlayamayacağı anlamına gelmez. Gecikme ve düşük kare hızı böyle bir sıkıntı olabilir. Bu yüzden onlardan kurtulmayı seçtik. AnyDesk ile, bir iş arkadaşının yeni yazıcısını kurmak veya satış departmanı için bu yeni CRM aracını kurmak parkta bir yürüyüş.

Bir veya birkaç uzak bilgisayara hızlı bir şekilde bağlanın

 • Uygulama, evdeki PC’ye işten veya tersinden bağlanmanıza yardımcı olmayı amaçlayarak, ihtiyacınız olan belgelere istediğiniz zaman, belirli bir diskin güvenliğini bırakmadan kolayca erişmenizi sağlar. Bu nedenle, AnyDesk bir dosya paylaşım veya aktarım işlevi içermez.
 • Bununla birlikte, yardımcı program pano içeriğini iki makine arasında paylaşmanıza izin verir, böylece bilgileri birinden diğerine kopyalayıp yapıştırmanızı kolaylaştırır. Benzer şekilde, bağlandığınız bilgisayarın ekran görüntülerini alarak masaüstünüze PNG biçiminde kaydetmenizi sağlar.

AnyDesk için Sistem Gereksinimleri

AnyDesk 5.0.4 Free Download’u kurmadan önce, bilgisayarınızın önerilen veya minimum sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını bilmeniz gerekir:

Görüntülü reklamcılık (İstemci)

 • İyi performans için en az bir çift çekirdekli işlemci ve donanım hızlandırmalı video çıkışlı 2 GiB sistem belleği önerilir. Direct3D veya en az 32 MiB video belleğine sahip Direct Draw özellikli donanım bulunmalıdır.
 • AnyDesk, 1 GiB sistem belleği takılı bir görüntü görüntüler, ancak performans ciddi şekilde düşer.
 • Netbooklar genellikle maksimum oluşturma performansı sağlamak için çok yavaştır.
 • Tek işlemcili sistemlerde AnyDesk, sistem kaynaklarını korumak için otomatik olarak daha düşük kaliteli (piksel başına 16 bit) oluşturma moduna geçer.
 • Maksimum performans için AnyDesk’i tam ekran moduna geçirmeniz önemle tavsiye edilir.

Sunum (Sunucu)

 • Masaüstü görüntüsünü başka bir konuma sunmak için donanım gereksinimleri yapılandırmaya bağlıdır.
 • Normal modda saniyede 60 kare elde etmek için en az 1 GiB sistem RAM’li çift veya daha iyi dört çekirdekli işlemci önerilir. Windows’ta bir Aero masaüstü düzeni (donanım birleştirme) etkinleştirilmişse AnyDesk avantajlarından yararlanır.
 • Windows Terminal Server ve Windows XP’de yüklü bir ayna sürücüsü ile donanım gereksinimleri en düşük düzeydedir.
 • Yansıtma sürücüsünü diğer sistemlerde kullanmak için lütfen seçenekler sekmesindeki “Yansıtma Sürücüsünü Zorla” seçeneğini işaretleyin.
 • AnyDesk, tek çekirdekli bir işlemci ve 512 MiB sistem RAM’i kadar çalışacak

AnyDesk Teknik Kurulum Ayrıntıları

 • Yazılım Tam Adı:  AnyDesk 5.0.4
 • Kurulum Dosyası Adı:  PcWonderland.com_AnyDesk_5.zip
 • Boyut: 2.8 MB
 • Kurulum Türü:  Çevrimdışı Yükleyici / Tam Bağımsız Kurulum
 • Uyumluluk Mimarisi:  64Bit (x64) 32Bit (x86)

AnyDesk Ücretsiz İndirme

AnyDesk 5.0.4 Free Download programını başlatmak için aşağıdaki butona tıklayın. Bu tam çevrimdışı yükleyici ve AnyDesk 5.0.4 için bağımsız kurulumdur. Bu, uyumlu Windows sürümleriyle uyumlu olacaktır.

AnyDesk Nasıl Kurulur

 • Zip dosyasını WinRAR veya WinZip kullanarak veya varsayılan Windows komutuyla ayıklayın.
 • Yükleyici’yi açın ve şartları kabul edin ve ardından programı yükleyin.
 • Herhangi bir sorunuz varsa Talep Bölümünden yardım alabilirsiniz  .

AnyDesk Nasıl İndirilir

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın, bir sonraki sayfaya yönlendirileceksiniz.
 2. Bir sonraki sayfada indirme düğmesini almak için 10 saniye beklemeniz gerekiyor.
 3. İndirmeye başlamak için Şimdi indir düğmesine tıklayın.
 4. Web sitemizin keyfini çıkarın ve yer imlerine ekleyin, en son ve kaliteli indirmeler için günlük olarak bizi ziyaret edin.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...