Another Brick In The Mall Indir

Another Brick In The Mall Indir

5/5 - (1 vote)

Another Brick In The Mall Indir

Alışveriş Merkezindeki Başka Bir Tuğla – bir alışveriş merkezi olarak tüm kompleksin kurucusu olacağınız bir simülatör tarzında yeni bir oyundur. Yaratılışının tasarımına, yapımına ve geliştirilmesine katılacak gerçek bir işadamı olacağınızı söyleyebiliriz. İlk olarak, binaları inşa etmeye başlayın ve ardından benzersiz bir tasarım oluşturmak için hayal gücünüzü gönderin. İş bittikten sonra, taraftarların kendilerini rahat hissetmesi gereken ticaret katının düzenlemesini yapın. Burada birçok fırsatınız olacak, çünkü çeşitli eğlence merkezleri, kafeteryalar, restoranlar, sinemalar, bowling salonları ve süpermarketler açacaksınız. Burada tüm orijinal fikirlerinizi ortaya çıkarabilir ve bir dünya kültür kompleksi inşa edebilirsiniz. Başlangıçta, çok fazla kaynağınız olmayacak, ancak her şey doğru bir şekilde yapılırsa, eşyalarınızı genişletmek için yeterli para kazanabilirsiniz.

Mall’daki bir başka Brick, The Quadsphere tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir strateji simülasyon video oyunudur. Daha fazla para kazanmak için hedefler belirleyerek, yeni girişler satın alarak ve işçilerin inşa ettikleri hızı sınırlayarak saatlerce oynanabilirlik sağlar. Oyun ilk kez 4 Kasım 2016’da Microsoft Windows için buhar web sitesi aracılığıyla erken erişim yayınlandı.

Alışveriş merkezinde başka bir tuğla indir

Dev bir alışveriş merkezi tasarlayın, inşa edin ve yönetin. Açık dükkanlar, süpermarketler, restoranlar, sinema salonları, bovling salonları ve daha fazlası. İş için en iyi personeli işe alın ve yönetin ve değer verdikleri her şey için müşterilerinize süt sağlayın!

Mall torrent PC’de Another Brick’i ücretsiz indirin. Kalite yöneticilerini göstermek ve büyük işlere zorlamak istiyorsanız, web sitemizi kullanarak Mall torrent’deki Another Brick’i ücretsiz indirdiğinizden emin olun. Parlak proje sayesinde potansiyelinize garanti edilir. Şimdi işinize başlayın! Değişen karmaşıklığa sahip nesneler yaratarak sanal alanı fethedeceksiniz. Küçük dükkanlar ve otopark, her türlü tesis, gelir geliştirme gücünüzde. Adım adım, büyük kar dünyasında rahat edersiniz ve büyük alışveriş alanlarının, eğlence merkezlerinin ve hipermarketlerin sahibi olabilirsiniz. Bunu yapmak için, kaynakları yönetmeyi, lojistik ve fiyat kontrollerine, işe alım ve denetime katılmayı öğrenmesi gerekir. Rahatlamak, çünkü çok şey yapacak! Başarılı olmak için, iş geliştirme yatırım için gerekli kar. Performansı artıran çeşitli nesneler oluşturabileceğiniz mevcut alanı iyi bir şekilde kullanabileceksiniz. Ancak rahatlamayın – şirketiniz büyüdükçe, faaliyetleri izlemek daha zordur. Büyük yükler ve beklenmedik dönüşler için hazırlıklı olun. Size ancak bu kadar zor bir girişimde iyi şanslar diliyoruz.

sistem gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi:  Windows 7 SP1 / 8.1 / 10
İşlemci:  4 iş parçacığı özellikli CPU (Core i3 veya eşdeğeri) @ 2.2GHz
Bellek:  2 GB RAM
Grafikler:  GeForce GT 640, GT 750M veya eşdeğeri 2GB bellekli
DirectX:  Sürüm 9.0c
Depolama :  300 MB kullanılabilir alan
Ek Notlar:  1280×720 ekran.

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi:  Windows 10
İşlemci:  8 iş parçacığı özellikli CPU (Core i7, Ryzen 5 veya eşdeğeri) @ 3.0GHz
Bellek:  4 GB RAM
Grafikler:  GeForce GTX 750 veya eşdeğeri 2GB bellekli
DirectX:  Sürüm 9.0c
Depolama:  300 MB kullanılabilir alan
İlave Notlar:  1920×1080 ekran

Alışveriş merkezinde bir tuğla indir  özellikleri:

 • Merkezinizi sıfırdan tasarlayın ve inşa edin. Her yol, park, duvar, yer karosu, kapı, raf, bitki için siz sorumlusunuz. Onları en uygun şekilde veya beğeninize göre düzenleyin ve benzersiz bir alışveriş imparatorluğu yaratın.
 • Binlerce karakter ve araç, bu karınca kolonisi hissi için ekranda simüle ediliyor.
 • Yeteneklerinin işe uygun olduğundan emin olarak personelinizi bir adaylar panelinden işe alın.
 • Kuyrukları kısa tutmak, rafları stoklamak ve yerleri temiz tutmak için iş gücünüzü verimli bir şekilde konuşlandırın.
 • Müşterilerinizi mutlu ve memnun tutun. Memnun olmayan müşteriler yarın geri dönmeyecek ve öfkeli müşteriler kötü kokacak ve itibarınızı zedeleyecektir.
 • Daha fazla müşteri çekmek için temel ürünler satmak ve dürtü alımlarını tetiklemek için istek ve bağımlılıklarını avlamak.
 • Girişiminize sınırlı fonlarla başlayarak, sorumlu muhasebe başarınız için çok önemlidir. İlk işinizi açın, kârınızı artırın, kredileri çıkarın ve aşamalı olarak genişletin.
 • Veya sanal alan modunda oynayın ve dikkatsizce sonsuz paranızı harcayın: “Bu sizin dünyanız.”

AVM’DE BAŞKA BİR TUĞLA İNDİRME VE YÜKLEME

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Bir başka Brick alışveriş merkezinde indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “AnotherBrick.in.the.Mall.v0.19.1.zip” e tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız. buraya gel  ).
 4. Mall In Another Brick klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız DirectX’i yüklediğinizden emin olun.DİKKAT : ANTIVIRUS’UNUZU DEVRE DIŞI BIRAKMADIĞINIZDAN EMİN OLUN. BU SİTEDE TÜM İNDİR DOSYALARI% 100 TEMİZ, NE NORTON, AVG, MCAFEE, VB…

Leave a Reply