Anno 1404 Indir

5/5 - (1 vote)

Anno 1404 Indir

Kuzey Amerika’da Şafak Keşfi olarak bilinen Anno 1404, Anno serisinin bir parçası olan gerçek zamanlı strateji unsurlarına sahip bir şehir kurma ve ekonomik simülasyon oyunudur. menşei, AI oyuncularını bir kenara bırakır ve yönetir. Oyuncu adaları kolonize etmeli, yerleşim planları yapmalı, vatandaşlarının ihtiyaçlarını karşılamak için fabrikalar ve çiftlikler kurmalı, AI oyuncularıyla diplomatik ilişkiler kurmalı ve başkalarıyla deniz ve kara savaşına katılmalıdır. bina ayarı ”anlamında anıtlar, yani Gotik bir katedral ve bir Arap camisi inşa ediliyor. Bu anıtların yapım aşamaları, inşaata devam etmek için yerine getirilmesi gereken belirli ön koşullara bağlıdır. Oyuncunun ayrıca böyle bir projeye başlayabilmesi için yapı malzemelerini stoklaması gerekir. Katedralin yapım süreci, 1404’ün selefi Anno 1701’de gösterilen kale / saray (ve Asya Ejderha Tapınağı) özelliğine çok benziyor.

Anno 1404, savaş ve imparatorluk inşa etmekten çok ekonomi ve kaynak yönetimine odaklanan gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.

Anno 1404’ü ilk oynadığınızda, sevimli yarı animasyonlu resim stili tanıtımı gerçekten bir izlenim bırakıyor. Oyunun kendisi de güzel animasyonlu, ayrıntılı ve genellikle etkileyici. Bir yerleşimi yakınlaştırın ve çok fazla ayrıntı ve etkinlik var. Eğer ortaçağ yaşamı ile ilgileniyorsanız, bunu seveceksiniz.

Yıl 1404 İndir

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...