Animasyon Yazılımı İndir

5/5 - (1 vote)

Animasyon Yazılımı İndir

Ücretsiz ve Kullanımı Basit

Bir kuruş ödemeden harika  çizgi film animasyon yazılımına  kolayca sahip olabilirsiniz. Bütçe konusunda endişelenmenize gerek kalmadan, operasyonel konu hakkında da özgür hissedebilirsiniz. Animiz, şablonlar, arka planlar, resimler, animasyonlu karakterler, animasyon efektleri ve daha fazlasını içeren tonlarca önceden tasarlanmış malzeme sunar. Herkes bu çizgi film animasyon yazılımını akıllıca uygulayabilir. Güçlü sürükle ve bırak işlevi ile profesyonel videonuzu kolayca yapın ve birden çok formatta yayınlayın.

Özel Kişiselleştirmenizi Yapın

Çizgi film animasyon videonuzun taçtan öne çıkmasını ister misiniz? Animiz size şans veriyor. Videonuzdaki neredeyse her şey kendi başınıza yapılabilir. Göz kamaştırıcı malzeme kitaplığıyla yaratıcı düşüncenizi ifade edin. Tüm parçaları bir araya getirerek harika bir çalışma yapın. Karikatür animasyon videonuzu kazandığınız operasyonun altına alın. Son çizgi film animasyon videosu müzik, animasyonlu karakterler, animasyon efektleri, güzel arka plan, animasyonlu sahneler ve diğer multimedya içermelidir. Animasyonlu video, izleyicilerinizi kesinlikle şaşırtacak.

Animasyon Yazılımı İndir

İnanılmaz Altyazı ve Kayıt

Aslında, başarılı bir animasyon videosunda olduğu gibi, altyazı ve kayıt videonuzda önemli bir rol oynar. Okunabilirliği ve anlaşılırlığı artırmak, altyazı ve kayıt, animasyon videonuzu kolayca güzelleştirebilir. Elbette Animiz’e altyazı ve kayıt eklemek oldukça basit. Sadece Zaman Çizelgesi ile istediğiniz gibi altyazı ve seslendirme ekleyebilirsiniz. Ek olarak, video içeriklerinize ayak uydurmak için her sahnede eşzamanlı olarak oynatılmasını sağlayın. Bu ayrıntılı düzenlemelerle izleyicilerinizi şaşırtın.

Çeşitli Animasyon Efektleri

Tasarım beceriniz yok mu? Animasyon oluşturma deneyimi yok mu? Animiz, güçlü animasyon efektleri size yardımcı olur. Sizin için 300’den fazla muhteşem animasyon efekti mevcuttur. Videonuzu seçin ve uygulayın. Ne görürsen onu alırsın. Giriş, vurgu ve çıkış efektlerinin kombinasyonu ile kendi animasyonunuzu kolayca oluşturun. Sadece bu değil, sahneleriniz için videonuzun akıcılığını ve çekiciliğini artıran çeşitli geçiş animasyon efektleri vardır.

Animasyonlu bir çizgi film videosu oluşturmak için 5 adım

Aşama 1

Çizgi film animasyon videosu yapmanın başlangıcı olarak bir Animiz hesabı edinin

Adım 2

Ücretsiz olarak boş bir Animiz projesi oluşturun veya boş bir projeden başlayın

Aşama 3

Çizgi film animasyon videonuzu multimedya ve animasyonla özelleştirin

4. Adım

İlgi çekici altyazı ve kayıt ile videoyu güzelleştirin

Adım 5

Animasyon videosu veya GIF olarak yayınlayın ve etrafta paylaşın

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...