Animal Rescue Indir

5/5 - (1 vote)

Animal Rescue Indir

Akıllı telefonlarınızdaki ve Facebook’taki tüm destan macerasının yapımcıları sevimli domuz yavruları, tavşanlar ve yavru köpeklerle geliyor! Pet Rescue Saga, evcil hayvanları kötü Pet Snatchers’tan kurtarmak için aynı renk bloklarıyla eşleşen bir başka renkli eğlenceli oyundur. Neden  PC Windows 7/8 veya Mac için Pet Rescue Saga’yı indirmiyorsunuz ? Andy Android emülatörü, işleri çok basit adımlarla devam ettirecek. Google Play aracılığıyla aynı Android işletim sistemi özelliklerini alacaksınız. Andy’yi Mac’inize veya PC’nize yükleyin ve aynı anda senkronize etmek için Google hesabınızla oturum açın. Yoğun grafik ekran, daha büyük ekranlarda kesinlikle çok daha keyifli olacaktır. Renkli boya kaplarının ve bombaların patladığını görmek, muhteşem görüntüler ve sesler getiriyor. Henüz bunu duymadıysanız, size biraz daha anlatalım.

Yepyeni bölümler, ara sıra güncellemelerle birlikte gelir. Karlar Ülkesi Kalesi’ne giden kar fırtınalarında cesaret etmek, King’s Pet Rescue Saga’nın en son güncellemesinin tadını çıkarmanın eğlenceli ve yeni yollarını getiriyor! Gizemli buz kalesini çevreleyen engelleri aşmak için 15 yeni aşama var. Bir dahaki sefere cep telefonunuz üzerinden PC’de oynamayı seçtiğinizde cihazlar arasında senkronizasyon sorun olmayacak. Andy, seçeneklerinizi Apple bilgisayarınızı Android uygulamaları için kullanmaya zorlayan duvarları yıkan açık bir işletim sistemidir. Google’ın bulut depolama alanı, PC Windows 7/8 veya Mac için Pet Rescue Saga’yı indirdiğinizde bu dosyaların erişilebilir olmasını sağlar  . Android emülatörü, Mac OSX, Windows 7/8 ve tam Android UI için masaüstü desteği ile donatılmıştır.

Mutlak gerçeklik

King, bulmaca mücadelesine sahip uygulamalar geliştirmede üstünlük sağlıyor. Candy Crush Saga’nın ve onu takip eden diğerlerinin şekerli ikramı, oyun topluluğunda büyük beğeni topladı. Her oyun, zamanı aşan tanıdık mekanikler ve birlikte gelen yeni uygulamalarla birlikte gelir. Her yeni güncelleme için, geri kalanını gölgede bırakan çok daha iyi bir ses ve görsel performans bekleyin. Google Play Store üzerinden mobil dünyayı vuran ünlü destan dizisinin yapımcılarından en son güncellemeleri alın!

Animal Rescue Indir

 Yeni hükümdarı selamla

Andy, diğer tüm Android öykünücüler üstünlüğünü geride bırakacak modern bir teknolojidir. Amacı, herkesin en sevdiği uygulamaları herhangi bir cihazda oynamasını kolaylaştırmak ve kolaylaştırmaktır. Sonuçta, akıllı telefonlarda oyun oynamanın, üretkenlik seviyenizi sınırladığı için dezavantajları vardır. Sınırlı depolama alanı ve pil gücüne rağmen, mobil cihazınızdaki bu küçük grafikler muhtemelen net görüşünüze zarar veriyor, değil mi? Güvenilir sabit sürücü ve masaüstü bilgisayarların sınırsız gücü, şaşırtıcı derecede bağımlılık yaratan oyun uygulamalarınızı çalıştırmak için hala en iyi oyun konsoludur. Ne zaman  PC, Windows 08/07 veya Mac için Pet Rescue Saga indirmek , iş ve eğlence arasında çoklu görev için daha fazla zamana sahip olacaktır. Andy’nin dinamik özellikleri şunlardır:

  • OpenGL Donanım Desteği
  • ARM Desteği
  • X86 yerel uygulamaları
  • Çoklu dokunma desteği

Çözülme

Muhtemelen zaten yüklü olan iletişim için süper kullanışlı uygulamalar olduğu için hayatınız cep telefonunuzun etrafında döner. Anında özçekim paylaşımı için Snapchat, mobil mesajlaşma ve arama için bir Whatsapp ve Viber var. Facebook’unuzdan bahsetmiyorum bile! Peki, endişelenme! Andy, masaüstünüzde Pet Rescue Saga oynarken çevrelerinizle iletişim halinde kalmanızı sağlar. Dahası, puanlarınız ve başarılarınız dakikası dakikasına senkronize edilir, böylece aileniz ve arkadaşlarınız arasında her türlü zorluğa göğüs gerebilirsiniz. Sen edebilirsiniz  PC, Windows 08/07 ve Mac Pet Rescue Saga indirmek  ve oynamak ise tüm iletişim hatları açık tutun. Andy, mikrofon ve kameraların sensörlerle birlikte çalışması için entegre bir teknolojiye sahiptir.

Masaüstünüzü Andy OS öykünücüsü kurulu olarak bir sonraki kullanışınızda, oyun deneyiminiz ve sosyal yaşamınız optimum avantajda olacaktır. Ayrıca, en yüksek standartları aşan çeşitli özelliklerle birlikte geldiği için daha fazla özgürlük ve daha fazla olasılık elde edersiniz. Telefonlarınızın bir denetleyici olarak çalışmasını ikiye katlayabileceğini kim düşünebilir? Diğer işleri yapan işlevsel bir joystick’e sahip olmak gibi. Denemek için sabırsızlanıyor musunuz? Aşağıdaki adımları takip et:

Adım 1: Andy’yi indirin ve  yükleyin . BIOS ayarlarında Sanallaştırmanın etkinleştirildiğinden ve ayrıca bilgisayarınızda en son video sürücülerinin kurulu olduğundan emin olun. Burada nasıl ilerleyeceğinize dair kullanışlı kılavuza ve ayrıca  daha fazla yardıma ihtiyaç duyulan durumlarda bir Facebook destek grubuna göz atabilirsiniz  .

Adım 2: Andy’yi açın ve kayıt prosedürünü tamamlayın ve kullanıcının bir Google hesabı olması durumunda, aynısı kullanılabilir.

Adım 3: Google Play’i açın ve Pet Rescue Saga’yı arayın ve talimatları izleyerek kurun.

Adım 4: Kurulduktan sonra, Pet Rescue Saga uygulaması kullanıma hazırdır ve kullanıcı artık bu uygulamanın tüm çekici özelliklerini bilgisayardan kullanabilir.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...