Among The Sleep Indir

Among The Sleep Indir

Among The Sleep Indir

Eşsiz ve Korkunç Korku – Uyku Arasında

Hayatta kalma korku oyunları sürekli popülerdir ve çok sayıda nadiren yenidir. Uyku arasında bir bükülme ile tamamen benzersiz bir korku oyunu – iki yaşında bir yürümeye başlayan çocuk bakış açısından oynanır. Karanlık bir rahatsız edici ve gerçekten ürkütücü belki de bir yürümeye başlayan çocuk gerçekten gece karanlığını nasıl görür.

Bir Arkadaş Çok Gölge

Uyku arasında eninde sonunda birinci şahıs bir keşif oyunu. Çevresinde dolaşabilen veya kısa bir süre yürüyebilen bir yürümeye başlayan çocuğu kontrol altına alan oyuncuya arkadaşça konuşan bir oyuncak ayı eşlik eder. Gerçeküstü ayarlar daha karanlık hale geldiğinde teddy kısa bir süre için yolu aydınlatabilir. Macera boyunca oyuncu bilinmeyen iki karakter tarafından takip edilir – ürpertici bir ninni söyleyen kadın ve bir trençkot giyen gölgeli bir figür. Bu düşmanları yenmenin hiçbir yolu yok, hayatta kalmak ve yürümeye başlayan çocuğun sorunlu annesine giden yolu bulmak.

Uyku İndirimi Arasında

Gerçekten rahatsız edici ama inkar edilemez kaçırılmaz

Bir korku macerası arasında Uyku arasında huzursuz ve canlı gergin. Konsept ve ayarlar garip bir şekilde güzel ama zorlayıcı korkutucu. Hikaye rahatsız edici ve yürek parçalayıcı ve iki yaşında bir çocuğun bir parçasını çalarken gerçekten dünyadaki tek ışık Teddy’den geliyormuş gibi geliyor. Tamamen yenilik yapan çoklu ödüllü bir oyun.

Hissettiğiniz korku nedeniyle muhtemelen çocukken sahip olduğunuz kabuslardan bazılarını hala hatırlıyorsunuz. Among the Sleep sayesinde korku oyunlarına giriyorsanız artık deneyimi yeniden yaşayabilirsiniz  .

Keşfedilecek bir çocuk kabusu dünyası

Bu , birinci şahısta kontrol edeceğimiz ve korku ve gizem ortamını keşfedeceğimiz iki yaşındaki bir çocuğun rolünü üstleneceğimiz bağımsız bir oyundur  . Karşılaşacağımız farklı tehlikelerle yüzleşmek için kendi zayıf yönlerimizi ve korkumuzu aşmamız gerekecek.

Hikaye doğum günümüzde ve hediyemizle başlıyor: hayata benzeyen bir oyuncak ayı … ama bunun gerçek mi yoksa üretken hayal gücümüzün bir parçası mı olduğunu bilmiyoruz. Onunla oynadıktan bir süre sonra, bizi gerçekten karanlık bir yere davet edecek ve işte yeni maceralar keşfetmeye başlayacağız.

Oyun bize birinci şahıs bakış açısı sunuyor ancak daha düşük bir açıyla, çünkü çocuklar büyük olasılıkla bildiğiniz gibi çok uzun değil. Bazı durumlar bize Freddy’nin veya Merhaba Komşunun Beş Gecesi gibi video oyunlarını hatırlatacak, bu nedenle bu tür bir oyuna girerseniz ATS’den memnun kalacaksınız. Bununla birlikte, geliştiricileri kendi atmosferini çok ayrıntılı bir şekilde oluşturabildiler.

Bu demosu indirmek ve şu anda en çekici korku oyunlarından en iyi şekilde yararlanmak için tereddüt etmeyin.

Uyku İyileştirilmiş Sürümü arasında Özellikler

İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceğiniz Uyku Geliştirilmiş Sürüm Arasındaki temel özellikler aşağıdadır.

 • Yeni çevre ve dünya bina detayları ile geliştirilmiş oyun.
 • Yüksek detaylı 3D modeller ve etkileyici oyun modları var.
 • Kitaplığınıza bağımsız bir giriş ekleyin.
 • Yüksek çözünürlüklü dokular var.
 • En şaşırtıcı değişikliklerden bazılarını bir araya getirir.
 • Harika görseller var.

Uyku İyileştirilmiş Sürümü arasında Sistem Gereksinimleri

Başlamadan önce Sleep Enhanced Edition Free Download arasında bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

 • Windows 7 64 Bit’te test edildi
 • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7/8 / 8.1 / 10
 • CPU: Çift çekirdekli 2.4GHz
 • Rastgele erişimli hafıza: 2GB
 • Kurulum Boyutu: 2.4GB
 • Sabit Disk Alanı: 4GB

Leave a Reply